głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
I see fire... teksty

shadyy_98 dodano: 10 stycznia 2014

I see fire...

Kiedyś może zrozumiesz  jak trudno... teksty

shadyy_98 dodano: 28 grudnia 2013

Kiedyś może zrozumiesz, jak trudno jest wstać, walczyć od nowa.

 Co byś czuł  gdybyś wiedział... teksty

shadyy_98 dodano: 22 lipca 2013

"Co byś czuł, gdybyś wiedział, że osoba, na która teraz patrzysz za chwile odejdzie na zawsze? Że każdy jej gest jest ostatnim? Że ostatni raz widzisz jej uśmiech, że ostatni raz patrzysz w jej oczy i widzisz w nich te cudowne iskierki, które zawsze dawały nadzieję. Że ostatni raz możesz się do niej przytulić i usłyszeć bicie jej serca."

Owszem  nie zawsze jest... teksty

shadyy_98 dodano: 22 lipca 2013

Owszem, nie zawsze jest łatwo.Bywają kłótnie, ciche dni, przykre sytuacje,chwile zwątpienia. Dopiero potem uświadamiasz sobie jak bardzo kochasz tę drugą osobę i mimo wszystkich przeciwności losu, mimo tego co ludzie powiedzą - Ty nadal chcesz z nią być i wiesz, że tylko z tą jedną osobą możesz być szczęśliwy tak naprawdę.

pokochaj mnie taką jaką jestem.... teksty

shadyy_98 dodano: 19 lipca 2013

pokochaj mnie taką jaką jestem. | shadyy_98

 Chciałabym Cię pocałować i... teksty

shadyy_98 dodano: 9 lipca 2013

"Chciałabym Cię pocałować i spojrzeć w oczy Twe. Nie sądziłam, że tak mocno kocham i kochać Cię chcę. Mam to szczęście, że Ty jesteś tylko mój, że zajęłam Twoje myśli, umysł Twój! Teraz wiem, że to poważne, że naprawdę kochasz mnie. Nawet mi się to nie śniło w najpiękniejszym moim śnie."

Nie zabij mnie tym wzrokiem... teksty

shadyy_98 dodano: 7 lipca 2013

Nie zabij mnie tym wzrokiem, zazdrosna suko.

 Dlaczego  gdy coś Ci się nie uda... teksty

shadyy_98 dodano: 6 lipca 2013

"Dlaczego, gdy coś Ci się nie uda, rezygnujesz? Twierdzisz, że nie masz szans, że nie widzisz już sensu, że to wszystko mija się z celem. Mówisz tak, bo przegrałeś. Bo ktoś widział Twoją porażkę. Bo coś ważnego przepadło. Nie powiodło się. Nie tym razem. Więc odpuszczasz. " Nie jestem w tym dobry " , " To nie dla mnie " - właśnie tak się usprawiedliwiasz, prawda? Nie poszło tak jak chciałeś, bo gdzieś musiałeś popełnić błąd. Coś było niedopracowane. O czymś zapomniałeś. Ale kto powiedział, że właśnie teraz masz się poddać? Kto powiedział, że masz odpuścić, że to nie dla Ciebie, że się nie nadajesz? Kto stwierdził, że to było niepotrzebne i najlepszym wyjściem jest zaszycie się w swoich czterech ścianach, by przeczekać własne rozczarowanie? Nie tędy droga. Chcesz być kimś? Działaj. Chcesz coś zyskać? Pracuj. Chcesz w końcu stanąć na podium? Żyj. Tak po prostu. Żyj - nie odgrywaj nieswojej roli."

 Dzisiaj postanowiłam  że zrobię... teksty

shadyy_98 dodano: 5 lipca 2013

"Dzisiaj postanowiłam, że zrobię porządek w swoim życiu. Wstałam z uśmiechem na ustach wzięłam telefon i stwierdziłam, że usunę wszystkie sms-y od Ciebie. Kiedy już do tego doszło to stwierdziłam, że przeczytam tylko jednego tak po prostu na pożegnanie .. Niestety, otworzyłam złą treść "Kocham Cię maleńka i nie mogę bez Ciebie już wytrzymać" po czym przypomniało mi się, że nie mogłeś wytrzymać, ale za uganianiem się, za inną z dłuższymi nogami, lepszym stajlem i większym biustem."

więc nie pisz i nie dzwoń już nie... teksty

shadyy_98 dodano: 4 lipca 2013

więc nie pisz i nie dzwoń,już nie rośnie tętno i wszystko mi jedno,Ty to tylko przeszłość.

Mówią  żeby nigdy nie żałować... teksty

shadyy_98 dodano: 1 lipca 2013

Mówią, żeby nigdy nie żałować znajomości z osobą, przez którą było się szczęśliwym. Chuja prawda. Należy żałować każdej wspólnie spędzonej sekundy, bo gdy to odejdzie to zostajesz kurwa z niczym, totalnie rozjebanym światem i osobowością.

Surrender yourself to me. teksty

shadyy_98 dodano: 27 czerwca 2013

Surrender yourself to me.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 13 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV