głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Poz­nasz czym jest noc bez­kres­ne­go ho­ryzon­tu gdy gwiaz­da która li­nię je­go wyznaczała nig­dy więcej nie zabłyśnie.. Roz­czesz złotą szczotką swo­jego zd

tancorek

tancorek.moblo.pl
Poz­nasz czym jest noc bez­kres­ne­go ho­ryzon­tu gdy gwiaz­da która li­nię je­go wyznaczała nig­dy więcej nie zabłyśnie..
 Poz­nasz  czym jest noc... teksty

tancorek dodano: 23 września 2013

"Poz­nasz, czym jest noc bez­kres­ne­go ho­ryzon­tu, gdy gwiaz­da, która li­nię je­go wyznaczała, nig­dy więcej nie zabłyśnie.."

Roz­czesz złotą szczotką... teksty

tancorek dodano: 23 września 2013

Roz­czesz złotą szczotką swo­jego zde­cydo­wania wszys­tkie mo­je po­tar­ga­ne wątpliwości.

W zemście i w miłości ko­bieta... teksty

tancorek dodano: 23 września 2013

W zemście i w miłości ko­bieta jest większym bar­barzyńcą niż mężczyzna.

 Miłość popycha ludzi do... teksty

tancorek dodano: 22 września 2013

"Miłość popycha ludzi do działania, daje nam motywację, uskrzydla, dodaje wiary i nadziei. Ludzie zakochani są uśmiechnięci, pełni życia, radośni i bardziej optymistycznie nastawieni do życia. Miłość jest źródłem energii i ciepła, które przekazujemy dalej. Jest ona ponadczasowym uczuciem, które tak trudno ubrać w słowa. Najlepiej jest go po prostu doświadczyć!"

 Miłość to takie coś  czego nie... teksty

tancorek dodano: 22 września 2013

"Miłość to takie coś, czego nie ma. To takie coś, co sprawia, że nie ma litości. To tak, jakby budować dom i palić wszystko wokół. Miłość to jest słuchanie pod drzwiami, czy to jej buty tak skrzypią po schodach. Miłość jest wtedy, kiedy do czterdziestoletniej kobiety wciąż mówisz moja maleńka i kiedy patrzysz, jak ona je, a sam nie możesz nic przełknąć. I wtedy, kiedy nie zaśniesz, zanim nie dotkniesz jej brzucha. Miłość jest wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz o tym, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić."

 Męski facet  ...  powinien... teksty

tancorek dodano: 20 września 2013

"Męski facet [...] powinien potrafić zaopiekować się swoją kobietą i sprawić, by ona - niezależnie od okoliczności, od tego czy pada deszcz, czy są zapłacone rachunki, czy ostatnio przytyła - czuła się piękna, dowartościowana, zaopiekowana. Kobieta musi się czuć piękna, a powinna się taką widzieć w oczach swojego mężczyzny."

 Spotkaliśmy się z jakiegoś... teksty

tancorek dodano: 20 września 2013

"Spotkaliśmy się z jakiegoś powodu. Albo jesteś błogosławieństwem, albo lekcją."

 … co to znaczy KOGOŚ kochać?... teksty

tancorek dodano: 20 września 2013

"… co to znaczy KOGOŚ kochać? kochać, to myśleć o kimś, to czekać za kimś, to tęsknić do tego kogoś kogo wciąż pragniemy poznawać na nowo."

 Dziś jestem ponad  chcesz mnie... teksty

tancorek dodano: 20 września 2013

"Dziś jestem ponad, chcesz mnie odnaleźć? To weź teleskop, patrz po nieboskłonach "

 Nasze kłamstwa więcej o nas... teksty

tancorek dodano: 20 września 2013

"Nasze kłamstwa więcej o nas zdradzają niż prawda najprawdziwsza. Kiedy mówisz o sobie prawdę – prawda to jest to, co ci się rzeczywiście przydarzyło: twój wycinek historii świata. I przecież nie masz, nie miałaś nad nim żadnej kontroli, nie wybrałaś miejsca swych narodzin, nie wybrałaś sobie rodziców, nie miałaś wpływu na to, jak cię wychowają, nie wybrałaś swojego życia; sytuacje, w jakich cię stawiało, nie były twojej kreacji, ludzie, z którymi musiałaś się zadawać, nie byli tworami twego umysłu i nie dawałaś przyzwolenia na szczęścia i nieszczęścia, jakie stały się twoim udziałem. Większość tego, co nam się przydarza, jest dziełem przypadku. Kłamstwo natomiast w całości pochodzi od ciebie, nad kłamstwem posiadasz kontrolę zupełną, zrodziło się z ciebie, tobą się karmi i tylko ciebie opowiada. W czym więc odkrywasz się bardziej: w prawdzie czy w fałszu?"

 Bycie razem to nie miesiąc miodowy.... teksty

tancorek dodano: 19 września 2013

-Bycie razem to nie miesiąc miodowy. To rzeczywistość, ty i ja z krwi i kości. Chcę rano budzić się obok ciebie, chcę wieczorem jeść z tobą kolację. Chcę opowiadać ci o swoich codziennych, przyziemnych sprawach i słuchać o twoich. Chcę się z tobą śmiać, zasypiać, trzymając cię w ramionach. Bo jesteś nie tylko moją dawną miłością. Jesteś moją najlepszą przyjaciółką, tym, co we mnie najlepsze, i nie wyobrażam sobie, że mógłbym stracić cię ponownie. - Zawahał się, szukając właściwych słów. - Być może tego nie rozumiesz, ale oddałem ci najlepszą cząstkę siebie, i gdy odeszłaś, nic już nie było takie samo. - Poczuł, że wilgotnieja mu dłonie. - Wiem, że się boisz, ja także się boję. Ale jeśli teraz z tego zrezygnujemy, jeśli będziemy udawać, że nic się między nami nie zdarzyło, możemy już nigdy nie mieć następnej okazji. - Sięgnął ręką i odgarnął jej kosmyk włosów. - Jeszcze jesteśmy młodzi. Jeszcze możemy wszystko naprawić.

 Zrobiłem wiele rzeczy  których nie... teksty

tancorek dodano: 19 września 2013

"Zrobiłem wiele rzeczy, których nie powinienem był robić i których nie mam zamiaru powtarzać, nabawiłem się blizn na duszy i ciele, zraniłem kilka osób, które prosiłem o wybaczenie, kiedy zrozumiałem, że wolno mi robić wszystko co mi się żywnie podoba, ale nie mogę wciągać innych w moje szaleństwo, w wir mojej dzikiej pasji życia. Nie żałuję chwil, które przecierpiałem, noszę moje blizny niczym medale. Wiem, że wolność ma wysoką cenę, równie wysoką jak niewola. Jedyna różnica polega na tym, że tę cenę płaci się z przyjemnością i z uśmiechem, nawet jeśli czasem bywa to uśmiech przez łzy..."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV