głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
smokingkilss Wszystko pomału się poprawia. Pomału ale wszystko. Już nie będę tęsknić nie będę płakać będę inną osobą. To co się stało to nie moja wina wiem. Nie dlatego się

smokingkilss

smokingkilss.moblo.pl
Wszystko pomału się poprawia. Pomału ale wszystko. Już nie będę tęsknić nie będę płakać będę inną osobą. To co się stało to nie moja wina wiem. Nie dlatego się zmien
Wszystko pomału się poprawia.... teksty

smokingkilss dodano: 1 luty 2014

Wszystko pomału się poprawia. Pomału ale wszystko. Już nie będę tęsknić, nie będę płakać, będę inną osobą. To co się stało, to nie moja wina, wiem. Nie dlatego się zmieniam. A zmieniam się dlatego, że oprogramowanie, które jakiś mądry człowiek we mnie zainstalował zostało brutalnie pozmieniane przez niemądrego człowieka. Człowieka, w którym byłam zakochana do szaleństwa i który mnie oszukał! Muszę wszystko poukładać na swoje miejsce. Inaczej nie wrócę do normalności.

Wkurwiasz się  gdy zaczynasz za mną... teksty

smokingkilss dodano: 1 luty 2014

Wkurwiasz się, gdy zaczynasz za mną tęsknić, a zaraz po tym uświadamiasz sobie, że sam pozwoliłeś mi odejść. Ta myśl rozpierdala Cię na kilka kawałków i potrzebujesz mnie, mojego towarzystwa, od czasu do czasu, żeby posklejać się, a potem znów rozpieprzyć na nowo.

   teksty smokingkilss dodał komentarz: ;( do wpisu 1 luty 2014
''Daj rękę  pójdziemy wstecz po... teksty

smokingkilss dodano: 30 stycznia 2014

''Daj rękę, pójdziemy wstecz po naszych wspólnych śladach, pozwól, że poprowadzę cię raz jeszcze. ''

Pokochałam Cię  chociaż nawet nie... teksty

smokingkilss dodano: 30 stycznia 2014

Pokochałam Cię, chociaż nawet nie wiem w którym momencie. Myślę, że to stało się bardzo szybko, niemalże na samym początku. A ja, ja taka głupia nie rozumiałam, że miłość potrzebuje czegoś więcej niż Ci wtedy dawałam. To chyba wszystko przyszło za szybko, bo tak nagle dostałam ogrom szczęścia i myślałam, że ono już nigdy nie zniknie. Byłam taka naiwna, taka zaślepiona, ale kochałam Cię i tęskniłam zawsze wtedy gdy nie było Cię przy mnie. I zawsze chciałam dla Ciebie jak najlepiej, bo tylko Ty się liczyłeś. Ale przepraszam, przepraszam, że nie potrafię kochać tak jak powinnam, że jestem taka marna, słaba, że nie podołałam. Och. Oboje się zagubiliśmy, teraz to wiem, że to wszystko, co się wydarzyło to nie tylko Twoja wina. Bo to prawda, że wina zawsze leży po środku i tutaj było tak samo. I nie mogę sobie tego wszystkiego wybaczyć, nie mogę, rozumiesz? Tak cholernie zmarnowaliśmy tą szansę, oboje to spieprzyliśmy, na całej linii. / napisana

Wszystko przetrwa. Miłość... teksty

smokingkilss dodano: 29 stycznia 2014

Wszystko przetrwa. Miłość, przyjaźń, marzenia. Bez względu na odległość, granice czy przeszkody jakie staną na drodze. Wystarczy tylko chcieć i wierzyć, że można

zgubił mnie po drodze. między... teksty

smokingkilss dodano: 29 stycznia 2014

zgubił mnie po drodze. między litrem wypitej wódki, a trzecim skrętem.

nawet nie zdajesz sobie sprawy jak... teksty

smokingkilss dodano: 29 stycznia 2014

nawet nie zdajesz sobie sprawy jak łatwo przywiązuję się do ludzi i jak bardzo potrafię tęsknić.

Wszystkie te słowa   które tak... teksty

smokingkilss dodano: 29 stycznia 2014

Wszystkie te słowa , które tak zabolały, wszystkie te kłótnie o sprawy błahe i te ważne, wszystko to uświadamia Ci tak na prawdę jak drugiej osobie zależy. Otwierasz oczy i zdajesz sobie sprawę , że jest ktoś kto chcę Cię mieć tylko dla siebie , ktoś kto jest w stanie poświęcić wiele i jeszcze więcej , żebyś tylko przy nim trwała .

Gdy patrzę na to wszystko co... teksty

smokingkilss dodano: 29 stycznia 2014

Gdy patrzę na to wszystko co mogłoby być, a czego nie ma dochodzę do wniosku, ile tak naprawde straciłam. A mogłam mieć wszystko, bo mogłam mieć Ciebie. Odpowiadasz mi na to wszystko, że takie jest życie. Ale to życie budujemi sami. Czasem to życie stawia nas przed trudnymi wyborami. Wyborami, które mogą wpłynąć na resztę naszego życia. Zawsze będziemy się zastanawiać, wymyślać historie jak mogłby być, gdybyśmy wybrali tą drugą z opcji. Gdybym ja ją wybrała, byłabym dalej z Tobą. Byłabym dalej z osobą, która ciągle się bawi uczuciami, bawi się moją naiwnością. Dlatego teraz cieszę się, że już nie jesteś mi bliski. Co prawda to wszystko boli, ale przyzwyczajam się. Właśnie teraz stajesz mi się obojętny, ale pamiętaj. Zawsze będziesz dla mnie ważny, jak nikt inny.

Czasami coś po prostu pęka. Bez... teksty

smokingkilss dodano: 29 stycznia 2014

Czasami coś po prostu pęka. Bez żadnego powodu, nie ma zdrady, nie ma wielkiej kłótni czy rozczarowań. Z dnia na dzień zaczynacie się od siebie oddalać i nic z tym nie możecie zrobić. Próbujecie, ale jesteście już za daleko, by chwycić swoje dłonie. Nie umiecie nawet powiedzieć czy Wam przykro, bo ten koniec przyszedł tak naturalnie jak zmiana pory roku.

Próbuję kochać siebie coraz... teksty

smokingkilss dodano: 29 stycznia 2014

Próbuję kochać siebie coraz bardziej, z każdym dniem. Daję sobie samej fory, nie krytykuję, nie niszczę. W życiu usunęłam wszystkie niepotrzebne kwestie, pozostawiłam tylko te najważniejsze. Staram się być coraz lepsza z każdym dniem. Nie zawieść. Nie mogę zawieść. Muszę być.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV