głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
: . teksty teenager.in.love dodał komentarz: : *. do wpisu 29 września 2011
zawsze się bałam że Cię stracę... teksty

teenager.in.love dodano: 29 września 2011

zawsze się bałam, że Cię stracę dlatego za wszelką cenę starałam się strzec naszej przyjaźni, teraz widzę, że na darmo . odkąd pojawiła się ' ona ' wszystko się zmieniło, mam wrażenie, że naszej przyjaźni już nie ma mimo tego, że wcześniej nikt nie był w stanie jej zagrozić . żmija się pojawiła i zniszczyła mi w życiu to, co miałam najcenniejsze - Ciebie jako przyjaciela .

nie ma czasu zapytać mnie co u mnie... teksty

teenager.in.love dodano: 29 września 2011

nie ma czasu zapytać mnie co u mnie słychać, ale dla niej ma cały dzień wolny .

był najlepszy i niezastąpiony... teksty

teenager.in.love dodano: 29 września 2011

był najlepszy i niezastąpiony, właśnie BYŁ .

rezygnujemy ze szczęścia  to chyba... teksty

teenager.in.love dodano: 29 września 2011

rezygnujemy ze szczęścia , to chyba modne . / panamal
Autor cytatu: legacyyy

 Ktoś kiedyś spytał ją co czuje.... teksty

teenager.in.love dodano: 29 września 2011

`Ktoś kiedyś spytał ją co czuje. Ona niewiedziała co odpowiedzieć. No bo, co miała powiedzieć, że ma totalny mętlik w głowie,którego sama niebyła w stanie ogranąć, czy znów skłamać i powiedzieć, że jest wszystko w jak najlepszym porządku.? Nie chciała kolejnej osoby okłamywać. Miała dość udawania szczęśliwej nastolatki, która nie posiadała problemów i niczym się nie przejmowała..Tak, dlatego nic nie odpowiedziała, tylko cicho ze łzami w oczach, odeszła, bo przecież tak długo czekała, żeby to właśnie on zadał to pytanie. ../spontaaan
Autor cytatu: spontaaan

: . teksty teenager.in.love dodał komentarz: : *. do wpisu 29 września 2011
 CZ. 4  wzięła go za rękę i... teksty

teenager.in.love dodano: 28 września 2011

[ CZ. 4 ] wzięła go za rękę i zaprowadziła w ich ulubione miejsce, przesiedzieli tam całą noc wpatrując się w gwiazdy, opowiadali sobie jak wiele dla siebie znaczą, przywoływali najpiękniejsze wspomnienia z ich znajomości . oboje byli zbyt zajęci sobą by pamiętać, o otaczającym ich świecie .to miejsce stało się dla nich magiczne . spędzali tam wiele godzin każdego dnia . minął miesiąc, od momentu kiedy dowiedziała się o jego chorobie, w nocy obudził ją telefon . była to mama chłopaka, powiedziała, że on odszedł do innego świata i że przykro jej, że tak krótko mogli cieszyć się swoim szczęściem i miłością . po jego śmierci dziewczyna kompletnie się załamała, zawaliła szkołę, całe dnie spędzała we własnym pokoju, co noc chodziła w ich ulubione miejsce i wspominała każdy dzień,z ostatniego miesiąca spędzonego wspólnie . magia ich wspólnego miejsca, już nigdy nie zniknie, bo właśnie tam oboje byli najszczęśliwsi, razem .

 CZ.3  nie wiedziała co ma mu... teksty

teenager.in.love dodano: 28 września 2011

[ CZ.3 ] nie wiedziała co ma mu powiedzieć, nie chciała mówić mu słów ' będzie dobrze ' , bo oboje wiedzieli, że tak nie będzie . dlatego przytuliła się do niego i powiedziała : ' nie martw się, nie zostawię Cię, chce być i obiecuje że będę z tobą do końca . To ty jesteś dla mnie najważniejszy i to Ciebie kocham, tak kocham Cię, nie jak przyjaciela, tylko jak chłopaka który mógłby być moim męzem w przyszłości, gdyby tylko chciał . ' spojrzał jej głęboko w oczy, był tak bardzo roztrzęsiony, że z ledwością odpowiedział : ' Nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham, chciałbym móc przeżyć z Tobą jeszcze wiele pięknych chwil, ale przecież umieram . ' po czym rozpłakał się jak małe dziecko .

 CZ.2  kiedy doszli na miejsce... teksty

teenager.in.love dodano: 28 września 2011

[ CZ.2 ] kiedy doszli na miejsce powiedziała : ' noo ? tak bardzo chciałeś mi coś powiedzieć, więc teraz słucham co było tak ważne i nie mogło poczekać ' nagle jego twarz pobladła i stał się bardzo poważny . w końcu wydusił z siebie słowa : ' jestem chory, poważnie chory . możliwe, że te godziny są ostatnimi które spędzamy razem, tutaj . ' w jego oczach pojawiły się łzy, chciał ukryć to, że nie potrafi sobie już z tym poradzić, wyglądał jakby się bał, bał się śmierci i tego, że zostawi ją samą na tym świecie, bo oboje nie mieli nikogo oprócz siebie, cały świat odwrócił się od nich i był przeciwko .

 CZ.1 każdego dnia zadziwiał ją... teksty

teenager.in.love dodano: 28 września 2011

[CZ.1] każdego dnia zadziwiał ją coraz bardziej, myślała, że wie o nim wszystko, bo to przecież jej przyjaciel, ale on robił rzeczy, których wcześniej nigdy nie chciał robić i bał się ich . kiedy spotkali się i dowiedziała się, że tego dnia skakał ze spadochronem o mało serce jej nie wyskoczyło, biło jak szalone, zrobiła mu awanturę na ulicy, krzyczała na niego że jest idiotą, że mogło mu się coś stać, byli głównym zainteresowaniem ludzi . poprosił ją, żeby się uspokoiła i poszli do parku porozmawiać . miał jej coś istotnego do powiedzenia, coś co nie mogło czekać . wciąż była zdenerwowana i zła na niego za to co zrobił, ale starała się opanować, by mogła spokojnie wysłuchać tego co miał jej do powiedzenia

ja też . :  teksty teenager.in.love dodał komentarz: ja też . : * do wpisu 27 września 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV