głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Pe­wien mudżahe­din po­wie­dział mi kiedyś że przez­nacze­nie da­je nam w życiu trzech nau­czy­cieli trzech przy­jaciół trzech wrogów i trzy wiel­kie miłości. T

tancorek

tancorek.moblo.pl
Pe­wien mudżahe­din po­wie­dział mi kiedyś że przez­nacze­nie da­je nam w życiu trzech nau­czy­cieli trzech przy­jaciół trzech wrogów i trzy wiel­kie miłości. Ta dw
Pe­wien mudżahe­din... teksty

tancorek dodano: 29 marca 2016

Pe­wien mudżahe­din po­wie­dział mi kiedyś, że przez­nacze­nie da­je nam w życiu trzech nau­czy­cieli, trzech przy­jaciół, trzech wrogów i trzy wiel­kie miłości. Ta dwu­nas­tka jest jed­nak zaw­sze zak­ry­ta, tak że nie wiemy, kto jest kim, dopóki ich nie po­kocha­my, nie zos­ta­wimy lub nie pokonamy.

 Ciesz się tym  co masz  i o to... teksty

tancorek dodano: 29 marca 2016

"Ciesz się tym, co masz, i o to dbaj. Szczęście jest kruche. Doceniaj każdą chwilę i rób wszystko, co możliwe, żeby je chronić."

Myślę  że udany związek powinien... teksty

tancorek dodano: 29 marca 2016

Myślę, że udany związek powinien być stałym romansem.

Często ludzie szczerzy są odbierani... teksty

tancorek dodano: 29 marca 2016

Często ludzie szczerzy są odbierani przez otoczenie jako niemili. Wszystko przez powszechne zakłamanie i oczekiwania wielu ludzi, że będziesz mówić to co chcą usłyszeć. Ludzie szczerzy mają znacznie mniejsze grono znajomych jednak jest ono oparte na solidnych fundamentach.

Najlepszych ludzi uformowało... teksty

tancorek dodano: 29 marca 2016

Najlepszych ludzi uformowało naprawianie własnych błędów.

 Tak wielu ludzi jest... teksty

tancorek dodano: 29 marca 2016

"Tak wielu ludzi jest nieszczęśliwych, a jednak nie podejmują żadnej próby, by to zmienić, ponieważ przywykli do życia w pewności, konformizmie i konserwatyzmie, co może dawać poczucie spokoju umysłu, ale w rzeczywistości nie ma rzeczy bardziej niszczącej dla niespokojnego umysłu niż pewna przyszłość. Podstawą życia ducha ludzkiego jest jego pasja przyrody. Radość życia przychodzi z nowymi doświadczeniami,a zatem nie ma większej radości niż mieć wciąż zmieniający się horyzont, każdego dnia inny, i nowe słońce."

Zaufanie do drugiego człowieka to... teksty

tancorek dodano: 29 marca 2016

Zaufanie do drugiego człowieka to skomplikowana sprawa. Zaufanie to nie tylko poczucie, że możesz komuś wszystko powiedzieć. Zaufanie to także przekonanie, że ta druga osoba nie zrobi Ci krzywdy.

Prawdziwy Gentleman chroni  Kobietę... teksty

tancorek dodano: 29 marca 2016

Prawdziwy Gentleman chroni Kobietę jak swoją córkę, Kocha jak swoją żonę, A szanuje jak swoją matkę.

Istnieją trzy rzeczy w naszym życiu... teksty

tancorek dodano: 29 marca 2016

Istnieją trzy rzeczy w naszym życiu, które nigdy nie powrócą: Czas, Słowa, Okazje. Istnieją trzy rzeczy w naszym życiu, które mogą nas zniszczyć: Duma, Kłamstwo, Zazdrość. Istnieją trzy rzeczy w naszym życiu, których nie powinniśmy nigdy stracić: Nadzieja, Sprawiedliwość, Cierpliwość. Istnieją trzy rzeczy w naszym życiu, które są bezcenne: Rodzina, Miłość, Przyjaźń.

 Ważne jest to  że żyjesz w... teksty

tancorek dodano: 29 marca 2016

"Ważne jest to, że żyjesz w zgodzie ze sobą, nikogo nie udajesz i nie masz potrzeby uciekania ani przed sobą, ani przed czymkolwiek. Kiedy jesteś świadomie SOBĄ i kochasz ten stan, to jesteś szczęśliwy."

 Chwile są cenne. Czasem z nami... teksty

tancorek dodano: 29 marca 2016

"Chwile są cenne. Czasem z nami zostają, a czasami ulatują, ale wszystkie mają znaczenie. W jednej chwili możesz zmienić zdanie, uratować komuś życie albo się zakochać."

 Takie właśnie jest życie  jeśli... teksty

tancorek dodano: 29 marca 2016

"Takie właśnie jest życie- jeśli nie przeżyjemy złamanego serca, jeśli nie przeżyjemy rozczarowań, jeśli nie napotkamy przeciwności losu... wtedy jesteśmy niczym. Nieszczęścia sprawiają, że to co silne staje się silniejsze a słabe słabsze. W życiu musimy oddzielić jedno od drugiego, słabe upadnie, silne będzie się rozwijać. Takie są prawa życia."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV