głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
szajbaa2596 łzy to nie wstyd to oznaka że cholernie Ci na czymś zależy . szajba . Nie jestem uzależniona od alkoholu tylko od szczęścia a to że alkohol daje szczęście to ju

szajbaa2596

szajbaa2596.moblo.pl
łzy to nie wstyd to oznaka że cholernie Ci na czymś zależy . szajba .
łzy to nie wstyd   to oznaka   że... teksty

szajbaa2596 dodano: 16 marca 2011

łzy to nie wstyd , to oznaka , że cholernie Ci na czymś zależy . / szajba .

Nie jestem uzależniona od alkoholu... teksty

szajbaa2596 dodano: 16 marca 2011

Nie jestem uzależniona od alkoholu , tylko od szczęścia , a to , że alkohol daje szczęście to już zupełnie inna sprawa. / szajba .

Są takie momenty  kiedy wszystko... teksty

szajbaa2596 dodano: 16 marca 2011

Są takie momenty, kiedy wszystko jest mi obojętne. Nie obchodzi mnie nic, oprócz tego, żeby wreszcie usnąć i spać, spać jak najdłużej. Przespać życie, które przestaje mieć sens i zamiast cieszyć przeraża. Przeczekać

Może przyzwyczaiłam się do... teksty

szajbaa2596 dodano: 16 marca 2011

Może przyzwyczaiłam się do samotności. Musiałam do niej przywyknąć, choć nie jest to łatwe i cholernie boli. Żeby się uspokoić wmawiam sobie, że przecież w gruncie rzeczy zawsze lubiłam być sama i, że dzięki temu mam miejsce na swoją niezależność. Pierdolenie.

Nie chciała miłości jak z... teksty

szajbaa2596 dodano: 16 marca 2011

Nie chciała miłości jak z luksusowego życia , chciała po prostu jeść z nim delicje , oglądać film i czuć jego dłoń na swojej . Chciała wmieszać się w tłum i wśród szarej rzeczywistości mieć swój promyk szczęścia , który będzie jej codziennie szeptał ' kocham Cię kochanie moje ! '\ szajba .

gdy miałam zły humor   mówiłeś... teksty

szajbaa2596 dodano: 2 marca 2011

gdy miałam zły humor - mówiłeś tak dużo i tak śmiesznie bym tylko się uśmiechnęła, a gdy już to nastąpiło , dziękowałeś za coś najcudowniejszego na świecie - uśmiech, osoby na której Ci zależy. gdy miałam doła - mówiłeś , że jestem beznadziejna , przy czym ani trochę mnie nie pocieszałeś, ale sprawiałeś , że podnosiłam się z każdego upadku. gdy miałam zły dzień - krzyczałeś , że mam się ogarnąć i to w tej chwili. gdy byłam śpiąca, a mimo to ślęczałam przed komputerem - wysyłałeś mnie do łóżka, wmawiając , że tak będzie najlepiej. gdy miałeś jakikolwiek problem - pisałeś smsa, który składał się z około dziewięciu wiadomości bądź dzwoniłeś mówiąc przez około godzinę, po czym na końcu dodawałeś ' ale się nie śmiej, i nie mów nikomu. dziękuję , że jesteś'. niby niewiele - a tak dużo.

Pamiętasz te beztroskie lata... teksty

szajbaa2596 dodano: 25 luty 2011

Pamiętasz te beztroskie lata dzieciństwa . ? Gdy twoim najlepszym przyjacielem było dziecko bawiące się z Tobą w piaskownicy . ? Gdy ' kocham Cię ' mówiłaś tylko do misia . ? Gdy nie żal ci było ani dnia na zabawę w śniegu . ? Gdy nikt nie robił z Ciebie suki bo rozmawiałaś z kolegą . ? Pamiętasz . ? Mimo wszystko chciałaś dorosnąć .

a w wieku siedmiu lat nie znałam... teksty

szajbaa2596 dodano: 25 luty 2011

a w wieku siedmiu lat nie znałam lepszej riposty niż ' ta, chyba Ty! '.

Siedziała na podłodze na okurzonym... teksty

szajbaa2596 dodano: 25 luty 2011

Siedziała na podłodze na okurzonym strychu szukając w pudłach starych zabawek, które mogły by się przydać dzieciom z domu dziecka. Otwierając kolejne pudło owinięte szarą taśmą klejącą na dnie pudła znalazła kamień, naszyjnik w kształcie serca i notes. Patrząc na te trzy rzeczy rozpłakała się głośno przywracając do głowy wspomnienia z ich pierwszego spotkania, kiedy on rzucając z kolegami kaczki na wodzie niechcący trafił w jej nogę. Ściskając w ręce naszyjnik przypomniała sobie że dostała go od niego tego samego dnia gdy go straciła. Wzięła do ręki notes w którym wszystko opisywała, grzbietem dłoni otarła łzy spływające jej po twarzy, otworzyła notes i przeczytała swój ostatni wpis "Jego już nie ma i to przez pijanego kierowcę, który jechał za szybko..."

powód dla którego chciałabym znowu... teksty

szajbaa2596 dodano: 25 luty 2011

powód dla którego chciałabym znowu mieć 16 lat ? wyjazdy bez rodziców, w sumie na nielegalu. ogniska a na nich mega boruty, rozbijane auta, bronienie się kawałkiem drzewa , goście,których kompletnie nie znałam, zgony po godzinie imprezy , przesiadywanie godzinami w jakimś dziwnym miejscu i śmianie się z byle czego, a przede wszystkim inni ludzie, których tak cholernie zmienił czas

ponieważ był najwspanialszą... teksty

szajbaa2596 dodano: 16 luty 2011

ponieważ był najwspanialszą rzeczą jaka mnie w życiu spotkała .

Udziela rad  sprawia  że wszyscy są... teksty

szajbaa2596 dodano: 16 luty 2011

Udziela rad, sprawia, że wszyscy są szczęśliwi. Ale jakoś sama sobie pomóc nie umie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV