głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
saveitforthebedroom Kochanie jak mam się dzisiaj ubrać? Szybko Skarbie. Szybko. xD Nie jestem taką grzeczną dziewczynką jak myślisz. Lubię z drinkiem w dłoni śmiać się z niczego.

saveitforthebedroom

saveitforthebedroom.moblo.pl
Kochanie jak mam się dzisiaj ubrać? Szybko Skarbie. Szybko. xD
  Kochanie  jak mam się dzisiaj... teksty

saveitforthebedroom dodano: 10 czerwca 2012

- Kochanie, jak mam się dzisiaj ubrać? - Szybko, Skarbie. Szybko. xD

Nie jestem taką grzeczną... teksty

saveitforthebedroom dodano: 10 czerwca 2012

Nie jestem taką grzeczną dziewczynką jak myślisz. Lubię z drinkiem w dłoni śmiać się z niczego. Lubię swoje brązowe włosy i czarne paznokcie. I nie przeszkadza mi, że się patrzą, gdy w mini maszeruję deptakiem. Serce też mam, ale zbyt długo je sklejałam, aby Ci je ot tak dać.

i chyba nie zaprzeczysz  jeśli... teksty

saveitforthebedroom dodano: 10 czerwca 2012

i chyba nie zaprzeczysz, jeśli stwierdzę, że mogłabym cię mieć, gdybym tylko jakoś konkretniej się postarała. gdybym napisała, zaczepiła, poprosiła o spotkanie. a potem sprawiłabym, że oszalejesz na moim punkcie. ale to tak nie działa kotek, to nie ja mam się starać.

Miało być dzisiaj  jutro i zawsze.... teksty

saveitforthebedroom dodano: 10 czerwca 2012

Miało być dzisiaj, jutro i zawsze. Miało być bez względu na wszystko.

You’re my ciemna. I could watch you... teksty

saveitforthebedroom dodano: 10 czerwca 2012

You’re my ciemna. I could watch you forever.

Tak śmiesznie wyglądał kiedy... teksty

saveitforthebedroom dodano: 10 czerwca 2012

Tak śmiesznie wyglądał kiedy wmawiałam mu, że trzyma mnie przy nim tylko jego kawa, którą robił najlepszą pod słońcem. Głupek. Przecież dobrze wiedział, że jego oczy były dla mnie drugimi ramionami. potrafiłam się w nich rozpłynąć, a on w czas mnie uratować. Jego uśmiech i głos zniekształcony pod prysznicem, czy białą poduszką. zapach roznoszący się wokół nas i mieszający się z moim. Włosy sterczące zazwyczaj na lewą stronę i blizna na plecach po starym, zamkniętym rozdziale, z którym wygraliśmy. Przecież dobrze wiedział, że był dla mnie wszystkim.

Podejdę do ciebie i powiem  Cześć... teksty

saveitforthebedroom dodano: 5 czerwca 2012

Podejdę do ciebie i powiem "Cześć, podobasz mi się, nie zepsuj tego". Co ty na to? Czy to nie będzie prostszym rozwiązaniem niż wzdychanie do ciebie za dnia i śnienie o tobie nocą?

  Wejdzie on na te gadu w końcu?... teksty

saveitforthebedroom dodano: 5 czerwca 2012

- Wejdzie on na te gadu w końcu? - A co ci to da? I tak do niego nie napiszesz - Ale będę pewna że siedzi w domu przed komputerem a nie z jakąś panną.

Spotykaliśmy pośród neonów... teksty

saveitforthebedroom dodano: 5 czerwca 2012

Spotykaliśmy pośród neonów otoczeni przez tłum obcych ciał. Tańczyliśmy raz po raz ocierając się o siebie. Tonęłam w brązie twoich oczu, a nasze usta dzieliły centymetry. Przysunęłam się jeszcze bliżej, by poczuć twój oddech. Nie wytrzymując tej bliskości spontanicznie pocałowałam cię w usta, a po twojej twarzy przebiegł cień zdziwienia. Speszona odwróciłam się i zniknęłam wśród ludzi. Chwilę później ze szpilkami w ręce siedziałam na krawężniku i wpatrując się załzawionymi oczami w spadające gwiazdy, prosiłam byś jutro niczego nie pamiętał. Gdy nagle za rękę złapała mnie czyjaś dłoń, zdziwiona uniosłam wzrok by znów zatopić się w głębi twoich oczu. Zdecydowanym gestem pomogłeś mi wstać, po czym niespodziewanie nasze usta złączyły się w namiętnym pocałunku. Zdziwiona, ogarnięta rozkoszą wpatrywałam się w ciebie, a ty jak gdyby nigdy nic wzruszyłeś ramionami i pociągając mnie w stronę klubu odpowiedziałeś "tam na parkiecie, chyba nie skończyliśmy".

Nie marnuj swojego życia  tylko... teksty

saveitforthebedroom dodano: 5 czerwca 2012

Nie marnuj swojego życia, tylko dlatego, że ktoś w swoim nie znalazł dla ciebie miejsca.

 Ty uzależniona idiotko... teksty

saveitforthebedroom dodano: 5 czerwca 2012

"Ty uzależniona idiotko" Pomyślałam, gdy po raz kolejny równo o 21 wychodziłam na spacer, wiedząc, że blok dalej on, jak co dzień właśnie wyszedł zapalić.

A on? Co on miał takiego w sobie?... teksty

saveitforthebedroom dodano: 5 czerwca 2012

A on? Co on miał takiego w sobie? Kilka gum w buzi, które żuł tak głośno, że aż było go słychać po drugiej stronie autobusu. Włosy sterczące we wszystkie strony świata i aroganckie spojrzenie, którym częstował każdego, kto tylko na niego zerknął. Rock w słuchawkach i najcudowniejszy uśmiech jaki kiedykolwiek widziałam. Siedział w ostatnim rzędzie z głową opartą o szybę. przymknął oczy i włączył kolejny kawałek na playliście. przyjrzałam się mu, ilustrując jego rysy twarzy i charakterystyczny kształt ust bez obawy, że mógłby mnie przyłapać. Promienie słońca muskały jego policzek, a ja z nieukrytą zachłannością zapisywałam wszystko w pamięci. Nie otwierając oczu uśmiechnął się do mnie i ułożył usta w coś co brzmiało jak nieme "ja wszystko widzę". Speszona odwróciłam wzrok i wysiadłam na kolejnym przystanku czując za sobą jego perfumy i dłoń zaciśniętą na moim nadgarstku.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV