głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Nie potrzebujesz nowego telefonu kolejnej pracy kolejnego zgonu na melo nie potrzebna Ci piątka nowe ubranie czy lans na mieście. Ty potrzebujesz drugiej osoby

tancorek

tancorek.moblo.pl
Nie potrzebujesz nowego telefonu kolejnej pracy kolejnego zgonu na melo nie potrzebna Ci piątka nowe ubranie czy lans na mieście. Ty potrzebujesz drugiej osoby p
 Nie potrzebujesz nowego telefonu... teksty

tancorek dodano: 21 marca 2016

"Nie potrzebujesz nowego telefonu, kolejnej pracy, kolejnego zgonu na melo, nie potrzebna Ci piątka, nowe ubranie czy lans na mieście. Ty potrzebujesz drugiej osoby przy której zgubisz godziny, miesiące i lata. Osoby, do której Twoje serce będzie biegło, a świat będzie jak zaraz po zejściu z karuzeli. Potrzebujesz miłości od człowieka z idealnymi dla Ciebie wadami. I choćby miał ich pełno, choćby powtarzali, że to błąd, to będzie on Twoim ulubionym błędem, który ciągle będzie Ci towarzyszył jak ulubiona piosenka."

  Dlaczego zakładamy że wszystkie... teksty

tancorek dodano: 21 marca 2016

" Dlaczego zakładamy że wszystkie związki prowadzą do ustatkowania się? Poczekaj na kogoś, kto nie pozwoli, żeby życie Ci uciekło, kto rzuci Ci wyzwanie i cierpliwie poprowadzi poprzez Twoje marzenia. Kogoś spontanicznego, z kim możesz się zatracić w tym świecie. Wartość czasu zależy od osoby z którą się go traci. Związek z odpowiednią osobą to wolność, a nie ograniczenia. Czasami niewłaściwe rzeczy prowadzą nas do właściwych ludzi. "

 Kobiecość odnajduje siebie w... teksty

tancorek dodano: 21 marca 2016

"Kobiecość odnajduje siebie w odbiciu męskości, podczas gdy męskość potwierdza się przez kobiecość."

 Każda wielka rzecz składa się z... teksty

tancorek dodano: 21 marca 2016

"Każda wielka rzecz składa się z wielu małych rzeczy. Nie myśl o tym, co cię czeka na końcu drogi, tylko skoncentruj się na małych, konkretnych krokach, które stawiasz teraz."

Czasami trzeba przejść przez... teksty

tancorek dodano: 14 marca 2016

Czasami trzeba przejść przez piekło, aby odnaleźć szczęście i radość życia. Wszystko co spotyka nas w życiu, ma nas czegoś nauczyć. To właśnie kreuje nas samych i to, kim jesteśmy.

 I nigdy nie podawaj się na złotej... teksty

tancorek dodano: 14 marca 2016

"I nigdy nie podawaj się na złotej tacy. Jak mu nie zależy, to i to nie podziała. A jeśli mu zależy - zrobi wszystko by Ci to pokazać."

 Logika zaprowadzi Cię z punktu A do... teksty

tancorek dodano: 14 marca 2016

"Logika zaprowadzi Cię z punktu A do punktu B. Wyobraźnia zaprowadzi Cię wszędzie."

“ Nie bój się mierzyć wyżej. ” teksty

tancorek dodano: 13 marca 2016

“ Nie bój się mierzyć wyżej. ”

 Każda walka ma swój koniec.... teksty

tancorek dodano: 13 marca 2016

"Każda walka ma swój koniec. Czasami Ty też musisz przestać walczyć. Nie z powodu dumy, lecz z szacunku do samego siebie. Przestań być dla kogoś. Zacznij być dla siebie. Doceń siebie za to kim jesteś."

 Mężczyzna dojrzewa  gdy walczy o... teksty

tancorek dodano: 13 marca 2016

"Mężczyzna dojrzewa, gdy walczy o miłość kobiety. Bo zaczyna rozumieć, że o najbardziej wartościowe rzeczy w życiu trzeba walczyć."

 Kochać kogoś  to przede wszystkim... teksty

tancorek dodano: 13 marca 2016

"Kochać kogoś, to przede wszystkim pozwalać mu na to, żeby był, jaki jest."

Wszyscy jesteśmy hejterami  wszyscy... teksty

tancorek dodano: 13 marca 2016

Wszyscy jesteśmy hejterami, wszyscy pogardzamy, wszyscy ociekamy sarkazmem, ironią i orgazmem, wszyscy kochamy nienawidzieli (którzy będą nienawidzieć), wszyscy nie mamy uczuć, wszyscy jesteśmy chłodem lodowcem chmurą burzową, wszyscy uczuciami gardzimy, jesteśmy skurwielami, ckliwe piosenki o miłości są takie banalne, ale nasze życia są banalne dużo bardziej, ale przecież tak naprawdę płaczemy gorzko za naszymi miłostkami i och i ach do hipokryzji się nie przyznawać to przecież hipokryzja i nie płakałam po "Królu lwie" ani nie płakałam przy "Dla ciebie" myslovitz i cytuje zawzięcie galerianki i Żulczyka, bo to takie m ą d r e, i hate couples, a pfe, uczucia nie mają znaczenia...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV