głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
teczowykropek Szukałam szczęścia po całym świecie zapomniałam że mogę je znaleźć tuż obok. Widzisz ją z czerwonymi oczami i myślisz że sie nie wyspała.. Nie zdajesz sobie spr

teczowykropek

teczowykropek.moblo.pl
Szukałam szczęścia po całym świecie zapomniałam że mogę je znaleźć tuż obok.
Szukałam szczęścia po całym... teksty

teczowykropek dodano: 4 maja 2012

Szukałam szczęścia po całym świecie, zapomniałam że mogę je znaleźć tuż obok.

Widzisz ją z czerwonymi oczami i... teksty

teczowykropek dodano: 4 maja 2012

Widzisz ją z czerwonymi oczami i myślisz, że sie nie wyspała.. Nie zdajesz sobie sprawy co przeżyła w tę noc. Jak długo trwało to osiem godzin spędzonych na wycieraniu łez i spoglądaniu na zegarek, tak na zmianę.

'Czasami trzeba przejrzeć się w... teksty

teczowykropek dodano: 4 maja 2012

'Czasami trzeba przejrzeć się w cudzych oczach, znaleźć na chwilę w cudzych ramionach, żeby zrozumieć, gdzie jest nasze miejsce i nasza prawdziwa miłość.'

najgorszy moment w życiu to taki... teksty

teczowykropek dodano: 4 maja 2012

najgorszy moment w życiu to taki, kiedy myślisz że nic gorszego Cię nie spotka a później nastaje taka chwila kiedy nie masz siły płakać, a rozpacz jest nie do ogarnięcia

Cierpimy  bo czujemy  że dajemy... teksty

teczowykropek dodano: 4 maja 2012

Cierpimy, bo czujemy, że dajemy więcej, niż otrzymujemy w zamian. Cierpimy , bo nasza miłość jest nie doceniana. Cierpimy, bo nie udaje nam sie narzucić naszych reguł gry.

Łykam kolejne dawki szczęścia... teksty

teczowykropek dodano: 4 maja 2012

Łykam kolejne dawki szczęścia, oddycham błogim spokojem, za mną idzie nadzieja , przede mną kroczy smutek , który odszedł już dawno temu. Rozmawiam ze słońcem, żeby przestało świecić, bo muszę odespać kilka nocy, w których śniłam jakie obrać cele. Marzenia się w końcu spełniają.

Czasami wydaje nam się  że mieszka... teksty

teczowykropek dodano: 4 maja 2012

Czasami wydaje nam się, że mieszka w nas dwóch różnych ludzi. Jeden, który wszystko doskonale czyni i tego człowieka prezentujemy światu. Jest też i ten drugi, którego się wstydzimy, i tego ukrywamy. W każdym człowieku istnieje coś takiego jak wewnętrzny dysonans i niespójność. Każdy chciałby być dobry, a jedynie dokonuje czynów, których sam często nie rozumie. Dlaczego tak jest? Dlatego, że człowiek nie jest Bogiem, nie jest też aniołem, ani jakąś nadistotą, a jedynie małym pielgrzymem w długiej, dalekiej drodze swojego życia. Własne słabości czynią go wyrozumiałym i łagodnym w stosunku do innych. Ktoś, kto jest bezkrytyczny wobec samego siebie, będzie twardy i niezdolny wczuć się w innych. Nie będzie umiał nikogo pocieszyć, dodać odwagi i wybaczyć. Szczęście i przyjaźń tkwią tam, gdzie ludzie są wrażliwi, łagodni i delikatni w słowach, i wzajemnie kontaktach.

 Odczekać 6 godzin  Albo kilka Dni... teksty

teczowykropek dodano: 4 maja 2012

"Odczekać 6 godzin, Albo kilka Dni, parę Miesięcy, Rok. Potem znów zaświeci słońce" ...

 Widzisz ja niestety posiadam wiele... teksty

teczowykropek dodano: 4 maja 2012

"Widzisz ja niestety posiadam wiele wad, np. kieruje się emocjami i przez to kiedyś dostane kopa. Szczególnie jeśli chodzi o takie sprawy jak miedzy nami. Ale plus jest jeden tej całej sytuacji...po raz pierwszy powiedziałam co czuje nic nie ukrywając"

Porozmawiaj ze mną...   Niby o czym... teksty

teczowykropek dodano: 4 maja 2012

Porozmawiaj ze mną... -Niby o czym mamy ze sobą rozmawiać? -O tym jak nazywał się czołg, którym przejechałeś po moim sercu...

i sobą też gardzę  bo cierpię... teksty

teczowykropek dodano: 4 maja 2012

i sobą też gardzę, bo cierpię przez to, że nie potrafię czasem odwrócić się plecami, od tych ludzi, którzy ranią mnie i mają mnie za nic.

Nigdy nie myślała o tym  co będzie... teksty

teczowykropek dodano: 4 maja 2012

Nigdy nie myślała o tym, co będzie jak go straci, do momentu, w którym Go traciła. I zrozumiała, że tak właśnie wygląda osobisty koniec świata.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV