głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
selektywnie Kocham Cię tak bardzo że mógłbym wziąć z Tobą ślub nawet jutro w jeansach. Jutro odpada. Jeansy mam w praniu. Myślę że pewne sprawy się już po prostu nie poukła

selektywnie

selektywnie.moblo.pl
Kocham Cię tak bardzo że mógłbym wziąć z Tobą ślub nawet jutro w jeansach. Jutro odpada. Jeansy mam w praniu.
Kocham Cię tak bardzo  że mógłbym... teksty

selektywnie dodano: 15 grudnia 2012

Kocham Cię tak bardzo, że mógłbym wziąć z Tobą ślub nawet jutro, w jeansach. - Jutro odpada. Jeansy mam w praniu.

Myślę  że pewne sprawy się już... teksty

selektywnie dodano: 15 grudnia 2012

Myślę, że pewne sprawy się już po prostu nie poukładają, serca nie zrosną, a rany nie zabliźnią. Ty nie zapomnisz, a on Cię nie doceni dopóki nie straci.

  wiesz jak jest odpoczywać po... teksty

selektywnie dodano: 15 grudnia 2012

- wiesz jak jest odpoczywać po niemiecku? -jak? - ruhen. -świetnie! to teraz będziemy się ruhen non stop. w sumie zaraz też trzeba ruhen.

Od zawsze  na zawsze kocham... teksty

selektywnie dodano: 15 grudnia 2012

Od zawsze, na zawsze kocham, uwielbiam, szanuję, ufam i zazdroszcze sobie, że mam kogoś takiego jak Ty, gdy inni muszą szukać latami.

Może i czasem się kłócimy  może... teksty

selektywnie dodano: 15 grudnia 2012

Może i czasem się kłócimy, może i nie zawsze jesteśmy w stosunku do siebie fair, może i nie raz przesadzamy, może i wytykamy sobie za dużo wad, może i czasem mamy siebie dość, ale ważne że wiemy ile dla siebie znaczymy. Bo nawet jeśli się mylimy, że to już koniec. Zawsze, ale to zawsze tęsknimy. Załujemy i kochamy... I nie wyobrażam sobie, że pewnego dnia miałoby Cię zabraknąć.

Nie wiedziałem co powinienem zrobić. teksty

selektywnie dodano: 14 grudnia 2012

Nie wiedziałem co powinienem zrobić.

Ciężko jest patrzeć jak odchodzi... teksty

selektywnie dodano: 12 grudnia 2012

Ciężko jest patrzeć jak odchodzi ktoś, kto znaczył dla nas najwięcej. Jak z dnia na dzień coraz bardziej się od siebie odsuwamy. Jak zamiast sms na dzień dobry wita nas budzik, którego tak bardzo nie znosimy. Cięzko jest żyć ze świadomością, ze już nie jesteśmy dla siebie dostatecznie ważni, a nasza rozmowa to tylko bezuczuciowe siema na szkolnym korytarzu. Nie rozmawiamy do późna tak jak na początku. Ba! Nie rozmawiamy już wcale. Stajemy się dla siebie coraz bardziej obcy, już się nie znamy, a pamiątką po naszej znajomości jest tylko zaśmiecone archiwum na gg i wspomnienia, których tak trudno jest się pozbyć.

  To Ty jesteś tą  która odchodzi.... teksty

selektywnie dodano: 12 grudnia 2012

- To Ty jesteś tą, która odchodzi. - Ty jesteś tym, który mnie nie zatrzymuje.

'przekraczając wszelkie normy  nie... teksty

selektywnie dodano: 11 grudnia 2012

'przekraczając wszelkie normy, nie stosując ograniczeń .'

Kocham go i nie zapominam o tym na... teksty

selektywnie dodano: 11 grudnia 2012

Kocham go i nie zapominam o tym na imprezach. Jestem z nim na pełen etat i nienawidzę dziewczyn, które miłość dzielą między kilku.

Chcę walczyć dla ciebie. teksty

selektywnie dodano: 11 grudnia 2012

Chcę walczyć dla ciebie.

te wszystkie dziewczyny znały go... teksty

selektywnie dodano: 11 grudnia 2012

te wszystkie dziewczyny znały go tylko jako wiecznego cwaniaka i łamacza serc w kolorowych bluzach , markowych jeansach , białych adidasach , z irokezem postawionym na gumę . ale tylko mnie dał się poznać jako zwykły chłopak w potarganych , kasztanowych włosach , zwykłej podkoszulce i trampkach . tylko ja widziałam jak siedząc u mnie w kuchni i rozmawiając z tatą cudownie się zawstydza , ja mogłam czuć jego kołatające serce parę chwil przed tym , jak powiedział , że kocha . nie dostrzegałam w nim chłopaka , który od razu będzie chciał zaciągnąć do łóżka , tylko widziałam jak niepewnie pyta mnie , czy może chociażby przytulić , gdy siedzieliśmy na mokrej ławce w parku jednego dnia. ja odnalazłam w nim zagubionego romantyka, który potrafi całować się w deszczu , niespodziewanie zapukać do drzwi z kwiatami . ze mną spędzał te długie godziny nocne leżąc na łóżku przy malutkim świetle lampki i prowadził szeptem rozmowy o uczuciach . dał mi poznać swoje wnętrze , które od razu pokochałam .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV