głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
szajbaa2596 Jednym z najszczęśliwszych momentów w życiu jest znalezienie siły która pozwala odejść od tego czego nie możesz zmienić. Przyjdzie taka chwila gdy stwierdzisz ż

szajbaa2596

szajbaa2596.moblo.pl
Jednym z najszczęśliwszych momentów w życiu jest znalezienie siły która pozwala odejść od tego czego nie możesz zmienić.
Jednym z najszczęśliwszych... teksty

szajbaa2596 dodano: 7 marca 2019

Jednym z najszczęśliwszych momentów w życiu jest znalezienie siły, która pozwala odejść od tego, czego nie możesz zmienić.

 Przyjdzie taka chwila  gdy... teksty

szajbaa2596 dodano: 7 marca 2019

"Przyjdzie taka chwila, gdy stwierdzisz, że wszystko się skończyło. To właśnie będzie początek. "

Zanim osądzisz moje życie lub moją... teksty

szajbaa2596 dodano: 7 marca 2019

Zanim osądzisz moje życie lub moją postać, załóż buty, podążaj ścieżką, którą podróżowałam. Żyj moim bólem, wątpliwościami, moimi łzami. Przeżyj lata, które przeżyłam, upadłam i wstań jak Ja.

Jestem sobą. Dziewczyną.... teksty

szajbaa2596 dodano: 29 sierpnia 2016

Jestem sobą. Dziewczyną. Tłumiącą większość myśli w swojej głowie, przeciętną osobą, niczym nie różniącą się od pozostałych. Nienawidzącą sztucznych i dwulicowych ludzi. Lubiącą pomagać. Uwielbiającą czytać książki, posiadającą bujną wyobraźnię, rodzeństwo, dziwne pomysły i mającą przeciętne życie.

Najgorszy jest moment  w którym... teksty

szajbaa2596 dodano: 5 stycznia 2016

Najgorszy jest moment, w którym czekasz na coś i tak boleśnie nic się nie dzieje. I prawdopodobnie nic się nie wydarzy. A mimo to, Ty nie potrafisz przestać czekać./ emilsoon

https:  www.facebook.com... teksty

szajbaa2596 dodano: 29 września 2014

https://www.facebook.com/zgrubszabycszczesliwym

kocham cię  kocham czuć twój... teksty

szajbaa2596 dodano: 26 kwietnia 2014

kocham cię, kocham czuć twój oddech na mojej szyi, kocham czuć twój dotyk na moim ciele, kocham smak twoich ust, kocham wdychać twoje perfumy, kocham siedzieć w twojej bluzie, kocham twoje cudowne oczy, a najbardziej kocham cię za to,że ty kochasz mnie i tak cudownie mi to okazujesz.

on jest kimś więcej niż... teksty

szajbaa2596 dodano: 26 kwietnia 2014

on jest kimś więcej niż mężczyzną, a to jest coś więcej niż uczucie. powód dla którego niebo jest niebieskie.

Dwie najtrudniejsze rzeczy w życiu:... teksty

szajbaa2596 dodano: 26 kwietnia 2014

Dwie najtrudniejsze rzeczy w życiu: odejść kiedy chcesz zostać, i przekonać do zostania osobę, która naprawdę chce odejść.

Nagle zdajesz sobie sprawę  że... teksty

szajbaa2596 dodano: 26 kwietnia 2014

Nagle zdajesz sobie sprawę, że wszystko się skończyło. Naprawdę. Nie ma już powrotu. Czujesz to. I próbujesz zapamiętać, w którym momencie to wszystko się zaczęło. I odkrywasz, że zaczęło się wcześniej niż myślisz. Długo wcześniej. I to w tej chwili zdajesz sobie sprawę, że to wszystko zdarzyło się tylko raz. I nieważne jak bardzo się starasz, nigdy nie poczujesz się taki sam. Nie będziesz już nigdy czuć się jak trzy metry nad niebem.

Niczego mi nie obiecał . Nie powinno... teksty

szajbaa2596 dodano: 11 stycznia 2014

Niczego mi nie obiecał . Nie powinno mi być żal bo wiedziałam , że się to skończy , ale zawsze był jakiś promyk nadziei , że może jednak , że może w końcu mi coś obieca . Powiem mi , że mnie potrzebuje. Do teraz nie wiem czemu cały czas o nim myślę, czemu cały czas sprawdzam co robi , przecież wiedziałam , że to się skończy . Nie powinno mi być przykro .//mentche

Napisałam do Ciebie list  nie... teksty

szajbaa2596 dodano: 11 stycznia 2014

Napisałam do Ciebie list, nie zaadresowałam Go, nawet nie starałam się by wyglądał ładnie czy estetycznie, pisałam to co mi się nawinęło, pisałam to co czułam, dobrze wiesz że podziękowałam Ci za te kilka rzeczy, dzięki którym byłam szczęśliwa przez chwilę, mimo że teraz to już nie ma znaczenia to podpisałam się na końcu i wyszłam przed dom chwyciłam za zapałkę i podpaliłam go spłoną razem z tym wszystkim co miało nas łączyć. // pedobearka

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 154 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV