głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
spieprzajkotku nie da się opowiedzieć jak bardzo można kogoś kochać. możesz używać różnych słów starać się to zobrazować ale nigdy nie uda Ci się wyrazić tego jak pięknego ucz

spieprzajkotku

spieprzajkotku.moblo.pl
nie da się opowiedzieć jak bardzo można kogoś kochać. możesz używać różnych słów starać się to zobrazować ale nigdy nie uda Ci się wyrazić tego jak pięknego uczucia
nie da się opowiedzieć jak bardzo... teksty

spieprzajkotku dodano: 21 grudnia 2012

nie da się opowiedzieć, jak bardzo można kogoś kochać. możesz używać różnych słów, starać się to zobrazować - ale nigdy nie uda Ci się wyrazić tego, jak pięknego uczucia doświadczyłeś.

moje! teksty spieprzajkotku dodał komentarz: moje! do wpisu 29 sierpnia 2011
tylko nie mów że masz miejsce w... teksty

spieprzajkotku dodano: 26 sierpnia 2011

tylko nie mów, że masz miejsce w sercu dla mnie i dla niej, bo ja jeszcze cała do niego nie weszłam, a już mi tu ciasno... / net

 Obiecałeś że przyjdziesz o... teksty

spieprzajkotku dodano: 26 sierpnia 2011

- Obiecałeś, że przyjdziesz o dziesiątej. Umierałam ze strachu! - To tylko osiem minut. - Chciałbyś umierać przez osiem minut? / net?

i to jebane uczucie kiedy wszyscy... teksty

spieprzajkotku dodano: 24 sierpnia 2011

i to jebane uczucie, kiedy wszyscy wokół Ciebie dobierają się w pary, a ty usychasz z tęsknoty do kogoś, kogo nigdy nie będziesz miała...

to śmieszne że niezależnie od... teksty

spieprzajkotku dodano: 24 sierpnia 2011

to śmieszne, że niezależnie od tego, co działo się minionego dnia i jakie miało znaczenie, każdego dnia pierwszą myślą i tak jesteś Ty.

tak naprawdę jestem gotowa na to... teksty

spieprzajkotku dodano: 24 sierpnia 2011

tak naprawdę jestem gotowa na to, aby stracić wszystko, co mam. jedyne, czego nie przeżyję to straty Ciebie, bo wiem, że kiedy zabraknie mi wszystkiego - Ty to doskonale zastąpisz.

bo widzisz dla mnie paradoks... teksty

spieprzajkotku dodano: 24 sierpnia 2011

bo widzisz, dla mnie paradoks pierwszego września nie polega na strachu przed nauką, ale na paraliżującym serce uczuciu, stania z Tobą twarzą w twarz.

miesiącami uczyłam się sztuki... teksty

spieprzajkotku dodano: 23 sierpnia 2011

miesiącami uczyłam się sztuki zapomnienia i znieczulenia. i kiedy myślałam, że opanowałam ją już do perfekcji... spotkałam Ciebie.

kiedyś myślałam że najgorsze co... teksty

spieprzajkotku dodano: 23 sierpnia 2011

kiedyś myślałam, że najgorsze, co może być to ta pieprzona obojętność, kiedy druga osoba nie wie nawet o Twoim istnieniu. teraz jednak wiem, że jeszcze gorsza jest obojętność, kiedy druga osoba doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jesteś, ale i tak ma cię w dupie.

podobno człowiek jest w stanie... teksty

spieprzajkotku dodano: 23 sierpnia 2011

podobno człowiek jest w stanie przyzwyczaić się do wszystkiego... więc, do cholery, proszę, daj mi instrukcję, jak mam się przyzwyczaić do braku Ciebie, bo ja, kurwa, tego nie potrafię...

bo widzisz odkąd odszedłeś moje... teksty

spieprzajkotku dodano: 23 sierpnia 2011

bo widzisz, odkąd odszedłeś, moje wieczory nie polegają już na oglądaniu komedii, czytaniu książek, czy pisaniu ze znajomymi. od teraz każdy wieczór spędzam z herbatą w ręku, czytając nasze wspólne rozmowy na gg - moje jedyne źródło szczęścia.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 18 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV