głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Kiedy już zaczniesz rozumieć i naprawdę panować nad swoimi myślami i uczuciami sam ujrzysz jak tworzysz swą rzeczywistość. Na tym polega Twoja wolność w tym tkw

tancorek

tancorek.moblo.pl
Kiedy już zaczniesz rozumieć i naprawdę panować nad swoimi myślami i uczuciami sam ujrzysz jak tworzysz swą rzeczywistość. Na tym polega Twoja wolność w tym tkwi cała
Kiedy już zaczniesz rozumieć i... teksty

tancorek dodano: 20 maja 2013

Kiedy już zaczniesz rozumieć i naprawdę panować nad swoimi myślami i uczuciami, sam ujrzysz, jak tworzysz swą rzeczywistość. Na tym polega Twoja wolność, w tym tkwi cała Twoja moc.

Nigdy nie pomyślałabym  że... teksty

tancorek dodano: 20 maja 2013

Nigdy nie pomyślałabym, że zakocham się w Tobie z taką siłą, z jaką to zrobiłam.

Chcę żyć z Tobą wiecznie i... teksty

tancorek dodano: 20 maja 2013

Chcę żyć z Tobą wiecznie i każdego dnia móc kochać Cię bardziej.

Mogę dać Tobie wszystko i być... teksty

tancorek dodano: 20 maja 2013

Mogę dać Tobie wszystko i być Tobie tak bliskim i chcę tylko Ciebie w zamian, bo to Ty jesteś tym wszystkim.

  co byś zabrał na bezludną wyspę... teksty

tancorek dodano: 20 maja 2013

- co byś zabrał na bezludną wyspę ? - a ile mogę wziąć ? - dwie rzeczy. - zabrałbym Ciebie i lampę z dżinem. Dżin spełniłby moje trzy życzenia. pierwszym byłaby wielka willa, drugim zapasy żywności, a trzecim złota rybka. złota rybka spełniłaby moje kolejne trzy życzenia. W pierwszym poprosiłbym o wieczną młodość dla Ciebie, w drugim o wieczną młodość dla mnie, a skoro mam Ciebie to nie muszę prosić o szczęście, więc moim ostatnim życzeniem było by to, aby nikt nas nigdy nie znalazł.

Bo widzisz  mi chodzi tylko o to  bo... teksty

tancorek dodano: 20 maja 2013

Bo widzisz, mi chodzi tylko o to, bo, ja znam siebie, wiem jaka jestem, wiem, że jestem silna, odporna, wytrzymała, potrafię się odgryzać, być chamska, bezczelna, radzić sobie, ale czasem, nie wytrzymuje, czasem upadam, jestem słaba i płaczę 7 wieczorów pod rząd albo chodzę pijana przez cały miesiąc, więc, chodzi mi tylko o to, chce wiedzieć czy kiedy tak się stanie, gdy upadnę, gdy się złamie, gdy zrobię coś niedorzecznego, gdy zacznę świrować i szaleć, chce wiedzieć czy to Cię nie przestraszy czy będziesz wtedy tam ze mną czy wciąż będziesz trzymać moją dłoń i mówić, że jestem najlepszą osobą jaką kiedykolwiek poznałeś, chce wiedzieć, muszę wiedzieć czy zostaniesz czy będę mogła nazywać Cię "moją osobą", aż do końca, niezależnie od tego co zdarzy się po drodze?

Co to znaczy kochać mężczyznę? To... teksty

tancorek dodano: 20 maja 2013

Co to znaczy kochać mężczyznę? To znaczy kochać go na przekór sobie, na przekór niemu, na przekór całemu światu. To znaczy kochać go w sposób, na który nikt nie ma wpływu.

Moim zdaniem  powinieneś radykalnie... teksty

tancorek dodano: 20 maja 2013

Moim zdaniem, powinieneś radykalnie zmienić swój sposób życia i zacząć odważnie robić rzeczy, o których przedtem nawet nie myślałeś; albo wahałeś się, czy spróbować. Tak wielu ludzi jest nieszczęśliwych, a jednak nie podejmują żadnej próby, by to zmienić, ponieważ przywykli do życia w pewności, konformizmie i konserwatyzmie, co może dawać poczucie spokoju umysłu, ale w rzeczywistości nie ma rzeczy bardziej niszczącej dla niespokojnego ducha niż pewna przyszłość.

Ostatni jest jednocześnie pierwszym.... teksty

tancorek dodano: 20 maja 2013

Ostatni jest jednocześnie pierwszym. Nic się w rzeczywistości nie kończy, bo wszystko trwa i płynie jak wielka rzeka. Ostatni dzień podróży jest jednocześnie początkiem następnej. Ostatnie słowo bywa przyczyną całkiem nowej rozmowy. Ostatnia szansa może być początkiem zupełnie nowego życia.

Robimy wszystko co możemy. Czasami... teksty

tancorek dodano: 20 maja 2013

Robimy wszystko co możemy. Czasami to nie wystarcza. Zapinamy pasy, zakładamy kask. Trzymamy się oświetlonych ścieżek. Próbujemy być bezpieczni. Mocno staramy siebie ochronić, ale to jest bez różnicy. Kiedy coś złego nas spotyka, przychodzi znikąd. Złe rzeczy są gwałtowne i przychodzą bez ostrzeżenia. Ale zapominamy, że czasami tak samo przychodzą dobre rzeczy.

złościć sie na siebie  ale nigdy... teksty

tancorek dodano: 14 maja 2013

złościć sie na siebie, ale nigdy nie przestawac sie kochać.

Kobiety najbardziej przywiązują... teksty

tancorek dodano: 14 maja 2013

Kobiety najbardziej przywiązują się do mężczyzn, którzy potrafią ich słuchać, okazywać im czułość i doprowadzać je do śmiechu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV