głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
soryalenie Dlaczego ludzie tak bardzo chcą byc podobni do innych? Każdy udaje kogoś innego zamiast byc sobą. Jedni na złosc drugim ranią ich w najbardziej okrutny sposób i

soryalenie

soryalenie.moblo.pl
Dlaczego ludzie tak bardzo chcą byc podobni do innych? Każdy udaje kogoś innego zamiast byc sobą. Jedni na złosc drugim ranią ich w najbardziej okrutny sposób inni u
Dlaczego ludzie tak bardzo chcą byc... teksty

soryalenie dodano: 23 listopada 2011

Dlaczego ludzie tak bardzo chcą byc podobni do innych? Każdy udaje kogoś innego zamiast byc sobą. Jedni na złosc drugim ranią ich w najbardziej okrutny sposób,inni udają,że są najszczęśliwsi na świecie chodz to gówno prawda. przestancie udawac.

Dziękuję  że kochasz mnie dość... teksty

soryalenie dodano: 23 listopada 2011

Dziękuję, że kochasz mnie dość mocno, by pozwolić mi odejść.

Miałam być doskonała. Miałam... teksty

soryalenie dodano: 22 listopada 2011

Miałam być doskonała. Miałam umieć usunąć się w cień i niczego nie wymagać. Miałam nie płakać. Nie żądać. Cieszyć się chwilą. Mało mówić. Dużo się śmiać. No właśnie, miałam...

Nie wszystko da się naprawić  a... teksty

soryalenie dodano: 22 listopada 2011

Nie wszystko da się naprawić, a chwila może zmieniać..

Jest tyle spraw  którymi chciałabym... teksty

soryalenie dodano: 22 listopada 2011

Jest tyle spraw, którymi chciałabym się podzielić Ale nie mam jak, bo nie mam tej drugiej części Dostałam tyle rad i słyszałam tyle obietnic Może jestem dobra na raz, może dwa potem skreślić!

Dziś zrobiałbym to inaczej  w sumie... teksty

soryalenie dodano: 22 listopada 2011

Dziś zrobiałbym to inaczej, w sumie on pewnie też ale ja sama nie wiedziałam, to spadło z góry jak deszcz.

Teraz mogłam coś osiągnąć i... teksty

soryalenie dodano: 22 listopada 2011

Teraz mogłam coś osiągnąć i poczuć to co dawniej Wszystko było spoko, ale ja szukałam zmartwień. Ciągle zamknięta na pomoc, myślałam, że sama dam radę Dzisiaj wiem, że dobry kolor oko widzi tylko w parze. Zabiłam go na amen bo nie wiedziałam co dalej chociaż mam otwartą bramę, to z tym ciężarem nie zasnę Mogłam zrobić to lepiej, mogłam mieć jego poparcie ciągle A mam pretensje do siebie bo z tym przegrałam!

Jak nie ja .. Będzie inna   tak już... teksty

soryalenie dodano: 22 listopada 2011

Jak nie ja .. Będzie inna , tak już jest przecież to nie twoja wina. Nie wiesz sam czego szukasz , bawisz się jakby nie było jutra . Między nami nic nie bylo , pare nocy troche wina ..

Kiedy tracisz wszystko  tracisz cel w... teksty

soryalenie dodano: 22 listopada 2011

Kiedy tracisz wszystko, tracisz cel w życiu, pamiętaj! nie wolno tracić nadzieji, to zasada najważniejsza Nie wyrzucaj z serca wiary, która pomoże Ci przetrwać, trudne chwile których przecież życie nie oszczędza Jest gleba, wiem że trudno znaleźć siły by się podnieść w desperacji szukasz wyciągniętej dłoni pomocnej Lecz często jej brakuje, życie potrafi być piekłem, snujesz się bez celu myśląc, gdzie jest moje miejsce Wczoraj było tak pięknie, były plaby, perspektywy, dzisiaj to tylko wspomnienie jakbyś patrzył zza szyby Na to co mogłeś mieć, mieć mogłeś, to już przeszłość, znów od zera trzeba zacząć i nie wpaść w obojętność Znaleźć siły na kolejną rundę, bo raz się poddasz, będzie ciągnąć się za tobą zawsze, zasada prosta!

Zmiany na lepsze?   nie  sądze ! teksty

soryalenie dodano: 22 listopada 2011

Zmiany na lepsze? nie sądze !

Miałam być idealna  nie płakać... teksty

soryalenie dodano: 22 listopada 2011

Miałam być idealna, nie płakać, narzekać, nie złościć, mało mówić, dużo się śmiać. Ale i mi kurwa też czasami brakuje sił na to wszystko ..

Żadna kurwa nie zabwi się już... teksty

soryalenie dodano: 22 listopada 2011

Żadna kurwa nie zabwi się już więcej moim kosztem !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV