głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Jeśli nie teraz to kiedy? Jeśli nie ja to kto? Istnieje plan minimum i ten trudniejszy do zrealizowania kiedy idzie się na całość. I tak jak to w życiu wiele za

tancorek

tancorek.moblo.pl
Jeśli nie teraz to kiedy? Jeśli nie ja to kto? Istnieje plan minimum i ten trudniejszy do zrealizowania kiedy idzie się na całość. I tak jak to w życiu wiele zależy
Jeśli nie teraz to kiedy? Jeśli nie... teksty

tancorek dodano: 19 września 2013

Jeśli nie teraz to kiedy? Jeśli nie ja, to kto? Istnieje plan minimum i ten trudniejszy do zrealizowania- kiedy idzie się na całość. I tak jak to w życiu, wiele zależy od tego, w jakim jego momencie się znajdujemy i czy stać nas już na to, żeby zerwać się do lotu, zostawiając za sobą tą dawną siebie.

 Można sobie zadać pytanie czym... teksty

tancorek dodano: 19 września 2013

"Można sobie zadać pytanie czym jest prawdziwa miłość.. Ale czy jest jej jedna definicja? Ja wiem, ze mimo wszelkich przeciwności i kłód pod nogami, które sami sobie rzucaliśmy... Trwa.. Ona trwa.. Czy mam racje..? Ile trzeba przeżyć wspólnych rozczarowań, złamań serc, przykrych słów, zdarzeń żeby zdać sobie sprawę że naprawdę...mimo tego wszystkiego, naprawdę się kocha tylko ta jedna osobę..."

 Trochę się na siebie obrażamy... teksty

tancorek dodano: 18 września 2013

"Trochę się na siebie obrażamy, trochę jesteśmy szczęśliwi. W każdym razie On ciągle trzyma mnie za rękę. Jest dobrze. Jest dobrze."

 nie ma miłości bez wolności  teksty

tancorek dodano: 17 września 2013

"nie ma miłości bez wolności"

''Znajdź sobie kogoś kto będzie... teksty

tancorek dodano: 17 września 2013

''Znajdź sobie kogoś kto będzie dumny, że ciebie ma.''

Tak ci miałem wiele do powiedzenia.... teksty

tancorek dodano: 14 września 2013

Tak ci miałem wiele do powiedzenia. Wydawało mi się, że o życiu, ale okazuje się, że tylko o sobie. O sobie w tobie. Albo raczej o tobie we mnie.

Nie analizuj  nie wymyślaj  nie... teksty

tancorek dodano: 12 września 2013

Nie analizuj, nie wymyślaj, nie układaj scenariuszy w swojej zapracowanej głowie, żyj chwilą, bądź tu i teraz, a przede wszystkim przestań się bać. Zasługujesz na to, żeby w końcu zacząć żyć.

Najbardziej kochani czujemy się  gdy... teksty

tancorek dodano: 12 września 2013

Najbardziej kochani czujemy się, gdy wiemy, że jesteśmy dla partnera źródłem radości. Cóż znaczą beznamiętne pochwały naszych “zalet”, powierzchowne i ogólne komplementy, bez jakiegokolwiek ładunku emocjonalnego? Natomiast promienny uśmiech na twarzy partnera, kiedy wchodzimy do pokoju, spojrzenie z podziwem na coś, co robimy, wyraz seksualnego pożądania czy podniecenia, zainteresowanie się tym, co myślimy i czujemy, radość z kontaktu z nami lub z samego patrzenia na nas - to środki, dzięki którym tworzy się i staje realne nasze doświadczenie widzialności i bycia kochanym. Tymi samymi środkami dajemy naszemu partnerowi podobne doświadczenie.

ale jeśli żyją w twej pamięci... teksty

tancorek dodano: 11 września 2013

ale jeśli żyją w twej pamięci, nie potrzeba więcej bo tam żyje serce

Gdy rysujesz życia plan  niesiesz... teksty

tancorek dodano: 8 września 2013

Gdy rysujesz życia plan niesiesz ciężar swoich strat czasem trzeba tylko chcieć musisz przełamać się nie warto w miejscu stać

Nie bój się bo wielkie oczy ma... teksty

tancorek dodano: 8 września 2013

Nie bój się bo wielkie oczy ma ten strach to tylko złudzenie, więc uwierz w siebie tak pokonasz lęk to co chcesz tu i teraz dzieje się śmiało płyń pod prąd na nieodkryty ląd.

Przez ten mur   Dziwnych spojrzeń... teksty

tancorek dodano: 8 września 2013

Przez ten mur, Dziwnych spojrzeń których pełno tu, Przez czerwone światła gorzkich słów Biegnę. Przez miasta kłamstw Zmuszeni biec co dnia, by poznać jedną z prawd, Ty i ja!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV