głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
selektywnie Żałujesz czasem ? Czego? Tych zajebiście wspaniałych chwil dzięki którym mogłam iść dalej z podniesioną głową? Każdego uśmiechu gdy odczytywałam wiadomość od ni

selektywnie

selektywnie.moblo.pl
Żałujesz czasem ? Czego? Tych zajebiście wspaniałych chwil dzięki którym mogłam iść dalej z podniesioną głową? Każdego uśmiechu gdy odczytywałam wiadomość od niego
Żałujesz czasem ?   Czego? Tych... teksty

selektywnie dodano: 4 luty 2013

Żałujesz czasem ? - Czego? Tych zajebiście wspaniałych chwil, dzięki którym mogłam iść dalej z podniesioną głową? Każdego uśmiechu, gdy odczytywałam wiadomość od niego? Nie, nie żałuję. :)

Ty ? Ty tylko przyzwyczaiłeś mnie... teksty

selektywnie dodano: 4 luty 2013

Ty ? Ty tylko przyzwyczaiłeś mnie do codziennego pisania z Tobą, do Twojego zapachu, głosu, dotyku. do pocałunków, które przepełnione smakiem papierosów jednocześnie były tak słodkie

Jeśli ktoś znika z Twojego życia... teksty

selektywnie dodano: 3 luty 2013

Jeśli ktoś znika z Twojego życia i wiesz, że już go nigdy nie zobaczysz, możesz napisać wszystkie rzeczy, których nie mogłeś powiedzieć albo nie chciałeś. Weź kartkę, długopis i napisz list. To może być długie, a może zawierać jedno słowo. Napisz to do człowieka, który odszedł ale nie wysyłaj tego. Kiedy napiszesz, spal to. Zostaniesz uwolniony od wszystkich uczuć i emocji.

Czasem życie się sypie i nie... teksty

selektywnie dodano: 3 luty 2013

Czasem życie się sypie i nie możesz nic poradzić, kiedy wszystko co kochałeś, nagle zaczyna Cię ranić.

To nie jest tak  że nie odzywam się... teksty

selektywnie dodano: 3 luty 2013

To nie jest tak, że nie odzywam się, bo nie chcę. Wręcz odwrotnie. Mam wielką ochotę z Tobą porozmawiać, tylko zwyczajnie boję się, że widząc moje imię na ekranie telefonu wywrócisz oczami i powiesz "kurde, nie chce mi się z nią pisać, ale odpiszę, żeby nie było jej przykro".'

Bądź dla mnie facetem  którego... teksty

selektywnie dodano: 3 luty 2013

Bądź dla mnie facetem, którego żaden inny nie zastąpi, a ja będę tą, która zastąpi Ci wszystkie inne

wracasz do rzeczywistości. brudno... teksty

selektywnie dodano: 2 luty 2013

wracasz do rzeczywistości. brudno szarej, codzienności. ze łzami w oczach zostawiając na drugiej stronie kuli ziemskiej ludzi, którzy przez kilka krótkich chwil stali się dla Ciebie bliżsi niż wieloletni przyjaciele. opuszczasz ich ze świadomością, że już nigdy więcej nie będzie Ci dane ich spotkać. że jedyną możliwością ponownych ich zobaczenia, są tylko puste wspomnienia które z czasem staną się wyblakłe jak przestarzała fotografia. uczucia nie mają nic do rzeczy. przywiązanie do drugiego człowieka. życie nie pozwala nam być szczęśliwymi na taką skalę, na jaką tego pragniemy. u każdego zostawiamy jakąś cząstkę siebie. tą, której nie dostaniemy już z powrotem. tracimy jakiś ułamek serca. bezpowrotnie.

Mogłabym przetańczyć z Tobą... teksty

selektywnie dodano: 2 luty 2013

Mogłabym przetańczyć z Tobą całą noc w deszczu, lecz jak zwykle stwierdziłbyś, że to niemądre, bo przemokniemy i się rozchorujemy. Mogłabym każdego ranka witać Cię śniadaniem zaserwowanym do łóżka, ale znów narzekałbyś, że herbata jest za gorąca i po raz kolejny funduję Ci poparzony język. Mogłabym wyręczać Cię we wszystkim. Prasować koszule i robić obiady. Ale po co? Standardowo powiedziałbyś mi, że nie potrafię nawet dokładnie wyprasować koszuli, a moja zupa jak zwykle jest bez smaku i smakuje jak woda. Perfekcyjnie umiesz narzekać i zwalać wszystko na mnie. Więc mam propozycję, znajdź sobie taką która będzie drugą Magdą Gessler jeśli chodzi o obiady, a taniec w deszczu będzie dla niej również czymś irracjonalnym. Powodzenia. Uprzedzę Cię tylko, że będzie ciężko, bo już jest taka jedna idiotka, która pokochała takiego marudę, kochanie.

Mimo  że czasami tak cholernie... teksty

selektywnie dodano: 2 luty 2013

Mimo, że czasami tak cholernie cierpię przez Twoje błędy, to wiem, że nie chcę nikogo innego. Przecież nikt się nie uśmiechnie w taki sam sposób jak Ty. Nikt tak samo nie powie, że kocha i nikt w identyczny sposób nie będzie życzył dobrej nocy.

Mówił tak  że zapierało mi dech i... teksty

selektywnie dodano: 2 luty 2013

Mówił tak, że zapierało mi dech i nawet w milczeniu słyszałam szczęście.

Cierpie w ciszy żyjąc chwilą  a... teksty

selektywnie dodano: 2 luty 2013

Cierpie w ciszy żyjąc chwilą, a każda chwila jest dla mnie wiecznością, którą zalewa bezbrzeżny ocean moich łez. Cierpienie jest sztuką, tyle że przecież serca nie lubią cierpieć.

I co kurwa teraz ? będziesz sobie o... teksty

selektywnie dodano: 1 luty 2013

I co kurwa teraz ? będziesz sobie o mnie przypominał co kilka dni, tygodni, miesięcy ? A ja jak ta głupia będę za Tobą lecieć tak myślisz ? To się kolego grubo mylisz . Nie będę latała za Tobą jak za psem gdy tylko się do mnie odezwiesz. Za późno , za późno kochanie .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV