głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
souleater Mogłaby wrócić wrócić w tym przypadku to znowu się pokłócić ta ale wyjmuje telefon pisze kasuje myśląc ze to nie to nie ma jej miesiąc bez słowa mogłaby wpaść t

souleater

souleater.moblo.pl
Mogłaby wrócić wrócić w tym przypadku to znowu się pokłócić ta ale wyjmuje telefon pisze kasuje myśląc ze to nie to nie ma jej miesiąc bez słowa mogłaby wpaść tu
Mogłaby wrócić  wrócić w tym... teksty

souleater dodano: 4 września 2013

Mogłaby wrócić, wrócić w tym przypadku to znowu się pokłócić, ta, ale wyjmuje telefon, pisze, kasuje, myśląc ze to nie to, nie ma jej, miesiąc bez słowa, mogłaby wpaść tu i mnie poratować.
Autor cytatu: nibyslodko

Spójrz na mnie  chociaż jeszcze raz... teksty

souleater dodano: 4 września 2013

Spójrz na mnie, chociaż jeszcze raz, proszę... Choć przez sekundę zainteresuj się moim losem.
Autor cytatu: nibyslodko

Czasem po prostu nie wiesz co by... teksty

souleater dodano: 4 września 2013

Czasem po prostu nie wiesz co by było, gdyby.. ale radzisz sobie z tym po polsku, idziesz to wypić.
Autor cytatu: nibyslodko

bardzo lubię Twoją twórczość. :  obserwuję. teksty souleater dodał komentarz: bardzo lubię Twoją twórczość. :) obserwuję. do wpisu 4 września 2013
Najgorzej jest nie nadawać się do... teksty

souleater dodano: 2 września 2013

Najgorzej jest nie nadawać się do związku, a jednocześnie mieć w sobie gigantyczne pokłady miłości. / internet.

Jestem kobietą niczyjego serca...za... teksty

souleater dodano: 16 sierpnia 2013

Jestem kobietą niczyjego serca...za silna by być z kimś, za słaba by być samą, zbyt wybredna by brać to co od ręki mi dają. / internet.

Nobody knows me  I'm cold  walk down... teksty

souleater dodano: 13 sierpnia 2013

Nobody knows me, I'm cold, walk down this road all alone, It's no one's fault but my own, it's the path I've chosen to go. / eminem.

It is precisely  because I know how... teksty

souleater dodano: 23 lipca 2013

It is precisely, because I know how low humans will fall, once they fall in love.

czV. Prawdziwa miłość musi być... teksty

souleater dodano: 13 lipca 2013

czV. Prawdziwa miłość musi być chaotyczna, człowiek gubi się i traci zdrowy rozsądek. Im większa miłość tym większy chaos. Jeżeli nie jesteśmy razem, nie możemy się przyjaźnić. Nie ma nawet takiej opcji, więc następna flaszka jest kolejną i ostatnią poświęconą Tobie.

czIV. Kurwa  będzie mi tego... teksty

souleater dodano: 13 lipca 2013

czIV. Kurwa, będzie mi tego brakować. Od Edyty słyszę jedno 'wszystko, prędzej czy później, chuj strzeli, więc nie przyzwyczajaj się za specjalnie'. Nawet nie wiesz ile bym dała byś zaprzeczył, ale tego nie zrobisz. Ruszyliśmy na przód... No, bynajmniej Ty. Nawet gdybym się starała by było jak dawniej, jedna walcząca strona to za mało. Z nami tak zawsze było, jedno odpuszczało nawet jeśli to drugie próbowało coś ratować. Muszę dorosnąć, jestem niedojrzałą gówniarą, co zaprezentowalam swoim zachowaniem w ostatnim czasie. Jeśli dziwiłeś się kiedyś czemu tak siebie nienawidzę, to masz odpowiedź. Przez pół roku sypało się nam na głowę wszystko, a ja postanowiłam spakować to co budowaliśmy i wyjebać gdzieś pomiędzy 'kocham Cię' a 'zostańmy przyjaciółmi'.

czIII. Zacznę być bardziej uprzejma... teksty

souleater dodano: 13 lipca 2013

czIII. Zacznę być bardziej uprzejma, ograniczę wredne odzywki, tylko dlatego, że Ty je lubiłeś a ja komentowałam by usłyszeć Twój śmiech. Nie skrócę już nigdy włosów, bo wolałeś mnie w krótszych, nigdy nie podobał Ci się mój pomysł zapuszczania ich. Będzie trudno, bo praktycznie każda czynność kojarzy mi się z Tobą. Głupie pójście pod prysznic i twoje teksty. Nie będę żałować, że nie ma Cię na kolejnej imprezie. Dlaczego? Bo byłeś zbyt dużą częścią mnie a Twój brak jest równy z powrotem do mojej osobowości przed poznaniem. To jest nienaturalne, tak przywiązać się do kogoś przez 3 lata znajomości i 8 miesięcy związku. Nigdy nie usłyszałam od nikogo 'pasujecie do siebie idealnie' ale to było można odczuć, nie? Te spojrzenia ludzi gdy razem śmialiśmy się z Dominiki lub z kogoś innego.

czII. Przestanę wspominać Twoja... teksty

souleater dodano: 13 lipca 2013

czII. Przestanę wspominać Twoja osobę w rozmowach, jak moje myśli będą nakierowane na Ciebie zmienię ich bieg. Będę z całych sił udawać, że to imię nie znaczy dla mnie nic. Jeśli ktoś będzie mi przypominał zachowaniem Ciebie, spróbuje je przypisać do tej właśnie osoby. Chce zmienić nawyki wyglądania dla innych facetów, przestaje wpasowywać się w twój gust. Zakryje nogi, które lubiłeś oglądać w sukienkach, przestanę nosić sukienki. Nigdy więcej nie upne włosów na bok, tylko dlatego, by zerkając w lustro nie myśleć o Tobie. Będę omijać facetów z niebieskimi oczami, podczas gdy poczuje Twoje perfumy, zmusze mój organizm do odruchów wymiotnych a nie do motylków w brzuchu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV