głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ssyll zasami lubię wieczorem wyjść sama na spacer pójść do parku i usiąść na ławce udawać że na kogoś czekam w nadziei że rzeczywiście przechodzić będziesz tą drogą z

ssyll

ssyll.moblo.pl
zasami lubię wieczorem wyjść sama na spacer pójść do parku i usiąść na ławce udawać że na kogoś czekam w nadziei że rzeczywiście przechodzić będziesz tą drogą zatrzy
zasami lubię wieczorem wyjść sama... teksty

ssyll dodano: 26 stycznia 2011

zasami lubię wieczorem wyjść sama na spacer, pójść do parku i usiąść na ławce,udawać, że na kogoś czekam, w nadziei, że rzeczywiście przechodzić będziesz tą drogą, zatrzymasz się, usiądziesz obok i powiesz, że właśnie szukałeś tej jedynej..

Najtrudniej pomalować się tak  by... teksty

ssyll dodano: 26 stycznia 2011

Najtrudniej pomalować się tak, by wyglądać najpiękniej, by go oczarować, kiedy tyle razy całował moją twarz, by zrzucić z niej makijaż i patrzeć na mnie. Najtrudniej dobrać strój na imprezę, na której będzie złodziej mych uczuć, co ubrać, by go zachwycić, kiedy tyle razy tracił dech widząc mnie nagą.

„Dlatego było pewnie tak silne... teksty

ssyll dodano: 26 stycznia 2011

„Dlatego było pewnie tak silne, intensywne i cały czas: przez brak szansy prawdziwego spełnienia.”

„Kobiety żyją wspomnieniami.... teksty

ssyll dodano: 26 stycznia 2011

„Kobiety żyją wspomnieniami. Mężczyźni tym, co zapomnieli.”

„ONA: Czekałam na Ciebie.   ON:... teksty

ssyll dodano: 26 stycznia 2011

„ONA: Czekałam na Ciebie. ON: Czekać. Czy to to samo, co tęsknić? ONA: Nie. Dla mnie nie. Przy czekaniu nie budzę się o 5 rano, rezygnując z najlepszych snów. Nie przychodzę także z tego powodu juz przed 7 do biura. Przy czekaniu mleko nie traci dla mnie smaku. Przy tęsknocie - tak.

Wychodząc na powierzchnię  trzymali... teksty

ssyll dodano: 26 stycznia 2011

Wychodząc na powierzchnię, trzymali się za ręce. Ręka to fajna sprawa. Nie angażuje specjalnie osoby, która ją daje, a bardzo uspokaja tę, która ją otrzymuje.

 Serce: Mowisz tak bo nienawidzisz... teksty

ssyll dodano: 26 stycznia 2011

"Serce: Mowisz tak bo nienawidzisz milosci. Wiem, ze tak jestNawet cie rozumiem. Bo gdy ona przychodzi, wylaczaja cie. Oboje cie wylaczaja....Po co im ty? Oni nie maja czasu na ciebie. Mysla o sobie bez przerwy. Zachwycaja sie wszystkim w sobie. Nawet swoimi wadami. Rozum dla nich to obawa przed odmowa, to drazoce pytanie dlaczego akurat on lub ona. Oni nie chca takich pytan. Idlatego cie wylaczaja. Pogodz sie z tym."

dwa kroki na zachód  dziesięć na... teksty

ssyll dodano: 26 stycznia 2011

dwa kroki na zachód, dziesięć na północ, siedem na wschód... czekaj... a może to nie tak... nie ma tu gdzieś światła? przydałby się włącznik... chyba jednak zgubiłem się w sobie. a może to mapa była nieaktualna. twarda podeszwa wszędzie jednakowo brzmi na kamiennej posadzce, odbija się echem od ścian plątaniny korytarzy. ciekawe, czy może się tu skończyć powietrze? bo woda i pożywienie na pewno. ale trzeba iść. czekanie nie stworzy światła, kawałka chleba ani szklanki wody. trzeba dokądś iść. choćby trzeci raz skręcając w lewo za tym samym rogiem. gdzieś mogłaby być woda. murowany kamienny korytarz mógłby stać się kamiennym tunelem w jaskini z jeziorem odbijającym światło Księżyca (może początkowo oślepić), jaskini z paleniskiem i tak jakby kominkiem. naturalnie, że równie dobrze dwa kroki dalej może kończyć się grunt pod nogami. naturalnie, może tak być. w zasadzie na dobry początek wystarczyłoby inne, drugie echo kroków, bardziej jakby z obcasem.

 A może nie najważniejsze jest... teksty

ssyll dodano: 26 stycznia 2011

"A może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimś do łóżka, ale chcieć wstać następnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatę?"

 Znowu Bóg niczego nie zauważył..  teksty

ssyll dodano: 26 stycznia 2011

"Znowu Bóg niczego nie zauważył.."

   Dzisiaj czwartek?   zapytał... teksty

ssyll dodano: 26 stycznia 2011

- Dzisiaj czwartek? - zapytał Grzegorz. - Już piątek. - Do niedzieli - powiedział - Żeby tylko wytrzymać do niedzieli. Wtedy wszystko się wyjaśni: albo - albo. Tak powiedziała: potrzebny jej tydzień do namysłu. Zostały jeszcze dwa dni, trzy, jeśli nie przyjdzie do niedzieli wieczór, to znaczy, że koniec.. A wtedy.. - Co wtedy? - zapytała ostro. Podniósł głowę i spojrzał jej prosto w oczy. Milczał chwilę. - Nic wtedy. -rzekł. - Będę żyć dalej. To jest właśnie najgorsze. ” — "Ósmy dzień tygodnia"; M. Hłasko

Nienawidze gdy pisze do niego miliard... teksty

ssyll dodano: 26 stycznia 2011

Nienawidze gdy pisze do niego miliard smsów gdzie każda minka i każdy przecinek jest dobrze przemyślany, w każde zdanie wlewam trylion mych najcudowniejszych uczuć! Każde słowo jest odzwierciedleniem tego co robie, jak się czuje, czy tęsknie, czy kocham . A on po 6 godzinach odpisuje "nie mam czasu".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV