głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
selektywnie Tak często Cię widzę tak rzadko spotkam smaku twego nie znam choć tak często Cię mam na końcu języka.. Prawda jest taka że lotniska widziały więcej szczerych po

selektywnie

selektywnie.moblo.pl
Tak często Cię widzę tak rzadko spotkam smaku twego nie znam choć tak często Cię mam na końcu języka..
Tak często Cię widzę  tak rzadko... teksty

selektywnie dodano: 4 października 2014

Tak często Cię widzę, tak rzadko spotkam, smaku twego nie znam, choć tak często Cię mam na końcu języka..

Prawda jest taka  że lotniska... teksty

selektywnie dodano: 3 października 2014

Prawda jest taka, że lotniska widziały więcej szczerych pocałunków niż ołtarze kościołów. A ściany szpitali słyszały więcej prawdziwych modlitw, niż ściany kościołów.

  Przecież ona się ciągle... teksty

selektywnie dodano: 29 września 2014

- Przecież ona się ciągle uśmiecha. - To spójrz na nią kiedy jest sama…

Pamiętaj  że nic nie dzieje się... teksty

selektywnie dodano: 28 września 2014

Pamiętaj, że nic nie dzieje się przypadkiem. Nie ma czegoś takiego jak przypadek, rozumiesz? To wszystko co się dzieje, każda rzecz, której doświadczasz , jest jedynie minimalną cześcią dokładnie opracowanego planu. Ten KTOŚ, tam w górze wymyślił Go precyzyjnie. I nie bój się jutra. Bo każda chwila ma w sobie ukryty sens.

Chciał poznać mój punkt widzenia... teksty

selektywnie dodano: 26 września 2014

Chciał poznać mój punkt widzenia, moje myśli, poglądy, uczucia. Maskując wszystko uśmiechem, starał się dokładnie mnie zbadać. Wyczytywał coś z moich ruchów, szukał oznak bicia w mojej klatce piersiowej, reagent całego ciała. Z przerażeniem odkrył, że motyle w moim brzuchu mają przerażające ślepia i czarne skrzydła, a serca nie mam. Mam marny implant, ciemnogranatowy cień, zdolny jedynie do zadawania bólu.

To prawdziwa ulga mieć kogoś  przed... teksty

selektywnie dodano: 23 września 2014

To prawdziwa ulga mieć kogoś, przed kim możesz otworzyć własne serce, koło możesz uczynić współuczestnikiem swoich intymności, komu możesz poświęcić swoje tajemnice.

Wierzę  że wszystko dzieje się z... teksty

selektywnie dodano: 1 sierpnia 2014

Wierzę, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Ludzie zmieniają się po to, abyś mógł nauczyć sie sobie odpuszczać, sprawy przyjmują zły obrót, po to byś mógł docenić je, kiedy wszystko jest dobrze, wierzysz w kłamstwa, po to, by w końcu nauczyć się ufać, tylko sobie, a czasem dobre rzeczy rozpadają się tylko po to, aby jeszcze lepsze mogły powstać

Kiedyś z moim mężem wypiję za... teksty

selektywnie dodano: 31 lipca 2014

Kiedyś z moim mężem wypiję za takiego szlachetnego skurwiela jak Ty, obiecuję.

ile jeszcze potrzebujesz czasu by... teksty

selektywnie dodano: 31 lipca 2014

ile jeszcze potrzebujesz czasu by zrozumieć , że strasznie mi na Tobie zależy , potwornie za Tobą tęsknię i obłędnie Cię kocham ?

Wstała  z mocno obolałą głową... teksty

selektywnie dodano: 30 lipca 2014

Wstała, z mocno obolałą głową, po czym ubrała, wygniecioną koszulkę, na to założyła, ulubiony sweter i rurki, które miały widoczną dziurę na kolanie. Po raz pierwszy od wielu dni mogła, wyjść na miasto całkiem pewna siebie, przechodząc przez tutejsze uliczki wiedziała, że gdybym zobaczyła go w tej chwili z jakąś ''lafiryndą'' podeszła by i bez najmniejszych skrupułów strzeliłaby mu w twarz. Czułam się wolna bo wiedziała, że w tym związku dałam z siebie 100 % uświadomiła sobie, że potrafi kochać

myśle  że blizny są jak ranny... teksty

selektywnie dodano: 29 lipca 2014

myśle ,że blizny są jak ranny odniesione w walce-i na swój sposób piękne .Pokazują przez co przeszedłeś, i jak silnym sie dzieki temu stałeś

pozwolę Ci odejść. pozwolę. ale... teksty

selektywnie dodano: 28 lipca 2014

pozwolę Ci odejść. pozwolę. ale najpierw patrząc mi prosto w oczy, wykrzycz, że nic nie znaczę. wykrzycz, że nawet to kiedy wtulałam się w Twój dwudniowy zarost było nieporozumieniem. pozwolę Ci odejść. pozwolę, jeżeli mi udowodnisz, że postępujesz zgodnie z sercem. że nie stawiasz się mu na przeciw ze względu na swoją chorą dumę, tym samym odbierając mi szansę na szczęście.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV