głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Ludzie wyrabiają sobie zdanie na twój temat jeszcze zanim cię poznają. ... Myślą że wszystko o tobie wiedzą. Tylko że nigdy nie jesteś tym za kogo cię mają. Kie

tancorek

tancorek.moblo.pl
Ludzie wyrabiają sobie zdanie na twój temat jeszcze zanim cię poznają. ... Myślą że wszystko o tobie wiedzą. Tylko że nigdy nie jesteś tym za kogo cię mają.
Ludzie wyrabiają sobie zdanie na... teksty

tancorek dodano: 21 marca 2016

Ludzie wyrabiają sobie zdanie na twój temat, jeszcze zanim cię poznają. (...) Myślą, że wszystko o tobie wiedzą. Tylko że nigdy nie jesteś tym, za kogo cię mają.

Kiedy krzyczysz  słyszą Cię... teksty

tancorek dodano: 21 marca 2016

Kiedy krzyczysz, słyszą Cię wszyscy. Kiedy szepczesz, słyszą Cię najbliżsi. Kiedy milczysz, słyszą Cię tylko osoby, dla których coś znaczysz.

 Nig­dy nie za­pomi­naj  że... teksty

tancorek dodano: 21 marca 2016

"Nig­dy nie za­pomi­naj, że wys­tar­czy je­den człowiek, al­bo jed­na myśl, żeby zmienić swo­je życie raz na zawsze."

 Życie stałoby się piękne  gdyby... teksty

tancorek dodano: 21 marca 2016

"Życie stałoby się piękne, gdyby ludzie zajęli się wyłącznie sobą i dbali wyłącznie o swoje sprawy."

Nie zmienisz życia  dopóki nie... teksty

tancorek dodano: 21 marca 2016

Nie zmienisz życia, dopóki nie uporządkujesz myśli. To one ciążą i nie dają normalnie żyć.

Trzeba się czasem z kimś rozstać.... teksty

tancorek dodano: 21 marca 2016

Trzeba się czasem z kimś rozstać. Ludzi się nie da nie tracić. Powrót do siebie bywa powrotem do starych niedobrych czasów. Trzeba czasem usłyszeć: kocham cię, ale nie mogę z tobą być ze swoich ust lub z czyichś. Jak rzeczy to spakować, jak łzy to wypłakać, jak bałagan – posprzątać. Nos z białych śladów opłukać, zdjęcia profilowe zmienić. I można iść dalej. Gdzieś coś. Coś tam.'

Wiesz co jest największą tragedią... teksty

tancorek dodano: 21 marca 2016

Wiesz co jest największą tragedią tego świata? Ludzie, którzy nigdy nie odkryli, co naprawdę chcą robić i do czego mają zdolności. Synowie, którzy zostają kowalami, bo ich ojcowie byli kowalami. Ludzie, którzy mogliby fantastycznie grać na flecie, ale starzeją się i umierają, nie widząc żadnego instrumentu muzycznego, więc zostają oraczami. Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć.

Zdecydowanie zbyt często skupiałam... teksty

tancorek dodano: 21 marca 2016

Zdecydowanie zbyt często skupiałam się na sprawianiu przyjemności innym. .. Doszło do tego że zapomniałam co sama lubię. Parodia życia. Niby moje... a w połowie nie moje. Ile jeszcze się muszę nauczyć! I nie mieć skrupułów z powodu egoizmu.

 Każdy ma swoje życie i sam musi o... teksty

tancorek dodano: 21 marca 2016

"Każdy ma swoje życie i sam musi o siebie zadbać. Czekanie aż zrobią to inni ludzie jest bezcelowym marnowaniem czasu."

 Bądź śmiały i odważny.  Kiedy... teksty

tancorek dodano: 21 marca 2016

"Bądź śmiały i odważny. Kiedy obej­rzysz się na swo­je życie, będziesz bar­dziej żałował rzeczy, których nie zro­biłeś, niż rzeczy, które zrobiłeś."

 Chcę  aby to wszystko wróciło.... teksty

tancorek dodano: 21 marca 2016

"Chcę, aby to wszystko wróciło. Szaleństwo. Oni. Tego tak na prawdę pragnę. Nie wątpię, że każdy spierał się z tym co mówi rozum i tym co mówi w tym czasie serce. Czasami wydaję mi się, że nie wolno pokazać, że się o kimś myśli. Lecz z drugiej strony chciałabym tego kontaktu. Słów. Tego co dawniej. Trochę nie ufam samej sobie. Sama sobie zaprzeczam. Każdy z nas ma ludzi których kocha. To inny rodzaj miłości, nie taka jak w związku. Każda osoba odchodząc wyrywała mi kawałek serca na stałe. A te blizny się nie goją. Jak dotykam tylko bardziej bolą. Zaciskam zęby, aby ich nie czuć. Dalej wiem, że je mam. Widzę to wszystko jak zamykam oczy. Uśmiechy. Słyszę głosy. Znowu rozmawiamy na skype. Czasem myślę, że na to nie zasługuję. Chcę, aby było jak kiedyś. Niczego innego nie chcę. Chcę słuchać i znowu to widzieć. Nic więcej."

Nie doprowadź  nigdy  pod żadnym... teksty

tancorek dodano: 21 marca 2016

Nie doprowadź, nigdy, pod żadnym pozorem do tego, żeby bała się o inną kobietę. Ma być pewna, że to ona jest tą, której potrzebujesz, pragniesz i oddasz dla niej wszystko. Będzie Cię testować, sprawdzać i prowokować a Ty masz być twardy i nieugięty. Ona ma maskę, pod którą Ty masz zajrzeć i powiedzieć Ja i Ty i nikt inny.'

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV