głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ssyll Nigdy o nic nie prosiłam. Myślałam że nie potrzebuję niczyjej pomocy obecności uczucia. Jednak w tej chwili widzę w jak wielkim byłam błędzie. Tak więc błagam n

ssyll

ssyll.moblo.pl
Nigdy o nic nie prosiłam. Myślałam że nie potrzebuję niczyjej pomocy obecności uczucia. Jednak w tej chwili widzę w jak wielkim byłam błędzie. Tak więc błagam nie o
Nigdy o nic nie prosiłam. Myślałam... teksty

ssyll dodano: 26 stycznia 2011

Nigdy o nic nie prosiłam. Myślałam, że nie potrzebuję niczyjej pomocy, obecności, uczucia. Jednak w tej chwili widzę w jak wielkim byłam błędzie. Tak więc błagam, nie odchodź, bo wiem, że bez Ciebie nie dam rady.

Wiesz co jest gorsze od płakania w... teksty

ssyll dodano: 26 stycznia 2011

Wiesz co jest gorsze od płakania w poduszkę? Pustka. Taka chwila kiedy po prostu siedzisz i wpatrujesz się w niebo, wiesz, że nie możesz nic zrobić i ogarnia cię to przerażające poczucie bezsilności, które zżera cię od środka. A Ty nie robisz nic. Po prostu się przyglądasz

Znam Cię od 14 lat. Byłaś dla mnie... teksty

ssyll dodano: 26 stycznia 2011

Znam Cię od 14 lat. Byłaś dla mnie wszystkim. Zawsze potrafiłam Ci wybaczyć nawet największe świństwo. Byłaś moją przyjaciółką. Zniknęłam z Twojego życia na jakiś czas. To było okropne, wiem. Kiedy po chwili wróciłam, Ciebie już nie było. Zostawiłaś mnie samą z moimi problemami i złamanym sercem. Minęło już parę lat. Teraz jak na Ciebie patrzę przypominają mi się dobre chwile i mam ochotę podbiec do Ciebie i Cię wyściskać. Opowiedzieć co ostatnio mi się przytrafiło. Tak jak zwykłam to robić. Po chwili jednak przypominam sobie, że Ciebie już dla mnie nie ma. Prawdopodobnie też nie będzie. Chowam wtedy rozłożone do uścisku ręcę do kieszeni spodni. Ta skrywana tęsknota do naszych żartów i rozumienia się bez słów. To boli. Ale ból mija. Tak przynajmniej mi się wydaje. Bo kiedyś minąć musi, prawda ?'

I co mam ci napisać ? że tak bardzo... teksty

ssyll dodano: 26 stycznia 2011

I co mam ci napisać ? że tak bardzo tęsknie ? że analizuję wszystkie wspólne chwile ?że tak bardzo tęsknie za czasami , kiedy udawałam obrażoną , a ty bez słowa przytulałeś mnie najmocniej jak umiałeś i czekałeś , aż mi przejdzie ?

Czy myślisz o mnie tak samo... teksty

ssyll dodano: 26 stycznia 2011

Czy myślisz o mnie tak samo intensywnie jak ja o tobie i czy dla mnie w ogóle jest miejsce w twoim świecie?No tak przecież zapomniałam, jesteś wiecznie zajęty i nieosiągalny..Wybacz, że śmiałam pomyśleć, że mógłbyś należeć do mnie..

Chcę czuć  że jestem dla Ciebie... teksty

ssyll dodano: 26 stycznia 2011

Chcę czuć, że jestem dla Ciebie najważniejsza, najpiękniejsza, najlepsza, że mnie kochasz jak nikogo innego, że jak trzeba pójdziesz dla mnie na wojnę. Że mnie doceniasz i że jestem tą jedyną, dla której zrobiłbyś wszystko.

może jestem niepoprawna. szurnięta... teksty

ssyll dodano: 26 stycznia 2011

może jestem niepoprawna. szurnięta bądź detalicznie odchylam się od pozostałych dziewczyn. ale nie marzę o wieczornych spacerach po plaży. o moczeniu swoich stóp w złotym piasku i patrząc na rozbijające się o brzeg spienione fale, wyznawanie sobie miłości. marzę realnie. pragnę porannej kawy w pośpiechu. krótkich i treściwych sms'ach od czasu do czasu. i pocałunkach. nie pod rozgwieżdżonym niebem w czasie deszczu. wystarczyły by mi te na szkolnym korytarzu podczas przerwy.

za każdym razem kiedy do mnie... teksty

ssyll dodano: 26 stycznia 2011

za każdym razem kiedy do mnie napiszesz ja wyobrażam sobie,że Ci na mnie zależy,że jestem dla Ciebie kimś ważnym i chociaż napiszesz tylko: co u Ciebie? ja czekam na kolejną wiadomość o treści: tęsknie za Tobą. teraz nie dziwię się jak mówią,że jestem uzależniona od Ciebie. sama to zauważyłam..

Przytulona piersiami do jego pleców... teksty

ssyll dodano: 26 stycznia 2011

Przytulona piersiami do jego pleców wsłuchiwałam się w jego spokojny oddech, broniąc się zaciekle przed snem, który mógł odebrać mi kilka świadomych godzin jego obecności...

Kiedy jest się dzieckiem  Los... teksty

ssyll dodano: 26 stycznia 2011

Kiedy jest się dzieckiem, Los Angeles uczy Cię jak marzyć . Powiedz mi, że nie nauczyłeś się więcej z filmów niż ze szkoły, więcej z telewizji, niż od rodziców. ( .. ) I czego się nauczyliśmy ? Nauczyliśmy się wierzyć w bajki .

wiem   ze chciałeś usłyszeć że... teksty

ssyll dodano: 26 stycznia 2011

wiem , ze chciałeś usłyszeć że ` okej nic się nie stało ' , ale nie kurwa ! stało się wystarczająco wiele , alby zrujnować mój świat .

w dzisiejszym świecie bardziej liczy... teksty

ssyll dodano: 26 stycznia 2011

w dzisiejszym świecie bardziej liczy się wygląd, a nie charakter. w dzisiejszym świecie wygrywa ładna dziwka niż normalna dziewczyna.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV