głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Twój ojciec nauczył mnie jednej ważnej rzeczy: jeśli kiedykolwiek postąpisz wobec kogoś źle ten ktoś być może o tym zapomni ty natomiast nie zapomnisz o tym nig

tancorek

tancorek.moblo.pl
Twój ojciec nauczył mnie jednej ważnej rzeczy: jeśli kiedykolwiek postąpisz wobec kogoś źle ten ktoś być może o tym zapomni ty natomiast nie zapomnisz o tym nigdy.
Twój ojciec nauczył mnie jednej... teksty

tancorek dodano: 11 marca 2016

Twój ojciec nauczył mnie jednej ważnej rzeczy: jeśli kiedykolwiek postąpisz wobec kogoś źle, ten ktoś być może o tym zapomni, ty natomiast nie zapomnisz o tym nigdy.

Dobra wiadomość jest taka  że:... teksty

tancorek dodano: 11 marca 2016

Dobra wiadomość jest taka, że: "Nic nie trwa wiecznie". Zła wiadomość jest taka: "Nic nie trwa wiecznie".

 Dlaczego tym  których kochamy... teksty

tancorek dodano: 11 marca 2016

"Dlaczego tym, których kochamy, najtrudniej jest zadawać pytania? Czy dlatego, że boimy się odpowiedzi, które moglibyśmy otrzymać?"

Bo widzą państwo  z emocjami jest... teksty

tancorek dodano: 11 marca 2016

Bo widzą państwo, z emocjami jest jak z gotowaniem zupy. Kolejne emocje są jak kolejne składniki, które państwo do tej gotującej się zupy dodają. I jak państwo tych emocji do siebie nie dopuszczacie, nie stwierdzacie, że tak czujecie właśnie, to jakbyście dociskali pokrywę. A prawa fizyki obowiązują też w emocjach. I jak dorzucacie kolejne rzeczy i dociskacie pokrywkę, to ciśnienie wzrasta. I ta zupa musi w końcu wybuchnąć.

 Dojrzałam kiedy zdałam sobie... teksty

tancorek dodano: 11 marca 2016

"Dojrzałam kiedy zdałam sobie sprawę z tego, że nie każda sytuacja wymaga reakcji. Czasem musisz zostawić ludzi robiących ten cały syf dookoła siebie."

 Dopiero potem  kiedy przestałam... teksty

tancorek dodano: 11 marca 2016

"Dopiero potem, kiedy przestałam sobie ze sobą radzić, zaczęłam szukać, czytać mądre książki, chciałam znaleźć wytłumaczenie: dlaczego jednego dnia wszystko mi przychodzi z łatwością, jestem miła, umiem pomóc sobie i innym, a drugiego dnia to jest zupełnie niemożliwe, nie chce mi się żyć. Nie jest to związane z żadną konkretną sytuacją, to jest jakiś ogień w głowie i mrok w oczach, który trawi wszystkie siły. Nie można się tego pozbyć, to zupełnie obezwładnia. I wtedy trzeba dać sobie czas. Ja już wiem, że to mija. „Dajcie Czasowi czas” – pisał Edward Stachura. Zawsze o tym pamiętam."

Pamiętaj  że urodziłeś się bez... teksty

tancorek dodano: 11 marca 2016

Pamiętaj, że urodziłeś się bez części zapasowych.

“Wszystkie silne kobiece charaktery... teksty

tancorek dodano: 11 marca 2016

“Wszystkie silne kobiece charaktery tworzyły się w samotności. Podczas płaczu do poduszki.”

Droga kobieto!  Czasem będziesz zbyt... teksty

tancorek dodano: 11 marca 2016

Droga kobieto! Czasem będziesz zbyt kobieca, zbyt mądra, zbyt piękna, zbyt silna, zawsze zbyt „coś”. To sprawia, że mężczyzna czuje się mniej mężczyzną i ty zaczniesz odczuwać pragnienie, aby być mniej kobietą. Największym błędem jaki możesz popełnić jest rozebranie twojej korony z klejnotów, aby mężczyzna mógł włożyć mniej wysiłku w jej udźwignięcie. Gdy to się stanie, musisz zrozumieć, że to, czego potrzebujesz, to nie mniejsza korona, ale mężczyzna o szerszych dłoniach.

Jeśli chcesz być silny  musisz... teksty

tancorek dodano: 11 marca 2016

Jeśli chcesz być silny, musisz nauczyć się walczyć sam.

Lubię ludzi  którzy są... teksty

tancorek dodano: 11 marca 2016

Lubię ludzi, którzy są inspirujący, szczerzy i oryginalni. Pociągają mnie indywidualiści o podobnej wrażliwości. Czasem nie widuję swoich przyjaciół przez kilka miesięcy, a mimo to wciąż mamy dobry kontakt.

Styl życia polega na uczeniu się... teksty

tancorek dodano: 11 marca 2016

Styl życia polega na uczeniu się być tam, gdzie w danym momencie jesteś. To rozwijanie unikalnej koncentracji na chwili obecnej, czerpanie z całego bogactwa doświadczeń i emocji, które ta chwila oferuje. Styl życia to poświęcenie czasu na oglądanie zachodu słońca. To czas na słuchanie ciszy. Styl życia to chwytanie każdego momentu, ponieważ jest on częścią tego czym jesteśmy teraz i czym jesteśmy w procesie stawania się. Styl życia nie jest czymś, co robimy; jest czymś, czego doświadczamy. I dopóki nie nauczymy się być tam, gdzie jesteśmy, nigdy nie opanujemy sztuki dobrego życia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV