głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tancorek Problem tkwi w tym że pewni ludzie są niezastąpieni Facet ma stymulować. Sprawiać że się czerwienisz. Zapewniać rozrywkę intelektualną. Podkręcać atmosferę nie

tancorek

tancorek.moblo.pl
Problem tkwi w tym że pewni ludzie są niezastąpieni
Problem tkwi w tym  że pewni ludzie... teksty

tancorek dodano: 17 października 2013

Problem tkwi w tym, że pewni ludzie są niezastąpieni

Facet ma stymulować. Sprawiać  że... teksty

tancorek dodano: 17 października 2013

Facet ma stymulować. Sprawiać, że się czerwienisz. Zapewniać rozrywkę intelektualną. Podkręcać atmosferę, nie zgadzać się z Tobą, rzucać Ci wyzwania. Ma słuchać uważnie i dać Ci się wypowiedzieć. Ma Cię rozśmieszać i sprawiać, żebyś czuła się ważna.

To uczucie kiedy leżysz nago obok... teksty

tancorek dodano: 17 października 2013

To uczucie kiedy leżysz nago obok ukochanej osoby. Kiedy uświadamiasz sobie, że nic Cię nie krępuje, że liczy się tylko to, co czuje ta druga osoba, że Twoje ciało przechodzi dreszcz podekscytowania. Serce bije coraz szybciej. Pragniesz aby tak chwila trwała jak najdłużej, aby czuć ciepło bezpośrednio, aby wasze ciała już nigdy nie odnalazły się w takiej sytuacji z inną osobą.

Z każdym dniem kocham cię coraz... teksty

tancorek dodano: 17 października 2013

Z każdym dniem kocham cię coraz bardziej. Mogłabym ci to powtarzać każdego ranka, albo spontanicznie, co jakiś czas. W momentach, w których się najmniej spodziewasz, ale jednego jestem pewna: pragnę Cię mieć przy sobie, jak najbliżej.

Uwielbiam patrzeć kiedy się... teksty

tancorek dodano: 17 października 2013

Uwielbiam patrzeć kiedy się uśmiechasz. Nie chodzi nawet o to, że masz taki przyjemny wyraz twarzy, lecz oczy... Gdy się śmiejesz twoje oczy są dosłownie zwierciadłem tego ogromu szczęścia jaki się w tobie mieści. Zawsze kiedy widzę twoje uśmiechnięte oczy mam nadzieję, że choć w pewnym stopniu jest to dzięki mnie.

będę cię karmiła szczęściem na... teksty

tancorek dodano: 17 października 2013

będę cię karmiła szczęściem na śniadanie, miłością na obiad i namiętnością na kolacje

 Osoba  która jest twoją pierwszą... teksty

tancorek dodano: 15 października 2013

"Osoba, która jest twoją pierwszą miłością, kradnie ci serce. Osoba z którą pierwszy raz w życiu się kochasz, kradnie ci duszę. A jeżeli w jednym i drugim wypadku jest to ten sam człowiek, czeka cię marny los."

Myślę  czuję  snuję plany i... teksty

tancorek dodano: 15 października 2013

Myślę, czuję, snuję plany i projekty, mam ciągle nowe nadzieje na dalszą przyszłość. Chcę prowadzić barwne, ciekawe życie, chcę przeżyć przez jedno życie tyle, ile przeżyło 100 innych ciekawych ludzi, nie chcę absorbować sobą świata, choć nie mam nic przeciwko odrobinie sławy, chcę, żeby mnie świat absorbował. Chcę podróżować, patrzeć i widzieć, poznawać myśli i uczucia ludzkie i ich historie, poznawać nowych ludzi, nowe kraje, przyrodę, społeczeństwa, nauki, rodzaje fanatyzmów i rozgoryczeń, kochać, nienawidzić, tworzyć, cieszyć się, złościć, dążyć do celów i prawd, żyć!

Trzeba umieć nabrać takiego... teksty

tancorek dodano: 15 października 2013

Trzeba umieć nabrać takiego wewnętrznego spokoju. Rozglądanie się i patrzenie na innych nie ma sensu, bo wtedy przychodzi właśnie stres, że ktoś już coś ma, a ja jeszcze nie. Wtedy popełnia się najwięcej błędów.

Dopiero człowiek  przy którym... teksty

tancorek dodano: 15 października 2013

Dopiero człowiek, przy którym przestajemy się bać i wstydzić swojej zwyczajności, niedoskonałości, bycia nie w formie, że nie stać mnie na coś, boję się, nie znoszę; dopiero możliwość pokazania takich rzeczy przy kimś, przy kim nie boimy się, że nas za to zostawi - buduje prawdziwą więź.

Nie ganiaj za ludźmi  bądź sobą... teksty

tancorek dodano: 15 października 2013

Nie ganiaj za ludźmi, bądź sobą, rób swoje i pracuj ciężko. Odpowiedni ludzie - ci, którzy pasują do Twojego życia pojawią się sami i zostaną

Najpiękniejszą ozdobą każdego... teksty

tancorek dodano: 15 października 2013

Najpiękniejszą ozdobą każdego mężczyzny jest szczęśliwa kobieta u jego boku

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV