głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
smokingkilss Nigdy nie wiadomo z jakiej racji przypomina nam się akurat to a nie co innego. Pojawia się nagle ot tak nie pytając o pozwolenie. I nigdy nie wiesz kiedy da ci

smokingkilss

smokingkilss.moblo.pl
Nigdy nie wiadomo z jakiej racji przypomina nam się akurat to a nie co innego. Pojawia się nagle ot tak nie pytając o pozwolenie. I nigdy nie wiesz kiedy da ci sp
Nigdy nie wiadomo  z jakiej racji... teksty

smokingkilss dodano: 3 luty 2014

Nigdy nie wiadomo, z jakiej racji przypomina nam się akurat to, a nie co innego. Pojawia się nagle, ot tak, nie pytając o pozwolenie. I nigdy nie wiesz, kiedy da ci spokój. Jedyne czego możesz być pewnym, to że, niestety, nawiedzi cię ponownie. Ale zazwyczaj to kwestia kilku sekund. I już wiem jak sobie z tym radzić. Wystarczy nie poddawać się temu zbytnio. Jak tylko pojawi się wspomnienie, należy niezwłocznie zostawić je samemu sobie, oddalić się natychmiast, bez żalu, nie idąc na żadne ustępstwo, pozwolić by pozostało nieostre, nie dać mu się wciągną. Tak, by uniknąć bólu.

zostaw go . pozwól mu zatęsknić .... teksty

smokingkilss dodano: 2 luty 2014

zostaw go . pozwól mu zatęsknić . zobacz czy jemu zależy . bo tobie zależy i on to wie .
Autor cytatu: ansomia

 Wiele wytrzymam  wiele wybaczę  ale... teksty

smokingkilss dodano: 1 luty 2014

"Wiele wytrzymam, wiele wybaczę, ale w końcu przyjdzie taki czas, że po prostu odpuszczę."

Nie zaczynaj czegoś  czego nie... teksty

smokingkilss dodano: 1 luty 2014

Nie zaczynaj czegoś, czego nie jesteś w stanie skończyć. Nie zaczynaj czegoś, co budzi w Tobie strach. Nie zaczynaj czegoś, do czego jeszcze nie dorosłeś.

są ludzie  których nie da się... teksty

smokingkilss dodano: 1 luty 2014

są ludzie, których nie da się przestać kochać. niezależnie jak bardzo nas skrzywdzili, upokorzyli. i tak ich kochamy i kochać będziemy. tak już jest ten świat stworzony.

Są takie dni kiedy nachodzą... teksty

smokingkilss dodano: 1 luty 2014

Są takie dni kiedy nachodzą wspomnienia, pojawia się smutek, nie mam nic do powiedzenia. Staram się zrozumieć, dlaczego to się stało, czemu życie nas wtedy tak doświadczało.

Na końcu wszystko będzie w... teksty

smokingkilss dodano: 1 luty 2014

Na końcu wszystko będzie w porządku, a jeśli nie jest w porządku to znaczy, że to nie jest koniec.

problem polega na tym  że nieważne... teksty

smokingkilss dodano: 1 luty 2014

problem polega na tym, że nieważne jak bardzo bym chciała nie potrafię od Ciebie odejść. wiesz o mnie wszystko jak nikt inny. wiesz jak wyglądam rano tuż po przebudzeniu się i do czego jestem zdolna gdy ktoś mnie wkurwi. wiesz jakie jest moje drugie imię, ile jestem w stanie zrobić dla przyjaciół. jaki jest mój ulubiony kolor. na której stronie łóżka lubię spać, przy jakim kawałku się rozpływam, a jaki wywołuje u mnie łzy. czy jadam śniadania, jaką kawę pijam, czy mieszam wódkę, jakie jest moje marzenie o czym myślę przed snem jak reaguję na niektórych ludzi. co kocham czego nienawidzę. jakie mam poglądy na niektóre sprawy. czy nadal chcę zostać przedszkolanką. od czego jestem uzależniona, jaką wodę piję, co jadam na obiad wiesz nawet ile łyżeczek cukru wsypuję do herbaty/ smokingkilss

Są momenty w życiu których nie... teksty

smokingkilss dodano: 1 luty 2014

Są momenty w życiu,których nie rozumiesz, ale chcesz by się powtórzyły mimo tego, że wiesz jak się skończą

Wiedziałeś  że przeczytałam wasze... teksty

smokingkilss dodano: 1 luty 2014

Wiedziałeś, że przeczytałam wasze smsy. Wreszcie pękłeś, gdy codziennie udawałam że nic się nie stało, zacząłeś mi się tłumaczyć, przepraszać. A ja? z uśmiechem na twarzy odeszłam.. Z małym szczegółem, w momencie gdy się odwróciłam moje oczy zalały się łzami.

najpiękniejsza jesteś wtedy  gdy... teksty

smokingkilss dodano: 1 luty 2014

najpiękniejsza jesteś wtedy, gdy tak kochasz, że zapominasz o tym, by się podobać.

Nareszcie zrozumiałam. Tak  Proszę... teksty

smokingkilss dodano: 1 luty 2014

Nareszcie zrozumiałam. Tak, Proszę Państwa, ja już rozumiem. Rozumiem, że on jest kretynem, rozumiem, że nie jest mnie wart i rozumiem, że do siebie nie pasujemy. Rozumiem nawet, że cały ten nasz związek to tylko moje marzenia, które chyba nieco pomieszały mi się z rzeczywistością. Rozumiem też to, że spotkam jeszcze wielu wspaniałych mężczyzn i naprawdę nie musicie mi tłumaczyć, że kiedyś będę szczęśliwa.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV