głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
szacunekludziulicy Widzisz gwiazdy? kontynuował to właśnie ludzkie marzenia i życzenia. Ludzie marzą mają głowy pełne snów. Kładą się spać a te marzenia są w nich krążą nad ich g

szacunekludziulicy

szacunekludziulicy.moblo.pl
Widzisz gwiazdy? kontynuował to właśnie ludzkie marzenia i życzenia. Ludzie marzą mają głowy pełne snów. Kładą się spać a te marzenia są w nich krążą nad ich gło
  Widzisz gwiazdy?   kontynuował... teksty

szacunekludziulicy dodano: 14 luty 2011

- Widzisz gwiazdy? - kontynuował - to właśnie ludzkie marzenia i życzenia. Ludzie marzą, mają głowy pełne snów. Kładą się spać, a te marzenia są w nich, krążą nad ich głowami. A wtedy my, Anioły, w samym środku nocy przychodzimy do ludzi, aby zebrać te marzenia. I umieszczamy je na niebie!!. To jest cała tajemnica!! Zbieramy wszystkie marzenia, nawet te najmniejsze. Pan Bóg powtarza nam: "ludzkie marzenia to bardzo cenny wymiar ludzkiego życia. Dlatego uważajcie i bądźcie bardzo ostrożni. Nie pozwólcie, aby jakiekolwiek marzenie zostało upuszczone".

Zawsze wyglądała na zwyczajną... teksty

szacunekludziulicy dodano: 14 luty 2011

Zawsze wyglądała na zwyczajną dziewczyną, miała problemy jak każdy, ale spotykały ją też mniejsze i większe radości. Wszystko było niby takie szare, nijakie, ale jednocześnie normalne i dość pospolite. Jednak od zawsze wierzyła w anioły...

wybacz moje niewyszukane w... teksty

szacunekludziulicy dodano: 13 luty 2011

wybacz moje niewyszukane w werbalizacji myśli.. ale weź kurwa wypierdalaj tępa suko..!

Kurwa kulturalniej do mnie proszę!... teksty

szacunekludziulicy dodano: 13 luty 2011

Kurwa kulturalniej do mnie proszę! nie znoszę wulgarnych osób!

Spojrzała na Niego i ból przeszył... teksty

szacunekludziulicy dodano: 13 luty 2011

Spojrzała na Niego i ból przeszył jej serce. Zrozumiała, zrozumiała , że już nigdy nie poczuje ciepła jego bluzy, jego gorącego oddechu, i zapachu.. Zapachu od którego była tak bardzo uzależniona.

I spojrzał na Nią parą najbardziej... teksty

szacunekludziulicy dodano: 13 luty 2011

I spojrzał na Nią parą najbardziej niebieskich z wszystkich niebieskich oczu. Widziała w nich wszystko. Wszystko czego potrzebowała.

Jeśli masz start masz w życiu coś... teksty

szacunekludziulicy dodano: 12 luty 2011

Jeśli masz start masz w życiu coś ważnego wiesz Jeśli nie to masz czas, nie zmarnuj tego ej Jest jedno życie wiele szans biegniesz Dziś mamy rap lecz życie nie jest filmem z happy endem / Dizkret Praktik

Świat kolorowych reklam był dla... teksty

szacunekludziulicy dodano: 12 luty 2011

Świat kolorowych reklam był dla niej obcy / Słoń

Dzwonisz. Jest godzina 1:00. Cholera!... teksty

szacunekludziulicy dodano: 12 luty 2011

Dzwonisz. Jest godzina 1:00. Cholera! co Cię nakłoniło, żeby zadzwonić- myślę. Postanawiam odebrać. Mówisz, że mnie kochasz i żebym szybko do Ciebie przyszła. Wiem. Głupia jestem, ale szybko się ubieram i biegnę do Ciebie. Jak się okazuje- to tylko żart. Tam gdzie miałeś na mnie czekać nikogo nie ma. Oszukałeś mnie! - myślę. A później jednak zastanawiam się czy to nie był przypadkiem sen.

myślisz  że jesteś jego... teksty

szacunekludziulicy dodano: 12 luty 2011

myślisz, że jesteś jego przyjaciółką.? nie łudź się. założysz mundur i sam dopisze Ci na czole `ZIMNA SUKA` wielkimi literami.

Co się będę stresować  siebie i... teksty

szacunekludziulicy dodano: 12 luty 2011

Co się będę stresować, siebie i tak nie przeskoczę. W ogóle nie będę przekonywać, dyskutować, rozmawiać. Nie i nie, bo nie muszę. Wiem, gdzie leży prawda i pozwalam jej słodko spać. I tak nikomu nie zależy na jej obecności.

W wytartych spodniach  starej... teksty

szacunekludziulicy dodano: 11 luty 2011

W wytartych spodniach, starej pogniecionej bluzie, w trampkach, z roztrzepaną fryzurą. Tak mi po prostu lepiej. Nie chodzę w markowych ciuchach, nie spędzam dwóch godzin przed lustrem i nie popierdalam w dwumetrowych obcasach. I to Cię boli. Bo ja nawet w ubraniu ze szmateksu, bez makijażu i w schodzonych już trampkach jestem lepsza od Ciebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV