głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Wolę żyć wśród dobrych ludzi i po słonecznej stronie rzeczywistości. Myślenie pozytywne koncentrowanie się na dobrych rzeczach zdarzeniach planach daje mnóstwo

tancorek

tancorek.moblo.pl
Wolę żyć wśród dobrych ludzi i po słonecznej stronie rzeczywistości. Myślenie pozytywne koncentrowanie się na dobrych rzeczach zdarzeniach planach daje mnóstwo siły
Wolę żyć wśród dobrych ludzi i... teksty

tancorek dodano: 8 lipca 2013

Wolę żyć wśród dobrych ludzi i po słonecznej stronie rzeczywistości. Myślenie pozytywne, koncentrowanie się na dobrych rzeczach, zdarzeniach, planach daje mnóstwo siły i zdrowia. Jestem przekonana o tym, że dobro jest silniejsze od zła i zawsze je zwycięży. Poza tym dużo przyjemniej jest znajdować codziennie powód do radości, niż do gniewu.

Nigdy nie przytulaj obojętnością. teksty

tancorek dodano: 8 lipca 2013

Nigdy nie przytulaj obojętnością.

 Życie to 10  tego  co nam się... teksty

tancorek dodano: 8 lipca 2013

"Życie to 10% tego, co nam się przydarza i 90% tego, jak na to reagujemy. Nasze podejście jest wszystkim."

 Para kłóci się tylko wtedy kiedy... teksty

tancorek dodano: 8 lipca 2013

"Para kłóci się tylko wtedy kiedy obu osobom zależy, rozstają się tylko wtedy kiedy komuś przestaje zależeć..."

 Jeżeli ktoś jest dla ciebie... teksty

tancorek dodano: 8 lipca 2013

"Jeżeli ktoś jest dla ciebie niemiły, ty bądź miła i uśmiechnij się do niego. Zobaczysz, nie będzie wiedział, jak się ma zachować."

Jeśli chcesz żeby życie przestało... teksty

tancorek dodano: 8 lipca 2013

Jeśli chcesz żeby życie przestało Cię kopać Ty przestań nadstawiać tyłek i żądaj czegoś więcej.

Każdy jest jaki jest.  Nigdy nie... teksty

tancorek dodano: 8 lipca 2013

Każdy jest jaki jest. Nigdy nie rezygnuj z własnych pragnień. Inaczej będziesz tego żałować. Uwierz mi. Moim zdaniem brak Ci odwagi, by przeżywać własne życie. Chcesz rady? Ciesz się życiem, ile tylko możesz.

 Powinniśmy stąd wyjechać.... teksty

tancorek dodano: 8 lipca 2013

"Powinniśmy stąd wyjechać. Zacząć żyć. Iść przed siebie. Nie wracać do przeszłości. Nie wmawiać sobie, że czegoś nie da się zrobić. Nie ma rzeczy niemożliwych. Wystarczy uwierzyć, w ludzi, w życie, w siebie. Trzeba gnać do przodu i nie skręcać w niepotrzebne ścieżki. Nie ma sensu się gubić, szukać wyjścia z trudnych i zbyt skomplikowanych sytuacji. Jesteśmy za młodzi na problemy. Nie przejmujmy się. Żyjmy. Kochajmy. Bawmy się. Bądźmy sobą. Jeszcze nie raz życie spieprzy nam teraźniejszość."

 Męskość kojarzy mi się przede... teksty

tancorek dodano: 25 maja 2013

"Męskość kojarzy mi się przede wszystkim z pewną siłą. Nie chodzi o siłę fizyczną, tylko o pewną siłę i umiejętność podejmowania decyzji. (...) Męskość to również opiekuńczość, umiejętność zapewniania komuś innemu bezpieczeństwa. Moim zdaniem facet jest męski, kiedy kobieta może się czuć przy nim bezpieczna."

 Kiedy mężczyzna i kobieta o... teksty

tancorek dodano: 25 maja 2013

"Kiedy mężczyzna i kobieta o znaczących duchowych i psychologicznych podobieństwach spotykają się i zakochują w sobie, to jeżeli wyszli poza poziom problemów i trudności opisanych w tym studium, poza sferę zmagań o to, by ich związek się sprawdził - wtedy romantyczna miłość staje się drogą nie tylko do seksualnego i emocjonalnego szczęścia, ale i do wyższych rejonów ludzkiego rozwoju. Tworzy kontekst dla ciągłego spotykania własnego ja poprzez proces interakcji z drugim ja. Dwie świadomości, z których każda zaangażowana jest we własny rozwój, dostarczają sobie nawzajem nadzwyczajnych bodźców i są dla siebie wyzwaniem. Wtedy ekstaza może stać się sposobem życia."

Czego się boisz? Że popełnisz... teksty

tancorek dodano: 23 maja 2013

Czego się boisz? Że popełnisz błąd? Że cię wyśmieją? Że ci się nie uda? Ale jakie to ma znaczenie? Naprawdę będziesz uzależniał swoje życie od tego, co sobie pomyślą inni ludzie?

Wierzę w dobro. W pozytywną... teksty

tancorek dodano: 23 maja 2013

Wierzę w dobro. W pozytywną energię, w prawdę. Wierzę, że dobro zawsze będzie zwyciężało nad złem. Wierzę, że człowiek sam tworzy swoją przyszłość i ma na nią wpływ - także poprzez życie w prawdzie i uczciwości, bo promieniując dobrą energią, przyciąga się jeszcze więcej tej pozytywnej, konstruktywnej i dobrej energii, która daje siłę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV