głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
 Prędzej czy później zwariować... teksty

skeee dodano: 7 lipca 2016

"Prędzej czy później zwariować muszę, bo się nie w świecie, ale w sobie duszę." — Stanisław Ignacy Witkiewicz

W dwoje świat smakuje inaczej.... teksty

skeee dodano: 7 lipca 2016

W dwoje świat smakuje inaczej. Lepiej. A przeżywanie chwili staje się niebem na ziemi. - Kaja Kowalewska

 Mam alergię na nieczułe poranki... teksty

skeee dodano: 7 lipca 2016

"Mam alergię na nieczułe poranki, na braki, na zatłoczone pawilony, smród, kłamstwa, pusty seks. Dlaczego tak mnie (i siebie) krzywdzisz? Przychodzisz. Znikasz. Kochasz się ze mną. Uciekasz. Piszesz. Nie odpisujesz. Mnożysz ciszę. Rany. Potęgujesz szaleństwo." — Kaja Kowalewska

Liście bambusa szeleszczą... teksty

skeee dodano: 7 lipca 2016

Liście bambusa szeleszczą, szeleszczą, Trzęsąc się pod strzechą. Gwiazdy zaczynają mrugać, mrugać; Jak złote i srebrne ziarenka piasku.

Wielka miłość i wielka fascynacja... teksty

skeee dodano: 6 lipca 2016

Wielka miłość i wielka fascynacja zdarzają się raz. Ale wielka miłość i wielka fascynacja to nie to samo. Wielka miłość to związek oparty na przyjaźni, szczerych rozmowach, ogólnym rozumieniu się nawzajem. Wielka fascynacja to najlepszy seks; niesamowita chemia ciał, której nigdy nie da się powtórzyć. Jeżeli uda się połączyć je obie- jest wielkie szczęście. Jeżeli nie- co zdarza się częściej- pozostaje ogromna tęsknota... (znalezione w internecie)

mam rozstrojoną duszę  mam... teksty

skeee dodano: 5 lipca 2016

mam rozstrojoną duszę mam miłość w nieporządku mam załamanie powiek i zapalenie myśli -Kaja Kowalewska/ Melanżcholie

 Uwielbiamy tragedie. Kochamy... teksty

skeee dodano: 3 lipca 2016

"Uwielbiamy tragedie. Kochamy konflikty. Potrzebujemy diabła, bo w przeciwnym razie sami go stworzymy." Chuck Palahniuk "Opętani"

 ...na zewnątrz twardy jak skała w... teksty

skeee dodano: 27 czerwca 2016

"...na zewnątrz twardy jak skała,w środku ckliwy..."

Co cię nie zabije  to cię wzmocni... teksty

skeee dodano: 27 czerwca 2016

Co cię nie zabije, to cię wzmocni - gdzie to ma sens? Zawsze kiedy słyszałam te słowa, przychodziło mi na myśl drzewo, w które uderza piorun, odzierając je z gałęzi i liści. Pozostaje tylko osmolony, chropowaty pień. Pień jest mocny i niezłomny, ale czy nadal jest drzewem, nawet jeśli krążą w nim jeszcze soki? Z człowiekiem jest tak samo. Każde złe doświadczenie odziera go z wierzchniej, miękkiej, delikatnej, wrażliwej tkanki. Następne podobne doświadczenie spływa po kościach. Ale dalsze, jeszcze gorsze i gorsze, odbierają kolejne uczucia. Człowiek nie uodparnia się na nie, traci tylko wrażliwość. Gdy liczba bodźców osiągnie dopuszczalny próg, pozostaje wreszcie tylko pierwotne jądro. Twarde i obojętne, animowane instynktem samozachowawczymi biologiczną wolą przetrwania. Czy tacy ludzie są jeszcze ludźmi? Czy może już zwierzętami, gorszymi nawet od ludzi, bo zdolnymi do bezwzględnego okrucieństwa.

Ja się czuję  bardzo samotna  tylko... teksty

skeee dodano: 26 czerwca 2016

Ja się czuję bardzo samotna, tylko że ja muszę powiedzieć, że sama to sobie urządziłam. To nie jest tak, że ludzie się ze mną okropnie obeszli i każdy przyjaciel mnie rzucił (…). Ja jestem okropna, bo jestem niecierpliwa. I wiele poważnych związków w moim życiu sama uszkodziłam. Kiedy widzę kobiety w moim otoczeniu, kobiety w moim wieku, to są kobiety, które nieraz przeżywają bardzo długie kryzysy małżeńskie - jakieś zdrady, jakieś pijaństwa tych mężów, jakąś nudę… Ale ci ludzie jakoś przetrzymują to i sobie potem żyją, i są całkiem szczęśliwi. Ja nigdy nie miałam cierpliwości, nigdy się nie kłóciłam (..). Kiedy mi jest źle, ja po prostu uciekam.

Go on adventures  fall asleep in the... teksty

skeee dodano: 12 czerwca 2016

Go on adventures, fall asleep in the woods with friends, wander around the city at night, sit in a coffee shop on your own, write on bathroom stalls, leave notes in library books, dress up for yourself, give to others, smile a lot.

 Dlaczego jesteś taka obca  dlaczego... teksty

skeee dodano: 29 maja 2016

"Dlaczego jesteś taka obca, dlaczego nie w moim łóżku palisz tej nocy papierosa za papierosem?" — Jacek Podsiadło

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV