głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
saveitforthebedroom Kocham cię. Bez znaków zapytania. Bez wykrzykników. Bez żadnego 'ale'. ona: twoja nowa dziewczyna jest śliczna. założę się że skradła ci serce on: taak to prawd

saveitforthebedroom

saveitforthebedroom.moblo.pl
Kocham cię. Bez znaków zapytania. Bez wykrzykników. Bez żadnego 'ale'.
Kocham cię. Bez znaków zapytania.... teksty

saveitforthebedroom dodano: 10 czerwca 2012

Kocham cię. Bez znaków zapytania. Bez wykrzykników. Bez żadnego 'ale'.

ona: twoja nowa dziewczyna jest... teksty

saveitforthebedroom dodano: 10 czerwca 2012

ona: twoja nowa dziewczyna jest śliczna. (założę się, że skradła ci serce) on: taak, to prawda. (ale to ty jesteś najpiękniejszą dziewczyną jaką znam) ona: słyszałam, że jest zabawna i niesamowita. (moje zupełne przeciwieństwo...) on: z całą pewnością jest. (ale to nic w porównaniu do ciebie) ona: pewnie wiesz o niej wszystko. (tak jak wiedziałeś wszystko o mnie) on: tylko rzeczy, które się liczą. (nie pamiętam, bo bez przerwy myślę o tobie) ona: to... mam nadzieję, że będziecie szczęśliwi. (bo my nigdy nie byliśmy) on: też mam taką nadzieję. (co się stało z tobą i mną?) ona: muszę już iść (... zanim zacznę płakać) on: taa, ja też. (mam nadzieję, że nie płaczesz) ona: pa. (wciąż cię kocham) on: na razie. (ja nigdy nie przestałem)

 Czego chcesz?   Przepraszam że... teksty

saveitforthebedroom dodano: 10 czerwca 2012

- Czego chcesz? - Przepraszam, że Cię obudziłem. - Nie spałam. - Co za szczęście. - Możesz mi powiedzieć co tu robisz? - Musiałem się z Tobą zobaczyć. - Ponieważ...? - Uspokajasz mnie. Lepiej się czuję siedząc na krawężniku przed Twoim domem niż gdziekolwiek indziej na świecie. - Przestań, dlaczego nie mogę mieś normalnego chłopaka? Zwykłego faceta, który nie byłby wariatem? - Wszyscy tego pragną, ale taka miłość nie istnieje. - Wejdź, tylko postaraj się wyjątkowo nie być sobą. - Obeszlibyśmy się bez Twoich życiowych mądrości. - Może... - Ciasno tu. Chodźmy na spacer - Jest czwarta rano. To jakieś szaleństwo. Nie uważasz? - Jeśli potrzebna Ci wymówka... Niedługo otwierają piekarnię na rogu. To będzie całkiem normalne. Udamy wielbicieli ciepłych rogalików - Ok.

 kochasz go?   nie wiem.   jak... teksty

saveitforthebedroom dodano: 10 czerwca 2012

- kochasz go? - nie wiem. - jak to nie wiesz? - lubię jak patrzy i się uśmiecha, jak krzyczy, jak biega, jak stoi, jak śpi, jak pisze, jak rozmawia, jak się obraża, jak przeprasza… - kochasz.

wyrwał jej parasolkę z dłoni i... teksty

saveitforthebedroom dodano: 10 czerwca 2012

wyrwał jej parasolkę z dłoni i kazał się gonić w deszczu. jej trampki tonęły w kałużach, a włosy kręciły się na wszystkie możliwe strony. - jesteś bezlitosny! - wykrzyknęła z dziecięcym wyrazem twarzy. podbiegł do niej i czule całując w czoło, wręczył parasolkę do dłoni. wziął ją na ręce. niósł ją tak przez całą drogę, aż doszli do jej domu. ściągnął delikatnie jej trampki i położył na kaloryferze. wziął ręcznik i zaczął bezszelestnie wycierać jej włosy. - przepraszam, kochanie - powiedział, patrząc jej prosto w oczy. - chciałem Cię przygotować. - na co? - wykrztusiła z niezrozumieniem, wypisanym na twarzy. - na moje odejście. - wyszeptał, spuszczając swój speszony wzrok. - na co?! - zaczęła krzyczeć. - spokojnie, kochanie. to był sprawdzian. oblałaś. nie poradzisz sobie beze mnie, zostaję - odetchnęła z ulgą. wtulając się w Jego muskularne ramiona, wyszeptała, że jeszcze jeden taki numer, a osobiście go zabije. tak dla sprawdzianu.

z jego malinowych ust nawet głupie... teksty

saveitforthebedroom dodano: 10 czerwca 2012

z jego malinowych ust nawet głupie "cześć" brzmi cudownie.

 Jesteś dziś taki wesoły... teksty

saveitforthebedroom dodano: 10 czerwca 2012

- Jesteś dziś taki wesoły - zauważyłam. - Nigdy cię jeszcze takim nie widziałam. - Chyba tak ma być, prawda? - Znów się uśmiechnął. - Pierwsza miłość odurza, upaja i takie tam. To niesamowite, jak wielka jest różnica pomiędzy czytaniem o czymś, oglądaniem o tym filmów, a doświadczeniem tego czegoś w prawdziwym życiu, nie uważasz?

A potem  wyszeptał  powiedziałaś... teksty

saveitforthebedroom dodano: 10 czerwca 2012

A potem - wyszeptał - powiedziałaś przez sen moje imię. Tak wyraźnie, że pomyślałem najpierw, iż się obudziłaś. Przewróciłaś się jednak na drugi bok, wymamrotałaś moje imię jeszcze raz i westchnęłaś. Zalała mnie fala… sam nie wiem czego. To było niesamowite uczucie

 pij pij będziesz łatwiejsza.... teksty

saveitforthebedroom dodano: 10 czerwca 2012

- pij, pij, będziesz łatwiejsza. -jak dla Ciebie to jestem łatwa, tylko Ty idioto nie potrafisz sie za mnie zabrać.

 Wiesz czym różni się miłość od... teksty

saveitforthebedroom dodano: 10 czerwca 2012

-Wiesz czym różni się miłość od pomalowanych paznokci? Spójrz. Gdy pomalujesz paznokcie lakier po jakimś czasie zacznie odpryskiwać, ale nigdy nie zejdzie cały. Tak samo jest z miłością. Zdarzą się kłótnie, ale nigdy nie zniknie. -No tak. Ale lakier można zmyć zmywaczem. -No i tu jest różnica. Miłość nie znika, choćbyś pragnęła tego najbardziej na świecie, część niej zawsze będzie w Tobie tkwić, nie ważne, czy będziesz samotna, czy może pokochasz innego. Jakaś część "lakieru" na zawsze zakotwiczy się w Twoim sercu.

Odszedłeś a razem z Twoim... teksty

saveitforthebedroom dodano: 10 czerwca 2012

Odszedłeś, a razem z Twoim odejściem przyszło do mnie dwóch panów. Pierwszy powiedział: muszę obdarzyć Cię wielkim smutkiem, a drugi tęsknotą. Spojrzałam na nich ze łzami w oczach i wyszeptałam - wchodźcie chłopaki, uwielbiam trójkąciki.

zazdroszczę tej która dziś rano... teksty

saveitforthebedroom dodano: 10 czerwca 2012

zazdroszczę tej która dziś rano była mną.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV