 |
slodka-lala-512112.moblo.pl
Daj mi odwagę by zmienić to co zmienić mogę i daj mi siłę by pogodzić się z tym na co nie mam wpływu. !
|
|
 |
Daj mi odwagę, by zmienić to, co zmienić mogę, i daj mi siłę,by pogodzić się z tym, na co nie mam wpływu. !
|
|
 |
Dziwnie pusto, kiedy nie napisał wieczorem. Dziwnie niebezpiecznie bez Jego wiadomości. Dziwnie nie wiedzieć, co właśnie robi i z kim jest. Dziwnie smutno bez Niego. Dziwnie niedobrze nie czuć, że o mnie myśli choć przez chwilę. Dziwnie źle. Dziwnie dziwno.
|
|
 |
Kiedy Cię przytulam mam w swych ramionach cały świat .♥
|
|
 |
Zakochanie, to taki stan człowieka którego nie jest w stanie nic i nikt zatrzymać.. ;];***
|
|
 |
i nawet nie wiesz jakiego banana na ryjka przyjmuję kiedy czuję jak wibruje mi telefon i widzę wiadomość od ciebie.
|
|
 |
Za często nie potrafię docenić tego, co mam przy sobie, a już tym bardziej kogo. I wkurza mnie fakt, że nie potrafię starać się o coś, na tyle mocno, by po stracie znowu to odzyskać. A częstym powodem moich strat, jest właśnie to - zaniedbanie wszystkiego, co powinno być dla mnie najważniejsze.
|
|
 |
Zdjęcia : nie ruszają się , zostaję na nim ten samm moment , a ty i tak potrafisz się uśmiechac tylko do tego jednego momentu przez długi czas.
|
|
 |
Bądź, na dzień dobry, na dobranoc na ZAWSZE ♥
|
|
 |
gadasz coś za plecami ,dla mnie to żadna krzywda ale kurwa pamiętaj , ze mną się nie igra złotko XD
|
|
 |
Nawet jeśli byłabym nieziemsko piękna i mogłabym mieć każdego chłopaka na świecie , i tak wybrałabym właśnie Ciebie .
|
|
 |
Nikt nie zapewniał nas, że będzie łatwo ;*
|
|
 |
'' Weź mnie za rękę i zaprowadź na krawędź i stój tam ze mną aż się zmęczę i spadnę.''
|
|
|
|