głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
shawti Kocham Cię szczerze i prawdziwie.. tak że nie mogę jeść.. tak że nie mogę spać.. tak że oddaję Ci się w całości.. tak że pożądam Twojego ciała.. tak że pragnę T

shawti

shawti.moblo.pl
Kocham Cię szczerze i prawdziwie.. tak że nie mogę jeść.. tak że nie mogę spać.. tak że oddaję Ci się w całości.. tak że pożądam Twojego ciała.. tak że pragnę T
Kocham Cię szczerze i prawdziwie..... teksty

shawti dodano: 4 marca 2011

Kocham Cię szczerze i prawdziwie.. tak, że nie mogę jeść.. tak, że nie mogę spać.. tak, że oddaję Ci się w całości.. tak, że pożądam Twojego ciała.. tak, że pragnę Twojego dotyku.. tak, że zrobię dla Ciebie wszystko.. tak, że mam ochotę żyć dla Ciebie.. tak, że uwielbiam na Ciebie patrzeć.. tak, że chce być z Tobą na zawsze.. tak, że chce byś była Matką moich dzieci.. tak, że nie mogę przestać o Tobie myśleć.. tak, że jesteś jedyną Miłością mojego życia.. tak, że każda chwila bez Ciebie nie ma sensu.. tak, że będę szczęśliwy jedynie gdy Ty będziesz.. tak, że martwię się gdy idziesz po bułki do sklepu.. tak, że przez ten cały czas mam motylki w brzuchu.. tak, że tęsknię gdy nie widzę Cię od dwóch sekund.. tak, że nigdy nie przestanę Cię Kochać i wiem co mówię.. tak, że nie wyobrażam sobie nikogo innego na tym miejscu..

stupid me to believe that i could... teksty

shawti dodano: 4 marca 2011

stupid me to believe that i could trust in stupid you.

i sometimes wonder why i even bother teksty

shawti dodano: 4 marca 2011

i sometimes wonder why i even bother

Podnieśmy szklanki w górę  wypijmy... teksty

shawti dodano: 4 marca 2011

Podnieśmy szklanki w górę, wypijmy za nieodwzajemnioną miłość, za zranione uczucia, za te puste panny, które odbierały nam facetów, za niespełnione marzenia, za chore ambicje, za wylane łzy, za nieprzespane noce, za każdy rozmazany tusz, za wszystkie bezsensowne godziny czekania. Wypijmy za to i pokażmy, że mimo wszystko dałyśmy radę.

na drzwiah : push it  push it real good teksty

shawti dodano: 4 marca 2011

na drzwiah : push it, push it real good

masz w sobie coś co sprawia  że Ci... teksty

shawti dodano: 4 marca 2011

masz w sobie coś co sprawia, że Ci nigdy nie odmawiam.

codziennie rano na krawędzi łóżka... teksty

shawti dodano: 4 marca 2011

codziennie rano na krawędzi łóżka trwa heroiczna walka ducha z materią

A kiedy już się nakochaliśmy... teksty

shawti dodano: 4 marca 2011

A kiedy już się nakochaliśmy, zawijała się w prześcieradło jak w kokon, nic dla mnie nie zostawiając poza kołdrą lub kocem, musiałem leżeć na tej szorstkiej powierzchni tapczanu, bo przecież w kołdrę ani w koc zawinąć się nie mogłem, na to było za ciepło, to były ciepłe czasy, najcieplejsze. A kiedy już w całości i bez reszty uległa scałowaniu, kiedy już zawinęła się szczelnie, spozierała na mnie zawstydzona, jakby teraz dopiero ta jej nagość, i tak w półmroku rozproszona, wstydliwą się stawała (okulary, gdzież je znowu, pod łóżkiem gdzieś położyłem, nie chce się szukać, rano poszukam, ale trzeba uważać, żeby nie nadepnąć, że też nigdy się nie nauczę odkładać na widoczne miejsce).

A kiedy już tak opatulona czekała... teksty

shawti dodano: 4 marca 2011

A kiedy już tak opatulona czekała, aż krew jej znów krążyć będzie równomiernie, wiedziałem, że wdzierać mi się w tę strefę prześcieradlaną nie wolno, że teraz ona musi się ze sobą na powrót oswoić, musi poczuć, że od piersi po czubki palców, od pachwin po czoło, wewnętrznie i naskórkowo, należy do siebie, że to, co mnie oddała na pastwę, teraz już do niej wróciło i przeprasza za nieobecność, za niewierność, za nieokrzesanie, prosi ją o wybaczenie, całe ciało zwinięte w kłębek i zapakowane w prześcieradło wraca do niej pokornie, żeby sobie nikt (czyli ja) nie pomyślał, że miłość daje stały abonament na jego przychylność.

Czasem wystarczy jeden człowiek... teksty

shawti dodano: 28 luty 2011

Czasem wystarczy jeden człowiek, albo jedna myśl, żeby zmienić swoje życie na zawsze.

sorry about the tragedy. what... teksty

shawti dodano: 28 luty 2011

sorry about the tragedy. what tragedy? your hair :D

monday can't fuck me but i can fuck... teksty

shawti dodano: 28 luty 2011

monday can't fuck me but i can fuck Monday

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV