głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Podarowałeś mi coś co nawet trudno nazwać. Poruszyłeś we mnie coś o istnieniu czego nawet nie wiedziałam. Jesteś i zawsze będziesz częścią mojego życia. Zawsze.

tancorek

tancorek.moblo.pl
Podarowałeś mi coś co nawet trudno nazwać. Poruszyłeś we mnie coś o istnieniu czego nawet nie wiedziałam. Jesteś i zawsze będziesz częścią mojego życia. Zawsze.
Podarowałeś mi coś co nawet... teksty

tancorek dodano: 13 sierpnia 2013

Podarowałeś mi coś, co nawet trudno nazwać. Poruszyłeś we mnie coś, o istnieniu czego nawet nie wiedziałam. Jesteś i zawsze będziesz częścią mojego życia. Zawsze.

Musimy po prostu zaakceptować to... teksty

tancorek dodano: 12 sierpnia 2013

Musimy po prostu zaakceptować to, że ludzie zostaną w naszych sercach, nawet jeśli nie będzie ich w naszym życiu.

Ufam wszystkim ludziom lecz każdemu... teksty

tancorek dodano: 7 sierpnia 2013

Ufam wszystkim ludziom, lecz każdemu tylko raz.

Myślę że to nieprawda że sami... teksty

tancorek dodano: 7 sierpnia 2013

Myślę, że to nieprawda, że sami siebie tworzymy. Nie. Tworzą nas wszystkie zdarzenia, przez które zmuszeni byliśmy przebrnąć, nieoczekiwane zbiegi okoliczności, przypadki, a także inni ludzie. My sami siebie tworzymy w najmniejszym stopniu i sami na siebie mamy najmniejszy wpływ. Czasem stajmy się zupełnym zaprzeczeniem swoich wyobrażeń oraz wszystkim, czym nigdy nie mieliśmy się stać. Każdy jest tym, kim jest, ale pamiętajcie - coś musiało zadecydować o tym, że taki właśnie jest...

ciesz się małymi rzeczami bo może... teksty

tancorek dodano: 6 sierpnia 2013

ciesz się małymi rzeczami, bo może któregoś dnia obejrzysz się za siebie i zdasz sobie sprawę, że były to rzeczy wielkie.

Najtrudniej kocha się tych którzy... teksty

tancorek dodano: 30 lipca 2013

Najtrudniej kocha się tych, którzy najbardziej tego potrzebują.

Marzenia trzeba spełniać choćby... teksty

tancorek dodano: 30 lipca 2013

Marzenia trzeba spełniać, choćby nie wiem co, warto próbować, bo w przeciwnym razie nigdy się nie dowiemy, co by było gdyby... Zrozumiałam też kolejną rzecz: trzeba podchodzić z dystansem do planów na przyszłość. Nie można zaplanować życia od A do Z. Bo jutro może zdarzyć się coś takiego, co wywróci nasz poukładany świat do góry nogami i wszystko ulegnie zmianie. A miłość... Miłość to nie tylko te motyle w brzuchu, które przyjemnie łaskoczą, nie tylko te burze z piorunami, nieziemski seks. Miłość to także zwykłe, szare dni. To drugi człowiek z którym jesteśmy na dobre i na złe. Miłość ma czasem zapuchnięte oczy od nadmiaru łez, cóż, taka już ona jest.

To co Cię złego od ludzi spotka... teksty

tancorek dodano: 29 lipca 2013

To, co Cię złego od ludzi spotka, zapisz na piasku, lecz to, co dobrego Cię od nich spotka - wykuj w granicie

Patrząc na kogoś możesz dostrzec... teksty

tancorek dodano: 22 lipca 2013

Patrząc na kogoś, możesz dostrzec najwyżej połowę z tego kim jest. Pragnąc poznać resztę, niszczysz wszystko. Tego się nauczyłam.

Ze zdziwieniem zauważyłam że... teksty

tancorek dodano: 19 lipca 2013

Ze zdziwieniem zauważyłam, że pierwszy raz od dłuższego czasu nie chcę uciekać. Pierwszy raz od dawna nie myślę o tym by się spakować i wyjechać. Nie myślę o tym by nie wrócić. Czuję się dobrze tu gdzie jestem, z tym co robię, kim jestem. Chwilo trwaj zatem.

Ciepły prysznic zimne powietrze... teksty

tancorek dodano: 8 lipca 2013

Ciepły prysznic, zimne powietrze, jego dłonie. Są sposoby na ciało, są sposoby na ducha. On jest sposobem na mnie. Nareszcie.

Noce. One są dobre do wszystkiego.... teksty

tancorek dodano: 8 lipca 2013

Noce. One są dobre do wszystkiego. Do rozmów, do odpoczynku, do wspominania, do seksu, do układania życia, do płakania.. do wszystkiego. Nocami jest łatwiej znaleźć siebie. Odnaleźć duszę, która gdzieś głęboko w ciele ukrywa się przed tym toksycznym światem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV