głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Jeśli trzeba zgiń by ocalić nas Czasem trzeba z życia zniknąć żeby żyć czasem siebie w głąb przeniknąć żeby żyć by na nowo umieć dostrzec co się ma życie przeci

tancorek

tancorek.moblo.pl
Jeśli trzeba zgiń by ocalić nas
Jeśli trzeba zgiń   by ocalić nas teksty

tancorek dodano: 9 października 2013

Jeśli trzeba zgiń by ocalić nas

Czasem trzeba z życia zniknąć... teksty

tancorek dodano: 9 października 2013

Czasem trzeba z życia zniknąć żeby żyć czasem siebie w głąb przeniknąć żeby żyć by na nowo umieć dostrzec co się ma życie przecież taką krótką chwilę trwa.

Nie ma nic oprócz nas z wolna sączy... teksty

tancorek dodano: 9 października 2013

Nie ma nic oprócz nas z wolna sączy się czas odpływamy powoli w inny świat nie ma nic tylko my nasze plany i sny w naszym niebie na ziemi tylko my.

 Jeśli dotyk drugiej osoby nie... teksty

tancorek dodano: 8 października 2013

"Jeśli dotyk drugiej osoby nie sprawia natychmiastowej przyjemności, to co innego nie będzie miało znaczenia, lecz jeśli jest inaczej wszystko może się zdarzyć."

Na czym polega bliskość ?  Ludziom... teksty

tancorek dodano: 8 października 2013

Na czym polega bliskość ? Ludziom wydaje się, że bliskość to cielesność uprawianie miłość bycie w sobie, czucie siebie całym sobą, oddawanie i branie. Ale czy nie jest tak, że największa bliskość jest wtedy kiedy jesteście ze sobą blisko umysłami ? kiedy będąc daleko od siebie czujecie swoją obecność w myślach, martwicie się problemami które już was nie dotyczą, sama pamięć robi taką bliskość. I chęć przytulania się, zatracenia w ramionach które dają ogromne poczucie bezpieczeństwa. Mówią, że prawdziwa miłość wszystko przetrwa. Jest poddawana przeróżnym próbą, podobno te próby mają ją wzmocnić, mają sprawić że stanie się niezniszczalna, potężna, piękna.

 Człowiek kocha al­bo nie kocha  i... teksty

tancorek dodano: 8 października 2013

"Człowiek kocha al­bo nie kocha, i żad­na siła na świecie nie ma na to wpływu. Możemy uda­wać, że nie kocha­my. Możemy przy­wyknąć do dru­giej oso­by. Możemy przeżyć całe życie w przy­jaźni i wza­jem­nym zro­zumieniu, założyć rodzinę, kochać się każdej no­cy i każdej no­cy mieć or­gazm, a mi­mo to czuć wokół żałosną pus­tkę, wie­dzieć, że cze­goś ważne­go brakuje."

  Byłeś kiedyś aż tak... teksty

tancorek dodano: 3 października 2013

" Byłeś kiedyś aż tak szczęśliwy, że uśmiechając się jednocześnie nie mogłeś powstrzymać płaczu? Kiedy łzy wzruszenia i radości niepowstrzymanie płynęły Ci z oczu, bo dusze przepełniało to cudowne uczucie ciepła, spokoju i zachwytu? (...) Bo ja właśnie teraz jestem tak szczęśliwa. Bezgranicznie zakochana w swoim życiu. Sercem i duszą po prostu jestem i kocham to."

 'I wiem  że moje serce jest na tyle... teksty

tancorek dodano: 26 września 2013

"'I wiem, że moje serce jest na tyle duże, by pomieścić nas oboje. A przynajmniej mam taką nadzieję."

 Najpiękniejszym widokiem jest... teksty

tancorek dodano: 26 września 2013

"Najpiękniejszym widokiem jest człowiek uśmiechający się z Twojego powodu, szczególnie, jeśli jest to człowiek, który ukradł Ci choć kawałek twojego wnętrza."

 Nie ścigaj człowieka  który... teksty

tancorek dodano: 24 września 2013

"Nie ścigaj człowieka, który postanowił od Ciebie odejść. Nie proś, żeby został. Nie błagaj o litość. On pojawił się w Twoim życiu tylko po to, żeby obudzić w Tobie to, co było uśpione. Muzykę, z której nie zdawałeś sobie sprawy. Jego misja jest zakończona. Podziękuj mu i pozwól odejść. On miał tylko poruszyć strunę. Teraz Ty musisz nauczyć się na niej grać..."

 W pewnym momencie możesz spotkać... teksty

tancorek dodano: 24 września 2013

"W pewnym momencie możesz spotkać kogoś, kto będzie dla Ciebie doskonały, w najmniejszych molekułach zaprojektowany by być Twoim największym skarbem i źródłem radości. Ta osoba może albo całkowicie Cię uszczęśliwić, albo totalnie zmiażdżyć. Uszczęśliwić będąc najbliżej, najcieplej i najmocniej, splatać oddechy i palce, poranki i zmierzchy, tętno i ślinę. To scenariusz dla szczęśliwców."

 ...idź wyp­rosto­wany wśród... teksty

tancorek dodano: 23 września 2013

"...idź wyp­rosto­wany wśród tych co na ko­lanach, wśród od­wróco­nych ple­cami i oba­lonych w proch, oca­lałeś nie po to aby żyć [...] Bądź wier­ny. Idź. "

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV