głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
souleater Nobody knows me I'm cold walk down this road all alone It's no one's fault but my own it's the path I've chosen to go. eminem. It is precisely because I know ho

souleater

souleater.moblo.pl
Nobody knows me I'm cold walk down this road all alone It's no one's fault but my own it's the path I've chosen to go. eminem.
Nobody knows me  I'm cold  walk down... teksty

souleater dodano: 13 sierpnia 2013

Nobody knows me, I'm cold, walk down this road all alone, It's no one's fault but my own, it's the path I've chosen to go. / eminem.

It is precisely  because I know how... teksty

souleater dodano: 23 lipca 2013

It is precisely, because I know how low humans will fall, once they fall in love.

czV. Prawdziwa miłość musi być... teksty

souleater dodano: 13 lipca 2013

czV. Prawdziwa miłość musi być chaotyczna, człowiek gubi się i traci zdrowy rozsądek. Im większa miłość tym większy chaos. Jeżeli nie jesteśmy razem, nie możemy się przyjaźnić. Nie ma nawet takiej opcji, więc następna flaszka jest kolejną i ostatnią poświęconą Tobie.

czIV. Kurwa  będzie mi tego... teksty

souleater dodano: 13 lipca 2013

czIV. Kurwa, będzie mi tego brakować. Od Edyty słyszę jedno 'wszystko, prędzej czy później, chuj strzeli, więc nie przyzwyczajaj się za specjalnie'. Nawet nie wiesz ile bym dała byś zaprzeczył, ale tego nie zrobisz. Ruszyliśmy na przód... No, bynajmniej Ty. Nawet gdybym się starała by było jak dawniej, jedna walcząca strona to za mało. Z nami tak zawsze było, jedno odpuszczało nawet jeśli to drugie próbowało coś ratować. Muszę dorosnąć, jestem niedojrzałą gówniarą, co zaprezentowalam swoim zachowaniem w ostatnim czasie. Jeśli dziwiłeś się kiedyś czemu tak siebie nienawidzę, to masz odpowiedź. Przez pół roku sypało się nam na głowę wszystko, a ja postanowiłam spakować to co budowaliśmy i wyjebać gdzieś pomiędzy 'kocham Cię' a 'zostańmy przyjaciółmi'.

czIII. Zacznę być bardziej uprzejma... teksty

souleater dodano: 13 lipca 2013

czIII. Zacznę być bardziej uprzejma, ograniczę wredne odzywki, tylko dlatego, że Ty je lubiłeś a ja komentowałam by usłyszeć Twój śmiech. Nie skrócę już nigdy włosów, bo wolałeś mnie w krótszych, nigdy nie podobał Ci się mój pomysł zapuszczania ich. Będzie trudno, bo praktycznie każda czynność kojarzy mi się z Tobą. Głupie pójście pod prysznic i twoje teksty. Nie będę żałować, że nie ma Cię na kolejnej imprezie. Dlaczego? Bo byłeś zbyt dużą częścią mnie a Twój brak jest równy z powrotem do mojej osobowości przed poznaniem. To jest nienaturalne, tak przywiązać się do kogoś przez 3 lata znajomości i 8 miesięcy związku. Nigdy nie usłyszałam od nikogo 'pasujecie do siebie idealnie' ale to było można odczuć, nie? Te spojrzenia ludzi gdy razem śmialiśmy się z Dominiki lub z kogoś innego.

czII. Przestanę wspominać Twoja... teksty

souleater dodano: 13 lipca 2013

czII. Przestanę wspominać Twoja osobę w rozmowach, jak moje myśli będą nakierowane na Ciebie zmienię ich bieg. Będę z całych sił udawać, że to imię nie znaczy dla mnie nic. Jeśli ktoś będzie mi przypominał zachowaniem Ciebie, spróbuje je przypisać do tej właśnie osoby. Chce zmienić nawyki wyglądania dla innych facetów, przestaje wpasowywać się w twój gust. Zakryje nogi, które lubiłeś oglądać w sukienkach, przestanę nosić sukienki. Nigdy więcej nie upne włosów na bok, tylko dlatego, by zerkając w lustro nie myśleć o Tobie. Będę omijać facetów z niebieskimi oczami, podczas gdy poczuje Twoje perfumy, zmusze mój organizm do odruchów wymiotnych a nie do motylków w brzuchu.

czI. Każdej nocy myślę o pisaniu z... teksty

souleater dodano: 13 lipca 2013

czI. Każdej nocy myślę o pisaniu z Tobą i o tym, by Cię przeprosić. Mimo, że jesteś w mojej głowie na okrągło to więcej w sensie gdybania niż planu, który mam zamiar wprowadzić w życie. Widzisz, wmawiam sobie od dłuższego czasu, że flaszka, którą wypije ze znajomymi niedługo będzie ostatnią, która ma pomóc mi zapomnieć. Kolejne shoty, które znikną w moim organizmie będą mnie zbliżać do totalnego usunięcia Ciebie z mojego życia.

Oboje udajecie  że się nie kochacie... teksty

souleater dodano: 2 lipca 2013

Oboje udajecie, że się nie kochacie, ale to nie oznacza, że między wami nie ma miłości./esperer
Autor cytatu: esperer

Powinieneś kurwa klęczeć przed... teksty

souleater dodano: 2 lipca 2013

Powinieneś kurwa klęczeć przed nią jak ostatni żebrak. Obsypać ją wszystkim co najlepsze i gdyby chciała to zapierdalać po tą gwiazdkę z nieba, zabrać ją na wycieczkę do Eldorado i zrobić wszystko żeby czuła się jak księżniczka. Powinieneś płakać za każdym razem kiedy ona jest nieszczęśliwa, wyć powinieneś. Masz być dla niej ideałem, rozumiesz? Masz być tym jebanym księciem na białym koniu, bo choć byłeś skurwysynem to ona nadal patrzy na Ciebie z tą miłością w oczach i nadal w Ciebie wierzy, nawet jeśli wszyscy zwątpili. Nosi tyle ran przez Twoją osobę, a nadal ma wyciągnięte ręce, gdybyś potrzebował pomocy, zawsze jest dla Ciebie i nigdy się nie odwróciła, nawet kiedy policzkami płynęły potoki łez, bo znowu odpierdalałeś. Ta dziewczyna jest Twoim cudem i choć tak kurewsko ją zniszczyłeś, to nikt nie kocha Cię tak perfekcyjnie jak ona. Doceń to. To jest Twoja szansa żeby wszystko naprawić./esperer
Autor cytatu: esperer

i proszę Cię  dziewczynko  naucz... teksty

souleater dodano: 1 lipca 2013

i proszę Cię, dziewczynko ,naucz się - że mojego miejsca się nie zajmuje. czy to w autobusie, czy w sercu mężczyzny. / veriolla

Co u mnie? Serce mi się łamie  ale... teksty

souleater dodano: 1 lipca 2013

Co u mnie? Serce mi się łamie, ale reszta jeszcze jakoś funkcjonuje, żyję. / internet.

Potrzebuję kogoś kto nie ucieknie... teksty

souleater dodano: 1 lipca 2013

Potrzebuję kogoś kto nie ucieknie ode mnie jak inni. / internet.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV