głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
smokingkilss Musisz mieć siłę by utrzymać w rękach to co zdobyłeś. Jeśli oglądałeś kiedyś Scooby Doo to wiesz że potworami zawsze są ludzie. Nie mogę się rozpaść. Nie mogę.

smokingkilss

smokingkilss.moblo.pl
Musisz mieć siłę by utrzymać w rękach to co zdobyłeś.
Musisz mieć siłę  by utrzymać w... teksty

smokingkilss dodano: 19 sierpnia 2014

Musisz mieć siłę, by utrzymać w rękach to, co zdobyłeś.

Jeśli oglądałeś kiedyś Scooby... teksty

smokingkilss dodano: 19 sierpnia 2014

Jeśli oglądałeś kiedyś Scooby Doo to wiesz, że potworami zawsze są ludzie.

Nie mogę się rozpaść. Nie mogę.... teksty

smokingkilss dodano: 19 sierpnia 2014

Nie mogę się rozpaść. Nie mogę. Nikt mnie przecież nie poskłada.

Chciałabym Cię. Z każdą wadą  z... teksty

smokingkilss dodano: 19 sierpnia 2014

Chciałabym Cię. Z każdą wadą, z każdym złym nałogiem i niedobrymi przyzwyczajeniami. To nic. Chciałabym Cię mieć przy sobie.

mijamy się  oceniamy nawzajem  nikt... teksty

smokingkilss dodano: 17 sierpnia 2014

mijamy się, oceniamy nawzajem, nikt nie jest ideałem i każdy odstaje

Pokochałam go zdając sobie sprawę... teksty

smokingkilss dodano: 17 sierpnia 2014

Pokochałam go zdając sobie sprawę, że kiedyś może odejść zostawiając pustkę w moim sercu. Był pierwszym mężczyzną, którego pokochałam licząc się z konsekwencjami rozstania. A jako jedyny został.

patrząc z perspektywy czasu... teksty

smokingkilss dodano: 17 sierpnia 2014

patrząc z perspektywy czasu stwierdzam, iż te kłótnie Nam pomogły, zawsze próbowaliśmy dojść do porozumienia, choć często jedno chciało dogryźć drugiemu, chciało go powalić swoimi argumentami. Ale pamiętasz? zawsze wychodziliśmy z tego bez szwanku, bez uszczerbku, kochaliśmy się tak samo, śmiem myśleć iż nawet bardziej, nieraz traciliśmy swoje zaufanie, lecz później udowadnialiśmy ze zdwojoną siłą jak bardzo na nie zasługujemy, walczyliśmy o siebie nawzajem, pokazując, że zależy Nam na sobie, że jesteśmy jednymi z tych, którym dane będzie kochać się już po kres tego co najcenniejsze otrzymaliśmy od Boga, po życia kres, Skarbie.

Kiedyś wreszcie nadchodzi ten dzień... teksty

smokingkilss dodano: 17 sierpnia 2014

Kiedyś wreszcie nadchodzi ten dzień, w którym czujesz, że już zapomniałaś. Zamknęłaś za sobą pewien rozdział życia i brniesz do przodu. Budujesz wszystko na nowo. Starasz się. Uśmiechasz. Zaczynasz wierzyć, że rzeczywiście jest już coraz lepiej. Ale wystarczy tylko ułamek sekundy, słowo, spojrzenie, byś zrozumiała, że przez ten cały czas tylko oszukiwałaś siebie.

Chciałabym byś kiedyś stanął... teksty

smokingkilss dodano: 10 sierpnia 2014

Chciałabym byś kiedyś stanął naprzeciw mnie , złapał mnie mocno za nadgarstki i wyszeptał ' tęsknię ' . Byś choć raz to ty usiadł na łóżku zalany łzami i dochodził do wniosku, że cholernie kogoś Ci brak. Chciałabym widzieć Cię na ulicy załamanego , smutnego , samotnego. Chciałabym żebyś to Ty dał mi w końcu powody bym mogła wrócić.

Kiedyś zdasz sobie sprawę z tego... teksty

smokingkilss dodano: 9 sierpnia 2014

Kiedyś zdasz sobie sprawę z tego, że jako jedyna najbardziej pragnęłam Twojego szczęścia. Cierpiałam tylko dlatego, że bardzo kochałam i nie chciałam żebyś musiał z czegoś rezygnować. Będę, gdy wszyscy się od Ciebie odwrócą, ale nie gwarantuję, że będę umiała Ci wybaczyć. Być może wtedy będzie już za późno byś mógł wrócić./Lizzie
Autor cytatu: lizzie

Nie powiem jak masz kochać mnie... teksty

smokingkilss dodano: 5 sierpnia 2014

Nie powiem jak masz kochać mnie, lecz chce to czuć być pewna ,że wiesz czego potrzebuje dziś..

  Opowiedz mi coś o sobie...    Mam... teksty

smokingkilss dodano: 5 sierpnia 2014

- Opowiedz mi coś o sobie... - Mam na imię Miłość, moją matką jest Pomyłka, ojcem Przypadek. Urodziłam się w sercu i tam obecnie mieszkam, razem z siostrą Nadzieją. Codzienne kłótnie z kuzynką Nienawiścią sprawiają, że tracę wiarę w siebie, ale dzięki niej staję się też silniejsza. Mimo to boję się, że kiedyś to ona wygra, ma przecież ze sobą Zazdrość, Ból, Kłamstwo, Zdradę, Cierpienie... A ja? Szczęście czasem wpadnie do mnie przez okno, kiedy wszyscy już śpią. Zaufanie strasznie choruje, Czułość i Optymizm wyjechali na wakacje, nie planują powrotu... Rozum uważa, że to co robię jest irracjonalne, jest całkowitym przeciwieństwem mnie. Tak więc zostałam sama... Tylko ludzie czasem o mnie dbają, pielęgnują.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV