głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
smokingkilss pierdolę wszystkie ckliwe sentymenty mam dosyć. chodź cofnijmy się o kilka miesięcy. pewnie się uśmiechasz pewnie widzisz coś co teraz jest tak nierealne że moż

smokingkilss

smokingkilss.moblo.pl
pierdolę wszystkie ckliwe sentymenty mam dosyć.
pierdolę wszystkie ckliwe sentymenty... teksty

smokingkilss dodano: 1 lipca 2014

pierdolę wszystkie ckliwe sentymenty ,mam dosyć.

chodź  cofnijmy się o kilka... teksty

smokingkilss dodano: 1 lipca 2014

chodź, cofnijmy się o kilka miesięcy. pewnie się uśmiechasz, pewnie widzisz coś, co teraz jest tak nierealne, że możesz to widzieć, tylko gdy zamkniesz oczy. sądzę, że to osoba. była Ci bliska, no nie? pewnie teraz myślisz, co zrobiłaś nie tak, bo przecież tak bardzo się starałaś. uważasz, że to Ty na nie zasługiwałaś na tego człowieka. szanujesz Go do tej pory, bo dzięki niemu uśmiechałaś się do siebie w lustrze. a teraz? teraz musimy wracać do teraźniejszości. bo szczęście samo się kurwa nie narysuje.

i może byłeś dla mnie kimś... teksty

smokingkilss dodano: 30 czerwca 2014

i może byłeś dla mnie kimś więcej niż wszyscy, nie zawsze razem, na wieczność bliscy.

mogę przestać o Tobie mówić  ale... teksty

smokingkilss dodano: 30 czerwca 2014

mogę przestać o Tobie mówić, ale nie przestanę o tym myśleć. możemy się spotykać co jakiś czas, ale to nie wypełni mi pustki spowodowanej brakiem Cię tutaj. możemy utrzymywać kontakt, ale to już nie będzie nic ważnego. możesz zniknąć z mojego życia, ale nie przestaniesz znaczyć tak dużo

Nie chciałam między nami żadnej... teksty

smokingkilss dodano: 30 czerwca 2014

Nie chciałam między nami żadnej więzi, ale jakimś cudem w moim sercu wszystko działo się na opak.

Dopóki jeszcze mamy do czego... teksty

smokingkilss dodano: 30 czerwca 2014

Dopóki jeszcze mamy do czego wracać../ smokingkilss

“Właśnie to lubię w zdjęciach.... teksty

smokingkilss dodano: 30 czerwca 2014

“Właśnie to lubię w zdjęciach. Są dowodem, że kiedyś, choćby przez chwilę, wszystko układało się po naszej myśli.”

“Gdy ją przytulam – gdy... teksty

smokingkilss dodano: 30 czerwca 2014

“Gdy ją przytulam – gdy naprawdę ją przytulam – a zrobiłem to wtedy po raz pierwszy – wtedy tak naprawdę zrozumiałem, o co chodzi; że być może to już nie chodzi o robienie na sobie nawzajem wrażenia, podrywanie się, grę w dominację i uległość, szpanowanie (…) przycisnąłem ją najmocniej, tak jakbym chciał przez nią przeniknąć; jakbym chciał, żeby nasze żyły zawiązały się na supeł.”

“Nie czuj przykrości z powodu... teksty

smokingkilss dodano: 30 czerwca 2014

“Nie czuj przykrości z powodu kogoś, kto dał sobie z Tobą spokój. To jemu powinno być przykro, bo olał kogoś na kogo mógł liczyć w każdej sytuacji.”

“Roz­sta­nie bo­li tak bar­dzo... teksty

smokingkilss dodano: 30 czerwca 2014

“Roz­sta­nie bo­li tak bar­dzo dla­tego, że nasze dusze sta­nowią jed­no. Może zaw­sze tak było i może na zaw­sze tak po­zos­ta­nie. Może przed tym wciele­niem żyliśmy po ty­siąc ra­zy i w każdym życiu siebie od­najdo­waliśmy. I może za każdym ra­zem z te­go sa­mego po­wodu nas roz­dziela­no. Co oz­naczałoby, że dzi­siej­sze pożeg­na­nie równa się pożeg­na­niu sprzed dziesięciu ty­sięcy lat i sta­nowi pre­ludium przyszłego pożegnania.” -Nicholas Sparks

Pamiętaj  nigdy nie możesz... teksty

smokingkilss dodano: 30 czerwca 2014

Pamiętaj, nigdy nie możesz poddawać się w połowie drogi. Jeśli już zaczęłaś coś robić, skończ to. Niezależnie z jakim skutkiem, czy efektem. Podjęłaś się jakiegoś zadania to doprowadź je do końca. Nie rezygnuj i nie mów, że nie warto. Nie odpuszczaj, gdy wiesz, że możesz nie wygrać. Nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady. Nabierz powietrza w płuca i brnij do przodu. Stań oko w oko z własnymi słabościami. Później uderz i tym samym rozpocznij walkę. A następnie ją wygraj, bo stać Cię na to.

“Bo widzi Pan  pewnego dnia po... teksty

smokingkilss dodano: 30 czerwca 2014

“Bo widzi Pan, pewnego dnia po prostu budzisz się i zdajesz sobie sprawę z tego jak bardzo jesteś żałosny kochając kogoś kto ma Cie gdzieś. I to jest świetny moment by odpuścić.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV