głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
smokingkilss Dopóki jeszcze mamy do czego wracać.. smokingkilss “Właśnie to lubię w zdjęciach. Są dowodem że kiedyś choćby przez chwilę wszystko układało się po naszej myśli

smokingkilss

smokingkilss.moblo.pl
Dopóki jeszcze mamy do czego wracać.. smokingkilss
Dopóki jeszcze mamy do czego... teksty

smokingkilss dodano: 30 czerwca 2014

Dopóki jeszcze mamy do czego wracać../ smokingkilss

“Właśnie to lubię w zdjęciach.... teksty

smokingkilss dodano: 30 czerwca 2014

“Właśnie to lubię w zdjęciach. Są dowodem, że kiedyś, choćby przez chwilę, wszystko układało się po naszej myśli.”

“Gdy ją przytulam – gdy... teksty

smokingkilss dodano: 30 czerwca 2014

“Gdy ją przytulam – gdy naprawdę ją przytulam – a zrobiłem to wtedy po raz pierwszy – wtedy tak naprawdę zrozumiałem, o co chodzi; że być może to już nie chodzi o robienie na sobie nawzajem wrażenia, podrywanie się, grę w dominację i uległość, szpanowanie (…) przycisnąłem ją najmocniej, tak jakbym chciał przez nią przeniknąć; jakbym chciał, żeby nasze żyły zawiązały się na supeł.”

“Nie czuj przykrości z powodu... teksty

smokingkilss dodano: 30 czerwca 2014

“Nie czuj przykrości z powodu kogoś, kto dał sobie z Tobą spokój. To jemu powinno być przykro, bo olał kogoś na kogo mógł liczyć w każdej sytuacji.”

“Roz­sta­nie bo­li tak bar­dzo... teksty

smokingkilss dodano: 30 czerwca 2014

“Roz­sta­nie bo­li tak bar­dzo dla­tego, że nasze dusze sta­nowią jed­no. Może zaw­sze tak było i może na zaw­sze tak po­zos­ta­nie. Może przed tym wciele­niem żyliśmy po ty­siąc ra­zy i w każdym życiu siebie od­najdo­waliśmy. I może za każdym ra­zem z te­go sa­mego po­wodu nas roz­dziela­no. Co oz­naczałoby, że dzi­siej­sze pożeg­na­nie równa się pożeg­na­niu sprzed dziesięciu ty­sięcy lat i sta­nowi pre­ludium przyszłego pożegnania.” -Nicholas Sparks

Pamiętaj  nigdy nie możesz... teksty

smokingkilss dodano: 30 czerwca 2014

Pamiętaj, nigdy nie możesz poddawać się w połowie drogi. Jeśli już zaczęłaś coś robić, skończ to. Niezależnie z jakim skutkiem, czy efektem. Podjęłaś się jakiegoś zadania to doprowadź je do końca. Nie rezygnuj i nie mów, że nie warto. Nie odpuszczaj, gdy wiesz, że możesz nie wygrać. Nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady. Nabierz powietrza w płuca i brnij do przodu. Stań oko w oko z własnymi słabościami. Później uderz i tym samym rozpocznij walkę. A następnie ją wygraj, bo stać Cię na to.

“Bo widzi Pan  pewnego dnia po... teksty

smokingkilss dodano: 30 czerwca 2014

“Bo widzi Pan, pewnego dnia po prostu budzisz się i zdajesz sobie sprawę z tego jak bardzo jesteś żałosny kochając kogoś kto ma Cie gdzieś. I to jest świetny moment by odpuścić.”

Dopiero za jakiś czas będziemy... teksty

smokingkilss dodano: 30 czerwca 2014

Dopiero za jakiś czas będziemy mogli porozmawiać o tym jak bardzo dziś z osobna siebie pragniemy.

Przeszłość gówniana... teksty

smokingkilss dodano: 30 czerwca 2014

Przeszłość gówniana, teraźniejszość nie lepsza, to chociaż o lepszą przyszłość się postaram. Ale nie pierdol, że chcieć, to móc, błagam.

Zacznij doceniać szczegóły.... teksty

smokingkilss dodano: 30 czerwca 2014

Zacznij doceniać szczegóły. Poranną kawę, dobrą książkę, zachwycającą piosenkę, dobry film. Znajdź szczęście w uśmiechu przechodnia, zdanym egzaminie, ciepłym głosie mamy. Doceniaj każdą sekundę. Uwierz w siebie. Uwierz, że marzenia się spełniają. I chociaż to trudniejsze niż ciągłe marudzenie, to jest to warte tego wysiłku. Nikt nie uczyni Cię szczęśliwym, jeśli najpierw nie odnajdziesz szczęścia w sobie!

Nasz dom będzie najpiękniejszym... teksty

smokingkilss dodano: 30 czerwca 2014

Nasz dom będzie najpiękniejszym domem na całym świecie. Będzie w nim ekspres do kawy, wielki balkon, wanna i parapety całe obłożone miękkimi poduszkami. Na półkach będą stały nasze ulubione płyty i filmy, a w pudełkach bilety po przebytych koncertach we dwoje. W kuchni będziemy smażyć naleśniki, pić wino i palić ulubione papierosy. W sypialni, na samym środku, będzie ogromne łóżko na, którym będziemy rozmawiać całe noce i tulić się do siebie. Cały ten dom będzie przepełniony po brzegi miłością, czułością i szczęściem.

Boję się  że okażę się bardzo... teksty

smokingkilss dodano: 30 czerwca 2014

Boję się, że okażę się bardzo naiwną osobą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV