głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
 Uwielbiamy tragedie. Kochamy... teksty

skeee dodano: 3 lipca 2016

"Uwielbiamy tragedie. Kochamy konflikty. Potrzebujemy diabła, bo w przeciwnym razie sami go stworzymy." Chuck Palahniuk "Opętani"

 ...na zewnątrz twardy jak skała w... teksty

skeee dodano: 27 czerwca 2016

"...na zewnątrz twardy jak skała,w środku ckliwy..."

Co cię nie zabije  to cię wzmocni... teksty

skeee dodano: 27 czerwca 2016

Co cię nie zabije, to cię wzmocni - gdzie to ma sens? Zawsze kiedy słyszałam te słowa, przychodziło mi na myśl drzewo, w które uderza piorun, odzierając je z gałęzi i liści. Pozostaje tylko osmolony, chropowaty pień. Pień jest mocny i niezłomny, ale czy nadal jest drzewem, nawet jeśli krążą w nim jeszcze soki? Z człowiekiem jest tak samo. Każde złe doświadczenie odziera go z wierzchniej, miękkiej, delikatnej, wrażliwej tkanki. Następne podobne doświadczenie spływa po kościach. Ale dalsze, jeszcze gorsze i gorsze, odbierają kolejne uczucia. Człowiek nie uodparnia się na nie, traci tylko wrażliwość. Gdy liczba bodźców osiągnie dopuszczalny próg, pozostaje wreszcie tylko pierwotne jądro. Twarde i obojętne, animowane instynktem samozachowawczymi biologiczną wolą przetrwania. Czy tacy ludzie są jeszcze ludźmi? Czy może już zwierzętami, gorszymi nawet od ludzi, bo zdolnymi do bezwzględnego okrucieństwa.

Ja się czuję  bardzo samotna  tylko... teksty

skeee dodano: 26 czerwca 2016

Ja się czuję bardzo samotna, tylko że ja muszę powiedzieć, że sama to sobie urządziłam. To nie jest tak, że ludzie się ze mną okropnie obeszli i każdy przyjaciel mnie rzucił (…). Ja jestem okropna, bo jestem niecierpliwa. I wiele poważnych związków w moim życiu sama uszkodziłam. Kiedy widzę kobiety w moim otoczeniu, kobiety w moim wieku, to są kobiety, które nieraz przeżywają bardzo długie kryzysy małżeńskie - jakieś zdrady, jakieś pijaństwa tych mężów, jakąś nudę… Ale ci ludzie jakoś przetrzymują to i sobie potem żyją, i są całkiem szczęśliwi. Ja nigdy nie miałam cierpliwości, nigdy się nie kłóciłam (..). Kiedy mi jest źle, ja po prostu uciekam.

Go on adventures  fall asleep in the... teksty

skeee dodano: 12 czerwca 2016

Go on adventures, fall asleep in the woods with friends, wander around the city at night, sit in a coffee shop on your own, write on bathroom stalls, leave notes in library books, dress up for yourself, give to others, smile a lot.

 Dlaczego jesteś taka obca  dlaczego... teksty

skeee dodano: 29 maja 2016

"Dlaczego jesteś taka obca, dlaczego nie w moim łóżku palisz tej nocy papierosa za papierosem?" — Jacek Podsiadło

 Jedz i ćwicz jakbyś był chorym na... teksty

skeee dodano: 24 maja 2016

"Jedz i ćwicz jakbyś był chorym na cukrzycę sercowcem po zawale - abyś nigdy naprawdę nim nie został." ~zastosuję się~

 Jesteś pierwszym  najpierwszym... teksty

skeee dodano: 24 maja 2016

"Jesteś pierwszym, najpierwszym, zupełnie jedynym mężczyzną, przez którego robi mi się czasem czarno w oczach i słodko w ustach i zupełnie nieprzytomnie w głowie." Agnieszka Osiecka

 Pewnego dnia zdecydowaliśmy  że... teksty

skeee dodano: 17 maja 2016

"Pewnego dnia zdecydowaliśmy, że mamy dosyć spania, dość robienia tego, co i kiedy nam się podoba w czystym domu, więc zdecydowaliśmy się na dzieci."

chroniczne zmęczenie.więc kawa jest... teksty

skeee dodano: 12 maja 2016

chroniczne zmęczenie.więc kawa jest potrzebna.i wszystko idzie do przodu.oby tak dalej...

„ Ja nie dotykam Twojego penisa  Ty... teksty

skeee dodano: 10 maja 2016

„ Ja nie dotykam Twojego penisa, Ty nie dotykaj mojego noża”

 Gdzie zgubiłaś swoje gwiezdne... teksty

skeee dodano: 9 maja 2016

"Gdzie zgubiłaś swoje gwiezdne spojrzenie? Co się dzieje, nie możesz mi po prostu powiedzieć, o co chodzi? I znowu bierzesz papierosa. Za dużo palisz. Niezdrowo wyglądasz. Przestań, proszę cię. Nie próbuj przypominać sobie, jak było kiedyś, robisz się tylko niepewna i smutna." Tove Jansson "Wiadomość"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV