głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
selektywnie Wiele osób mówiło mi że gdy sobie odpuszczę to miłość sama przyjdzie. Owszem przyszła ale spierdoliłeś mi życie jeszcze bardziej pozostawiając same złe wspomnie

selektywnie

selektywnie.moblo.pl
Wiele osób mówiło mi że gdy sobie odpuszczę to miłość sama przyjdzie. Owszem przyszła ale spierdoliłeś mi życie jeszcze bardziej pozostawiając same złe wspomnienia
Wiele osób mówiło mi  że gdy... teksty

selektywnie dodano: 19 listopada 2014

Wiele osób mówiło mi, że gdy sobie odpuszczę, to miłość sama przyjdzie. Owszem, przyszła - ale spierdoliłeś mi życie jeszcze bardziej, pozostawiając same złe wspomnienia i powodując miliony łez.

Mistrzyni niezdecydowania... teksty

selektywnie dodano: 18 listopada 2014

Mistrzyni niezdecydowania, nieambitności i pieprzenia sobie przyszłości, miło mi

Nie możesz płakać  rozumiesz? Nie... teksty

selektywnie dodano: 18 listopada 2014

Nie możesz płakać, rozumiesz? Nie pokazuj mu słabości. On i tak wie, że Ci nadal zależy. Nie kompromituj się. Wbijaj paznokcie w ściany, zatapiaj się w poduszkach, uduś swój krzyk. Możesz zrzucać doniczkami z balkonu. Tylko nie płacz, nie wolno Ci pokazać słabości.

Rozpadło się moje wnętrze. Nie... teksty

selektywnie dodano: 16 listopada 2014

Rozpadło się moje wnętrze. Nie kontroluję już siebie samej, tych emocji, zagubienia. Jestem oddalona od wszystkiego i wszystkich. Tak trudno znaleźć mi motywację, która będzie tą jedyną, która da mi siłę i wiarę w to, że lepsze jutro istnieje. Wokół w zamian widzę nicość i czuję pustkę. Jakby nic wokół mnie nie istniało. Taka silna samotność, brak emocji, brak uczuć. Uziemiłam się, wiem. Pozwoliłam sobie na zaprzestanie odczuwania czegokolwiek. Pozwoliłam sobie na to i w dużym stopniu zniszczyłam tym samym siebie. Aczkolwiek to mnie dobiło. Bo życie choć było świetnie ułożone straciło swoją wartość. Wszystko straciło swoją wartość, swoją magię. Poczułam, że nie daję już rady. Pozwoliłam sobie upaść i nie umiem się podnieść. Żałuję choć nie do końca. Niekiedy tak jest dobrze, bo bezpiecznie, ale nie zawsze. Zbyt często to przynosi ból. Zbyt często to coś rujnuje resztki mojego serca.

Zaw­szę dos­taję gorzki ko­niec... teksty

selektywnie dodano: 19 października 2014

Zaw­szę dos­taję gorzki ko­niec lizaka. - Marilyn Monroe

Seks bez miłości to pus­te... teksty

selektywnie dodano: 19 października 2014

Seks bez miłości to pus­te doświad­cze­nie. Ale wśród pus­tych doświad­czeń to jed­no z najlepszych. - Woody Allen

Kiedy mowa jest o przeszłości... teksty

selektywnie dodano: 19 października 2014

Kiedy mowa jest o przeszłości, każdy pisze fikcję.

Mówisz  że kochasz deszcz  a... teksty

selektywnie dodano: 19 października 2014

Mówisz, że kochasz deszcz, a rozkładasz parasolkę, gdy zaczyna padać. Mówisz, że kochasz słońce, a chowasz się w cieniu, gdy zaczyna grzać. Mówisz, że kochasz wiatr, a zamykasz okno, gdy zaczyna wiać. Właśnie dlatego boje się, gdy mówisz, że kochasz mnie. - William Shakespear

Chciałabym znów wtulić się w... teksty

selektywnie dodano: 8 października 2014

Chciałabym znów wtulić się w Ciebie, przyłożyć głowę do Twojej piersi, poczuć szybkie bicie Twojego serca, zamknąć oczy i zapomnieć o otaczającym Nas świecie.

Ból po Nim pokazał mi  jak jak... teksty

selektywnie dodano: 6 października 2014

Ból po Nim pokazał mi, jak jak potężne potrafi być cierpienie. Każda łza uformowała sobie ranę w sercu. Zaciśnięte pięści zapoczątkowały nieustanną walkę z samą sobą. Krew na nadgarstkach zapieczętowała moją miłość do Niego. Cholernie silne uczucie, które nie spłoszy się, jak maleńka sarenka w lesie, nie ucieknie jak złodziej przed policją i nie zniknie tak szybko, jak wódka w butelce. Ta miłość trwa, bez Niego czy z Nim, ale trwa.

Nie przyzwyczajaj się do mnie. Nie... teksty

selektywnie dodano: 5 października 2014

Nie przyzwyczajaj się do mnie. Nie zapamiętuj mojej twarzy, nie pamiętaj, ile łyżeczek cukru wsypuję do herbaty, zapominaj, jak się ruszam, jak ubieram, jak pachnę. Nie przywiązuj się do mnie - ja mam w zwyczaju znikać.

Nie jestem w jego guście  bo nie... teksty

selektywnie dodano: 5 października 2014

Nie jestem w jego guście, bo nie pozwalam trzymać mu ręki na biuście, nie jestem w jego typie, bo nie pozwalam jego łóżku skrzypieć, nie trafiam też w jego gusta, gdyż nie jestem tępa, pusta i nie biorę w usta.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV