głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Kiedyś biegałam za swoim życiem.... teksty

skeee dodano: 26 lipca 2016

Kiedyś biegałam za swoim życiem. Nieustannie. Nigdy nie pozwalałam sobie na to, żeby go nie doganiać. Za każdym razem, kiedy wydawało mi się, że czegoś nie rozumiem i nie potrafię, zamiast zatrzymać się, mówiłam sobie, że gdzieś po drodze się jeszcze tego nauczę i wcale nie muszę się zatrzymywać, bo są ludzie, którym powinnam (wręcz muszę) dotrzymać towarzystwa. A ja nie jestem w tym wszystkim wcale taka ważna. Po jakimś czasie dostałam zadyszki. Trudno mi wesprzeć i słuchać, bo kondycja mi na to nie pozwala. Nie skupiam się tak bardzo, nie widzę tak dobrze, nie słyszę i nie potrafię mocno trzymać kogoś za rękę. Zrozumiałam w końcu, że muszę się zatrzymać. Że nie mogę za każdym razem zmuszać siebie do biegu, tylko dlatego, że gdzieś jest meta. Nie muszę być pierwsza. Ważne jest to, w jakim stanie tam dobiegnę. Bardzo cenię swoje wnętrze, nawet takie poszarpane i z mnóstwem znaków zapytania. I właśnie dlatego pragnę położyć się na środku swojej drogi, pobyć sama, napić się wody, popatrz

 Już zaczynam mieć dosyć życia  a... teksty

skeee dodano: 26 lipca 2016

"Już zaczynam mieć dosyć życia, a tu się zanosi na coraz gorzej." — Stanisław Ignacy Witkiewicz "Witkacy"

 Myślę o Tobie w przyszłości. To... teksty

skeee dodano: 25 lipca 2016

"Myślę o Tobie w przyszłości. To największy komplement, na jaki stać samoświadomą istotę." — @Paweł Bielecki

Nie ma już dla mnie godnego rywala... teksty

skeee dodano: 20 lipca 2016

Nie ma już dla mnie godnego rywala do walki, nie dlatego że jestem najlepszy, ale dlatego, że nie potrzebuję już być lepszy od innych.

jak zrywać mosty to razem z... teksty

skeee dodano: 10 lipca 2016

jak zrywać mosty to razem z przęsłami jak szarpać ziemię to razem z trzęsieniem jak się całować to tylko do utraty gruntu pod ciałem i nad ciałem nieba jak pić to mocno dużo i na przekór jak wielbić ciszę to wielbić garściami jak znikać w tłumie to bardzo po cichu jak pieprzyć wszystko to pieprzyć na amen - Kaja Kowalewska / Wonder ( z tomu "Chaos i inne piętra- deluxe")

Czasem piję. Sięgam po whisky.... teksty

skeee dodano: 10 lipca 2016

Czasem piję. Sięgam po whisky. Dodaję kilka kostek lodu. To tylko dlatego, żeby zmrozić wspomnienia. Te brzydkie i te złe. Smród alkoholu powinien być obrzydzeniem. Powinien ostrzegać. A na mnie działa jak znieczulenie. Jak folder niepamięci, w którym amortyzują się wszystkie porąbane siekiery: czarna kawa, czerwona krew. - Kaja Kowalewska / Play listy, czyli...

Moja droga  popraw sobie poczucie... teksty

skeee dodano: 9 lipca 2016

Moja droga, popraw sobie poczucie własnej wartości i nikt nie będzie w stanie cię zranić. […] Musisz pokochać samą siebie, zanim pokocha cię ktoś naprawdę porządny. — Plum Sykes “Księżniczki z Park Avenue”

 Rób co chcesz  bylebyś nie został... teksty

skeee dodano: 9 lipca 2016

"Rób co chcesz, bylebyś nie został tchórzem, kłamcą, emocjonalnym oszustem, dziwką; wolałabym mieć raka niż nieszczere serce. To nie kwestia pobożności tylko zdrowego rozsądku. Rak może cię wykończyć, nieszczerość zrobi to na pewno." Truman Capote "Śniadanie u Tiffany'ego"

 Prędzej czy później zwariować... teksty

skeee dodano: 7 lipca 2016

"Prędzej czy później zwariować muszę, bo się nie w świecie, ale w sobie duszę." — Stanisław Ignacy Witkiewicz

W dwoje świat smakuje inaczej.... teksty

skeee dodano: 7 lipca 2016

W dwoje świat smakuje inaczej. Lepiej. A przeżywanie chwili staje się niebem na ziemi. - Kaja Kowalewska

 Mam alergię na nieczułe poranki... teksty

skeee dodano: 7 lipca 2016

"Mam alergię na nieczułe poranki, na braki, na zatłoczone pawilony, smród, kłamstwa, pusty seks. Dlaczego tak mnie (i siebie) krzywdzisz? Przychodzisz. Znikasz. Kochasz się ze mną. Uciekasz. Piszesz. Nie odpisujesz. Mnożysz ciszę. Rany. Potęgujesz szaleństwo." — Kaja Kowalewska

Liście bambusa szeleszczą... teksty

skeee dodano: 7 lipca 2016

Liście bambusa szeleszczą, szeleszczą, Trzęsąc się pod strzechą. Gwiazdy zaczynają mrugać, mrugać; Jak złote i srebrne ziarenka piasku.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV