głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
souleater Masz prawo do dumy. Walczyłaś kochałaś nie wyszło. Wyprostuj się. internet. Boje się ze nie można mnie kochać. internet. Napiszę Ci bez żadnych słów wciąż kocha

souleater

souleater.moblo.pl
Masz prawo do dumy. Walczyłaś kochałaś nie wyszło. Wyprostuj się. internet.
Masz prawo do dumy. Walczyłaś... teksty

souleater dodano: 26 czerwca 2013

Masz prawo do dumy. Walczyłaś, kochałaś, nie wyszło. Wyprostuj się./ internet.

Boje się  ze nie można mnie... teksty

souleater dodano: 26 czerwca 2013

Boje się, ze nie można mnie kochać./ internet.

 Napiszę Ci bez żadnych słów... teksty

souleater dodano: 26 czerwca 2013

"Napiszę Ci bez żadnych słów, wciąż kocham Cię, melodia bez nut." / Manchester

doszliśmy do tego punktu  że to co... teksty

souleater dodano: 26 czerwca 2013

doszliśmy do tego punktu, że to co w Tobie dziwne, dla mnie jest urocze. / internet.

Pozbierać jest się dziesięć razy... teksty

souleater dodano: 26 czerwca 2013

Pozbierać jest się dziesięć razy trudniej, niż rozsypać./ internet.

Walcz do końca. O wszystko.  internet. teksty

souleater dodano: 26 czerwca 2013

Walcz do końca. O wszystko./ internet.

Od prawdziwego mężczyzny kobieta... teksty

souleater dodano: 26 czerwca 2013

Od prawdziwego mężczyzny kobieta odchodzi tylko raz. / internet.

czII: sprawiałam mu problemy... teksty

souleater dodano: 26 czerwca 2013

czII: sprawiałam mu problemy, naśmiewałam się z niego, rzucałam obelgami. nie musiał wiele robić by po plecach przeszły mnie dreszcze, mimo tego myślał, że nie jest wystarczająco dobry. nie mówiłam mu jak Go mocno kocham, pewnie dlatego zrezygnował. chciałam być kimś o kogo warto walczyć, nie osoba, która wiecznie musi nastawiać karku za innych. raz, jeden. kochałam inaczej od niego, w bardziej popieprzony sposób.

czI: nie muszę się wypytywać czy... teksty

souleater dodano: 26 czerwca 2013

czI: nie muszę się wypytywać czy kochałby mnie gdyby moja uroda przeminęła. zakochał się w moim charakterze, pokochał moją udręczoną duszę. nigdy nie chodziło o to by przy nim wyglądać, lubił gdy go męczyłam, nie miał dość droczenia się. miał ten swój głupkowaty sposób uśmiechania się i razem ze mną śmiał się z wszystkich w około. czekał na moją błyskotliwą odzywkę, częściej odpuszczał sobie dalsze dyskusje ze mną by patrzeć jak się napawam zwycięstwem, choć pewne było, że to on był wygranym. nie narzekał na moją osobę do mnie czy do ludzi, za wszelką cenę uszczęśliwiał mnie niszcząc jednocześnie coś w sobie. miłość to nie bank: nie możemy czegoś włożyć a później wymagać zwrotu z odsetkami. jestem jedyną, która tego zwrotu nie pojęła.

Trzeba to poukładać zupełnie od... teksty

souleater dodano: 20 czerwca 2013

Trzeba to poukładać zupełnie od zera. Trzeba usiąść na chwilę, wyhamować i przeanalizować wszystko to, co się dzieje, by nie zabrnęło za daleko. Zacznijmy jednak od tego, by po prostu położyć się spać, trochę otrzeźwieć, odstawić ten gin z tonikiem. Potem będziemy żyć. Na nowo, w innym rytmie, w inaczej popieprzony sposób. / Trzeba to poukładać zupełnie od zera. Trzeba usiąść na chwilę wyhamować i przeanalizować wszystko to co się dzieje by nie zabrnęło za daleko. Zacznijmy jednak od tego by po prostu położyć się spać trochę otrzeźwieć odstawić ten gin z tonikiem. Potem będziemy żyć. Na nowo w innym rytmie w inaczej popieprzony sposób. / definicjamiloscii

Otworzyłam się przed tobą.... teksty

souleater dodano: 20 czerwca 2013

Otworzyłam się przed tobą. Każdego dnia, podczas każdej naszej rozmowy, ukazywałam ci świat moimi oczami. Mówiłam o tym, jak nienawidzę ludzi i o tym, jak popsutym człowiekiem jestem. Ufałam ci, tak bardzo, tak bezgranicznie, że czasami aż brakło mi tchu, od ilości słów, które znowu miały przejść przez moje gardło, aby powiedzieć ci, jak bardzo mi na tobie zależy. Nie wiem czemu tak się stało. Naprawdę nie mam pojęcia dlaczego przestałam być dla ciebie kimś najważniejszym. Przecież tak często mi mówiłeś, jak bardzo pragniesz mnie mieć. / Pepsiak.
Autor cytatu: endoftime

Wciąż wiele nas łączy. Wciąż... teksty

souleater dodano: 20 czerwca 2013

Wciąż wiele nas łączy. Wciąż posiadamy te swoje małe marzenia, które odkąd pamiętam podtrzymywały to co mieliśmy. Wciąż tuż przed zaśnięciem analizujemy każdy pusty dzień i zastanawiamy się co by było gdyby. Wciąż tracimy sens, by chwilę później uśmiechać się na niby. Wciąż myślimy o sobie. Chyba jednak wciąż tęskniąc, żałujemy. / Endoftime.
Autor cytatu: endoftime

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV