głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
smokingkilss Opowiedz mi coś o sobie... Mam na imię Miłość moją matką jest Pomyłka ojcem Przypadek. Urodziłam się w sercu i tam obecnie mieszkam razem z siostrą Nadzieją. C

smokingkilss

smokingkilss.moblo.pl
Opowiedz mi coś o sobie... Mam na imię Miłość moją matką jest Pomyłka ojcem Przypadek. Urodziłam się w sercu i tam obecnie mieszkam razem z siostrą Nadzieją.
  Opowiedz mi coś o sobie...    Mam... teksty

smokingkilss dodano: 5 sierpnia 2014

- Opowiedz mi coś o sobie... - Mam na imię Miłość, moją matką jest Pomyłka, ojcem Przypadek. Urodziłam się w sercu i tam obecnie mieszkam, razem z siostrą Nadzieją. Codzienne kłótnie z kuzynką Nienawiścią sprawiają, że tracę wiarę w siebie, ale dzięki niej staję się też silniejsza. Mimo to boję się, że kiedyś to ona wygra, ma przecież ze sobą Zazdrość, Ból, Kłamstwo, Zdradę, Cierpienie... A ja? Szczęście czasem wpadnie do mnie przez okno, kiedy wszyscy już śpią. Zaufanie strasznie choruje, Czułość i Optymizm wyjechali na wakacje, nie planują powrotu... Rozum uważa, że to co robię jest irracjonalne, jest całkowitym przeciwieństwem mnie. Tak więc zostałam sama... Tylko ludzie czasem o mnie dbają, pielęgnują.

Jest na świecie taki rodzaj smutku... teksty

smokingkilss dodano: 5 sierpnia 2014

Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.

oczywiście    teksty smokingkilss dodał komentarz: oczywiście ;) do wpisu 3 sierpnia 2014
http:  ask.fm NozomiAnn   Zapraszam! teksty

smokingkilss dodano: 3 sierpnia 2014

 Potrzebuję ciepła  tej szczerości... teksty

smokingkilss dodano: 3 sierpnia 2014

"Potrzebuję ciepła, tej szczerości lecę w nicość, nie wstydzę się miłości - byłbym przecież hipokrytą. Wiele bólu mam, wiele nienawiści też, świeżych wiele ran, szczerych prawdziwości chcę."

 Doceń to co masz  tego się... teksty

smokingkilss dodano: 3 sierpnia 2014

"Doceń to co masz, tego się trzymaj.Zrzuć z twarzy grymas, to co złe to wymarz, bo ten czas jest Twój, jest nasz, nie jest jak w snach, ale będzie lepiej."

 Rana cały czas krwawi  pewnie znów... teksty

smokingkilss dodano: 3 sierpnia 2014

"Rana cały czas krwawi, pewnie znów mi się przyśnisz. Teraz piję bez względu na to co o tym myślisz."

Była tak cholernie skomplikowana... teksty

smokingkilss dodano: 3 sierpnia 2014

Była tak cholernie skomplikowana , jedna wielka chodząca sprzeczność , która nie wiadomo jak zareaguje w danej sytuacji , jej stan był zależny od kąta padania promieni słonecznych , kierunku wiejącego wiatru , ilości potknięć o własne wspomnienia.

Wiesz czego pragnę? Żeby w końcu... teksty

smokingkilss dodano: 3 sierpnia 2014

Wiesz czego pragnę? Żeby w końcu wszystko było okej. Żebym mogła zasypiać z myślą że jestem cholernie szczęśliwa, że już na drugi dzień znów będę mogła Cie zobaczyć, przytulić, złączymy swoje dłonie i powiemy ile dla siebie znaczymy. Bym mogła nosić twoją za dużą bluze, która przesiąknięta będzie twoim zapachem. Byś śmiał się ze mnie gdy palnę jakąś głupote, by siedząc Ci na kolanach bawił byś się moimi włosami. Po prostu bądź, zostań i nie odchodź.

Gdybym tylko mogła powiedzieć Ci... teksty

smokingkilss dodano: 3 sierpnia 2014

Gdybym tylko mogła powiedzieć Ci jak żaluję wielu rzeczy na pewno byśmy nie byli teraz od siebie tak daleko.Gdybym mogła Ci jeszcze raz wyjaśnić wszystko i posłuchać Twoich wyjaśnień , jakoś to ułożyć. Boże , daj mi jeszcze jedną szansę.

Widzę jak na nią patrzysz... wiem... teksty

smokingkilss dodano: 3 sierpnia 2014

Widzę jak na nią patrzysz... wiem, bo kiedyś tak samo patrzyłeś na mnie...
Autor cytatu: fumik

Jeśli tak jest lepiej to zapomnij o... teksty

smokingkilss dodano: 3 sierpnia 2014

Jeśli tak jest lepiej to zapomnij o mnie. Tylko nie pisz później, że tęsknisz i cały czas myślisz o mnie./Lizzie
Autor cytatu: lizzie

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV