głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
teczowykropek Najsłabsi są Ci którzy wyglądają na mocnych. Znają siebie dlatego starają się stwarzać pozory. 'Ludzie są bezradni wobec losu są ofiarami czasu. I własnych uczu

teczowykropek

teczowykropek.moblo.pl
Najsłabsi są Ci którzy wyglądają na mocnych. Znają siebie dlatego starają się stwarzać pozory.
Najsłabsi są Ci  którzy... teksty

teczowykropek dodano: 19 maja 2012

Najsłabsi są Ci, którzy wyglądają na mocnych. Znają siebie dlatego starają się stwarzać pozory.

'Ludzie są bezradni wobec losu  są... teksty

teczowykropek dodano: 19 maja 2012

'Ludzie są bezradni wobec losu, są ofiarami czasu. I własnych uczuć...'

Wróciłam na swoje miejsce na... teksty

teczowykropek dodano: 19 maja 2012

Wróciłam na swoje miejsce na cmentarzu, a Ty żyłeś dalej... Przez długi czas opiekowałam się Tobą. Mówiłam Ci jak bardzo mi Ciebie brakuje, jak bardzo Cię Kocham. Niedługo znów odwiedziłeś mnie... Przyniosłeś swoje zdjęcie, zakopałeś je w moim grobie i ze łzami w oczach powiedziałeś: - Nie zapomnij o mnie Kochanie, bo ja o Tobie nie zapomnę nigdy! I znów stałam się Twoim Aniołem Strózem.

Widzę cmantarz  a na nim duzo osób.... teksty

teczowykropek dodano: 19 maja 2012

Widzę cmantarz, a na nim duzo osób. Nie wiem o co chodzi.?? Dlaczego ich wszystkich z góry widzę?! W pewnym momencie zauwazam jasną trumnę,a w niej lezę ja... Potem zauważam Ciebie - ubranego na czarno z łzami w oczach i z białą róza w dłoni... Spuszczoną masz głowę i po kryjomu wycierasz łzy Chciałam Cię wtedy tak bardzo przytulić lecz nie mogłam - przecież jestem duchem... Stos kwiatów na mym grobie, a przy Krzyzu lezy biała róza, którą sam połozyłeś. Powiedziałeś wtedy: - Kocham Cię... - słyszałam to! I odchodząc pocałowałeś Krzyż... Poczułam Twój oddech na mych ustach. Czułam jakbyś mnie całował. Tak delikatnie jak zazwyczaj to robiłeś. Odszedłeś... Szłam obok Ciebie, chciałam powiedzieć Ci tyle słów - nie mogłam... Teraz zabronione mi to jest. Po chwili wyjąłeś komórkę z kieszeni... Gdy zobaczyłam opcje - wykasuj - poczułam ból. Byłam pewna, ze to zrobisz, ze usuniesz mój numer... Nie zrobiłeś tego. Powiedziałeś tylko: - Za bardzo Cię Kocham , by usuwać Cię na zawsze.

Jak mam patrzeć w przyszłość... teksty

teczowykropek dodano: 19 maja 2012

Jak mam patrzeć w przyszłość, skoro Ty miałaś być moim jutrem?

niewzruszony czas zabrał wszystko Nam teksty

teczowykropek dodano: 19 maja 2012

niewzruszony czas zabrał wszystko Nam

Są chwile w życiu  kiedy znajdujemy... teksty

teczowykropek dodano: 19 maja 2012

Są chwile w życiu, kiedy znajdujemy się na rozdrożach. Przestraszeni, zmieszani, Bez żadnej mapy. Decyzje, jakie podejmujemy w tych chwilach, Mogą wpłynąć na całe nasze życie. Oczywiście, kiedy stajemy naprzeciw nieznanemu...Większość z nas woli odwrócić się i cofnąć. Ale czasami,ludzie dążą do czegoś lepszego..czegoś, co znajduje się poza bólem samotności i poza męstwem i odwagą, żeby kogoś do siebie dopuścić.. Czegoś poza ciszą trwania w marzeniu. Bo tylko wtedy, gdy zostaniesz poddany próbie Odkryjesz kim naprawdę jesteś. I tylko wtedy, gdy zostaniesz poddany próbie, odkryjesz kim możesz być. Osoba, którą chcesz być istnieje, Gdzieś po drugiej stronie ciężkiej pracy,wiary i zaufania... i poza bólem serca i strachem przed tym, co przynoszą kłamstwa.

 Trudno uchwycić właściwy moment... teksty

teczowykropek dodano: 19 maja 2012

"Trudno uchwycić właściwy moment, lecz łatwo go przegapić."

  Tak bardzo się boję  powiedziało... teksty

teczowykropek dodano: 19 maja 2012

- Tak bardzo się boję (powiedziało Serce do Miłości) - Nie masz czego, zobaczysz będzie wspaniale (wtrąciło się Szczęście) - Ale czasami będzie bolało (szepnęło Rozstanie) - Przecież tamto Serce ma kogoś innego, a ty nie pasujesz do niego (szyderczo zaśmiała się Zazdrość) - Razem pokonacie wszystkie przeszkody (podszepnęła Nadzieja) Serce uważnie wysłuchało wszystkich opinii... i zauważyło, że tylko Rozum milczał. - A ty Rozumie, co o tym sądzisz? - Wiesz przecież, że moja opinia będzie przeciwieństwem Twojego wyboru... (odezwał się zadumany Rozum)

Niezapomniane Chwile tego nie da się... teksty

teczowykropek dodano: 19 maja 2012

Niezapomniane Chwile tego nie da się wymazać Nieraz przychodzi taki moment gdy potrzeba się wypłakać

Niezapomniane chwile  tego nie da... teksty

teczowykropek dodano: 19 maja 2012

Niezapomniane chwile, tego nie da się wymazać Nie raz przychodzi taki moment, gdy potrzeba się wypłakać Przez to wspomnieniami wracasz, widzisz to co było szczęściem Zamykasz oczy i widzisz tylko przestrzeń. Powracasz tam i znów tam jesteś jeśli bezkres przypomina sobie chwile, Które były dla was piękne...

Boze zamknij mi oczy    zatamuj... teksty

teczowykropek dodano: 19 maja 2012

Boze zamknij mi oczy zatamuj krwawienie serca tak zeby nie czulo nie kochalo nie bolalo

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV