głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
soryalenie Boje sie o jutro przeraza mnie niepewnosc choc nie raz mowilem jest mi wszystko jedno Bo widzisz jeśli naprawdę kogoś kochasz to nie zrezygnujesz z niego nigdy.

soryalenie

soryalenie.moblo.pl
Boje sie o jutro przeraza mnie niepewnosc choc nie raz mowilem jest mi wszystko jedno
Boje sie o jutro  przeraza mnie... teksty

soryalenie dodano: 4 grudnia 2011

Boje sie o jutro, przeraza mnie niepewnosc - choc nie raz mowilem; jest mi wszystko jedno

Bo widzisz  jeśli naprawdę kogoś... teksty

soryalenie dodano: 28 listopada 2011

Bo widzisz, jeśli naprawdę kogoś kochasz, to nie zrezygnujesz z niego nigdy. Rozumiesz mnie? NIGDY. Choćby nie wiem co zrobił, gdzie był i z kim był. Zawsze wracasz, nieważne jakby Cię zranił. Czekasz i zastanawiasz się co teraz robi, gapisz się całymi dniami na telefon, oczekując że zadzwoni. Jeśli kogoś kochasz to o niego walczysz. Bezwarunkowo. O niego, o jego szczęście, o to żeby cieszył się każdym dniem, każdą chwilą. I nie poddajesz się - wiesz, że nie możesz się poddać, bo TA osoba jest wszystkim co masz na tym świecie, co Cię tu trzyma. Jest czymś więcej niż tlen, jest sensem każdego Twojego dnia, każdych Twoich wzlotów i upadków. A gdy upadasz, podnosisz się tylko i wyłącznie dla niej. Tak, to właśnie jest miłość

i czuję że zaczyna się w końcu... teksty

soryalenie dodano: 25 listopada 2011

i czuję że zaczyna się w końcu wszystko układać . może nie tak jak powinno , ale ważne że wszystko idzie w dobrym kierunku.

2  Muszę podjąć kilka ważnych... teksty

soryalenie dodano: 23 listopada 2011

2) Muszę podjąć kilka ważnych decyzji, na pewno nie będzie to łatwe, ale poradzę sobie. Wierzę w to, wierzę w swój happy end. Jedyne co się nie zmieni, to moje uczucie do Ciebie. Tylko to jest w porządku. Sprawiasz, że zapominam o wszystkich problemach, dziękuję. Od dzisiaj nie przejmuję się jutrem. Dzisiaj to dzisiaj. A co będzie jutro- okaże się jutro. Czas- ten niepokonany, nieprześcigniony. Nigdy nie wiadomo, kiedy przyjdzie na Nas. Życie jest jak walka z czasem. Mało komu udaje się ja wygrać, niewielu z Nas schodzi z ringu z uniesionymi w górę rękoma. Dlatego wszystko, co chcę zrobić jutro, zrobię dzisiaj. Może kiedyś uda mi się go wyprzedzić, po to, żeby umierając czuć z tego radość, nie mieć nic do zrobienia na tym świecie. Chcę spełnić marzenia, chcę być kimś!

1  Nadszedł czas na zmiany. Duże... teksty

soryalenie dodano: 23 listopada 2011

1) Nadszedł czas na zmiany. Duże zmiany. Przynajmniej dla mnie, głównie o to chodzi. Zaczynam się dusić w tej codziennej monotonii, rutynie. Nie o to chodziło. W taki sposób nigdy nie będę szczęśliwa. Oczyszczam swoje życie. Zaczynam wszystko od zera. Prawie. Tak postanowiłam i tak będzie. Mam tego wszystkiego dosyć. Nie ważne z resztą. Musze odnaleźć swoje prawdziwe ja, ukryte gdzieś tam głęboko. Koniec z przejmowaniem się innymi. Od dzisiaj jestem TYLKO sobą, nie kimś kim chcecie żebym była.

Dlaczego ludzie tak bardzo chcą byc... teksty

soryalenie dodano: 23 listopada 2011

Dlaczego ludzie tak bardzo chcą byc podobni do innych? Każdy udaje kogoś innego zamiast byc sobą. Jedni na złosc drugim ranią ich w najbardziej okrutny sposób,inni udają,że są najszczęśliwsi na świecie chodz to gówno prawda. przestancie udawac.

Dziękuję  że kochasz mnie dość... teksty

soryalenie dodano: 23 listopada 2011

Dziękuję, że kochasz mnie dość mocno, by pozwolić mi odejść.

Miałam być doskonała. Miałam... teksty

soryalenie dodano: 22 listopada 2011

Miałam być doskonała. Miałam umieć usunąć się w cień i niczego nie wymagać. Miałam nie płakać. Nie żądać. Cieszyć się chwilą. Mało mówić. Dużo się śmiać. No właśnie, miałam...

Nie wszystko da się naprawić  a... teksty

soryalenie dodano: 22 listopada 2011

Nie wszystko da się naprawić, a chwila może zmieniać..

Jest tyle spraw  którymi chciałabym... teksty

soryalenie dodano: 22 listopada 2011

Jest tyle spraw, którymi chciałabym się podzielić Ale nie mam jak, bo nie mam tej drugiej części Dostałam tyle rad i słyszałam tyle obietnic Może jestem dobra na raz, może dwa potem skreślić!

Dziś zrobiałbym to inaczej  w sumie... teksty

soryalenie dodano: 22 listopada 2011

Dziś zrobiałbym to inaczej, w sumie on pewnie też ale ja sama nie wiedziałam, to spadło z góry jak deszcz.

Teraz mogłam coś osiągnąć i... teksty

soryalenie dodano: 22 listopada 2011

Teraz mogłam coś osiągnąć i poczuć to co dawniej Wszystko było spoko, ale ja szukałam zmartwień. Ciągle zamknięta na pomoc, myślałam, że sama dam radę Dzisiaj wiem, że dobry kolor oko widzi tylko w parze. Zabiłam go na amen bo nie wiedziałam co dalej chociaż mam otwartą bramę, to z tym ciężarem nie zasnę Mogłam zrobić to lepiej, mogłam mieć jego poparcie ciągle A mam pretensje do siebie bo z tym przegrałam!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV