głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ssyll wiesz? ona Cię kochała. byłeś dla niejnumerem jeden tym cholernym oczkiem w głowie. Jej chłopczykiem bezwad za którego oddałaby życie. Jednak idealny chłopczyk

ssyll

ssyll.moblo.pl
wiesz? ona Cię kochała. byłeś dla niejnumerem jeden tym cholernym oczkiem w głowie. Jej chłopczykiem bezwad za którego oddałaby życie. Jednak idealny chłopczyk okaza
wiesz? ona Cię kochała. byłeś dla... teksty

ssyll dodano: 16 luty 2011

wiesz? ona Cię kochała. byłeś dla niejnumerem jeden, tym cholernym oczkiem w głowie. Jej chłopczykiem bezwad, za którego oddałaby życie. Jednak idealny chłopczyk okazał sięfałszywym dupkiem. Który korzystając z pierwsze lepszej okazji poszedłdo innej, nie zastanawiając się nad tym, co ona będzie czuła, że bólwyżre wnętrze jej serca.A ona, ona myślała, że to wszystko przez nią. '

wczoraj . Wyszłam zaśnieżoną... teksty

ssyll dodano: 16 luty 2011

wczoraj . Wyszłam zaśnieżoną ulicą na spacer po parku . Delikatne płatki śniegu spadały na moje długie ciemne włosy . Kochałeś je . Patrzyłam na światełka które migotały cudnym blaskiem, miały kolor moich oczu które tak wielbiłeś. Idąc dalej poczułam chłód. Moje ręce zmarzły , Ty nigdy nie pozwoliłbyś na to . Ty założyłbyś mi czapkę . Spojrzał w me oczy i trzymając mnie za ręce powiedział że świat mógłby się teraz skończyć bo Twoje życie jest w moich oczach.

i tylko bądź obok. i dalej mnie... teksty

ssyll dodano: 16 luty 2011

i tylko bądź obok. i dalej mnie rozśmieszaj. i mów mi to, co chciałabym usłyszeć. i śmiej się, gdy ja się śmieje. i powoduj, że będę przy Tobie bezpieczna. i spraw, bym mogła Ci zaufać. i przytul, gdy tylko zechcesz. i ocieraj moje łzy, pocieszając i... kochaj.

Oduczyłeś mnie palić  nazywałeś... teksty

ssyll dodano: 16 luty 2011

Oduczyłeś mnie palić, nazywałeś mnie głupolem i łobuzem, przyzwyczaiłeś mnie do swojego oddechu na moim karku. Zawsze poprawiałeś mi szalik i zapinałeś kurtkę po samą szyję, robiłeś najlepszą herbatę i zawsze miałeś przy sobie chusteczkę - dla mnie, a co najważniejsze zawsze przy mnie byłeś. A teraz odchodzisz czuję się jak sierota bez serca, rąk i nóg.

  Nie rozumiem czemu ona tak na niego... teksty

ssyll dodano: 16 luty 2011

- Nie rozumiem czemu ona tak na niego reaguje, on nie jest wcale taki ładny i nie wyróżnia się specjalnie z tłumu. A ona jak ta wariatka krąży wzrokiem po jego ciele, wzdycha, trzęsie się i śmieje rumiana gdy się do niej odezwie. - Może po prostu go kocha

Jesteś jednym z tych  co znaczą dla... teksty

ssyll dodano: 16 luty 2011

Jesteś jednym z tych, co znaczą dla mnie więcej niż czekolada w nutelli.

 Ty. moje małe  wielkie marzenie. teksty

ssyll dodano: 16 luty 2011

`Ty. moje małe, wielkie marzenie.

powiedział   że to koniec... teksty

ssyll dodano: 16 luty 2011

powiedział , że to koniec - odchodzi . zaczęłam się głośno śmiać – jakiś głupi , pieprzony żart . jednak on był poważny . zamilkłam . odruchowo tona łez poleciała mi po policzkach , czułam jak moje serce cholernie piecze . ale nie , przecież muszę być silna , nie mogę się załamać . powiedziałam , że wszystko w porządku i szybko zapomnę .. pobiegłam do domu , choć ledwo stałam na nogach , ale nie mogłam się poddać , nikt nie mógł poznać po mnie smutku . wytarłam łzy . niepotrzebnie , kolejna partia wylała się z moich oczy w niespełna sekundę . nie potrafiłam nad sobą zapanować . skulona usiadłam na krawężniku krzycząc , czemu to właśnie ja straciłam swój najsłodszy narkotyk .

 a co zrobisz jeżeli będzie chciał... teksty

ssyll dodano: 16 luty 2011

-a co zrobisz jeżeli będzie chciał wrócić? -przyjmę go.. -tak po prostu? przecież cię zranił. płakałaś -ale nadal go kocham.. mimo to.. a gdyby wrócił byłabym najszczęśliwszą dziewczyną na świecie... -ale nie wróci.. -wiem.. i ta świadomość jest najgorsza.

  jestem.    jutro też będziesz?... teksty

ssyll dodano: 16 luty 2011

- jestem. - jutro też będziesz? - i jutro. i pojutrze. i zawsze. < 33.

...a wieczorami siedzimy na dachu i... teksty

ssyll dodano: 16 luty 2011

...a wieczorami siedzimy na dachu i jemy gwiazdy plastikową łyżeczką.

  ona ma jedno marzenie. Chce być... teksty

ssyll dodano: 16 luty 2011

` ona ma jedno marzenie. Chce być szczęśliwa. Chce odzyskać radość życia. Ta radość, którą zabrał jej On. Ten facet bez serca. Ona Go kochała. I nadal kocha, chociaż On nie jest tego wart. Dziewczyna o smutnych oczach spogląda przed siebie. Boi się odwrócić. Spojrzeć wstecz. Boi się, ze spotka Jego. Chłopaka, który zabrał jej dusze. Tego, który tak bezczelnie ja okradł. Okradł z jej uśmiechu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV