głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
miło :  teksty surviiving dodał komentarz: miło : ) do wpisu 22 stycznia 2013
stara się przynosi kwiaty dzwoni... teksty

surviiving dodano: 22 stycznia 2013

stara się, przynosi kwiaty, dzwoni, wysyła wiadomości, pokazuje, że faktycznie mu zależy, robi wszystko, żebym wróciła. teraz, a wcześniej... wcześniej nie zrobił nic, żebym została.

Pojawiła się we mnie siła... Siła... teksty

surviiving dodano: 21 stycznia 2013

Pojawiła się we mnie siła... Siła, która dała do zrozumienia, że pomagając innym, w pewien sposób pomagam też sobie. Nie wszystko przecież kręci się wokół mnie i moich uczuć. Są osoby, które potrzebują mojego wsparcia i niezłomności. Są osoby, które z mojego charakteru czerpią siłę do życia, przecież nie mogę tak po prostu się poddać i dać się ujawnić wszelkim pulsującym we mnie słabościom.

Co Ci da że po raz kolejny... teksty

surviiving dodano: 21 stycznia 2013

Co Ci da, że po raz kolejny przeglądasz wszystkie stare wiadomości, zdjęcia? doszukujesz się na Jego tablicy postów, komentarzy i nienawidzisz jakiej kolwiek dziewczyny, która cokolwiek na niej zamieszcza. zżera Cię zazdrość, popadasz w jakąś chorą obsesję, która wcale nie zanika, pogłębia się z każdym Jego gestem.

w obecnych czasach nikt nie ma czasu... teksty

surviiving dodano: 21 stycznia 2013

w obecnych czasach, nikt nie ma czasu na miłość. uczucia zastępuje zwykła chęć bliskości.

dzisiaj przeprowadzałam rozmowę z rodzicami na ten temat miłość z ich perspekrywy wygląda zupełnie inaczej słowa mamy zupełnie zaprzeczyły moim poglądom według nich dziadkowie przetrwali ze sobą tyle lat tylko i wyłącznie że urodzili się w ciężkich czasach. wniosek nasuwa się sam większość po prostu nie docenia że obecnie żyje się lepiej i związki wyglądają tak jak wyglądają . teksty surviiving dodał komentarz: dzisiaj przeprowadzałam rozmowę z rodzicami na ten temat, miłość z ich perspekrywy wygląda zupełnie inaczej, słowa mamy zupełnie zaprzeczyły moim poglądom, według nich dziadkowie przetrwali ze sobą tyle lat, tylko i wyłącznie, że urodzili się w ciężkich czasach. wniosek nasuwa się sam, większość po prostu nie docenia, że obecnie żyje się lepiej i związki wyglądają, tak jak wyglądają -.- do wpisu 21 stycznia 2013
Każdy ból musi się wydobyć na... teksty

surviiving dodano: 21 stycznia 2013

Każdy ból musi się wydobyć na zewnątrz, musi uciec. Tłumione emocje, które przenikają między słowami ranią bliskich. aż w końcu nie wytrzymujesz, siadasz, płaczesz, żalisz się... a wtedy, zostajesz zasypany toną fałszywego współczucia, milionami pytań ludzi, którzy nie mają o niczym zielonego pojęcia. tysiące słów, mających na celu pocieszenie i poprawienie nastroju, rozżalone spojrzenia, troska, za którą mimo wszystko kryje się obojętność na Twój los, to wszystko dobija Cię jeszcze bardziej, bo wiesz, że w większości to udawany optymizm, który tylko na pozór stara się usunąć zło. nadal sądzisz, że ukrywanie cierpienia, to ten z najgorszych sposobów?

mija pięćdziesiąta rocznica ślubu... teksty

surviiving dodano: 21 stycznia 2013

mija pięćdziesiąta rocznica ślubu dziadków, pochłonięci sobą, opowiadają cudowne historie, które każdego dnia, zbliżały ich do siebie. wciąż tak samo szczęśliwi, młodzi. wciąż tak samo zakochani.

ponad sto wejść w nie całe dwie... teksty

surviiving dodano: 21 stycznia 2013

ponad sto wejść, w nie całe dwie godziny! dziękuję ; )

wraz z końcem dnia przyoblekam się... teksty

surviiving dodano: 20 stycznia 2013

wraz z końcem dnia przyoblekam się w obojętność i kładę się do łóżka, pokrytego obojętnością, tylko po to, żeby rano, na nowo obrać barwy pozytywizmu, posilić się złudzeniami i zanużyć się w rzeczywistości pełnej obłudy.

w każdym z nas jest jakaś... teksty

surviiving dodano: 20 stycznia 2013

w każdym z nas jest jakaś wewnętrzna siła. siła, która pozwala nam zmagać się z własnymi słabościami każdego dnia, na nowo.

żadne słowa nie odzwierciedlają... teksty

surviiving dodano: 20 stycznia 2013

żadne słowa nie odzwierciedlają straty.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV