głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
saveitforthebedroom miłość? pff. Jak będę chciała sobie pocierpieć to przytrzasnę sobie rękę drzwiami. Spoglądając co chwile w prawy dolny róg ekranu widzę Twoje imię Nie to nie no

saveitforthebedroom

saveitforthebedroom.moblo.pl
miłość? pff. Jak będę chciała sobie pocierpieć to przytrzasnę sobie rękę drzwiami.
miłość? pff. Jak będę chciała... teksty

saveitforthebedroom dodano: 2 czerwca 2012

miłość? pff. Jak będę chciała sobie pocierpieć, to przytrzasnę sobie rękę drzwiami.

Spoglądając  co chwile w prawy... teksty

saveitforthebedroom dodano: 2 czerwca 2012

Spoglądając, co chwile w prawy, dolny róg ekranu widzę Twoje imię, Nie, to nie nowa wiadomość… Tylko znowu zmieniasz status, po co? Ja widzę, że jesteś. A Ty? Widzisz mnie? Kiedyś mówiłeś, że czytasz moje opisy… Lubisz wiedzieć, co robię, jakiej muzyki słucham w danym momencie. A no tak, to było kiedyś... Kiedyś też czekałeś na gadu tylko na mnie, zasypując mnie milionem średników z gwiazdką… I wiesz… Jeszcze czasami mam ochotę napisać, tak po koleżeńsku: hej, co tam? Tylko boję się przeczytać, że czekasz na inną...

Nie będę polemizowała z tak... teksty

saveitforthebedroom dodano: 2 czerwca 2012

Nie będę polemizowała z tak wyrafinowanym przykładem impertynenckiej abdykacji, albowiem percepcja mojej mentalności nie obliguje mnie do dalszej konwersacji z Tobą. Cześć.

Spojrzała na Niego i szeptem... teksty

saveitforthebedroom dodano: 2 czerwca 2012

Spojrzała na Niego i szeptem powiedziała ' Kocham Cię ', miała nadzieję, że nie usłyszy. On odwrócił się przytulił ją mocno i powiedział ' Ja Ciebie też '.

zaczęło lać. niebo zaczęło... teksty

saveitforthebedroom dodano: 2 czerwca 2012

zaczęło lać. niebo zaczęło niesamowicie zanosić się deszczem. właśnie, wtedy ściągnął swoją bluzę. niezdarnie ją, jej założył, nie słuchając sprzeciwów z jej strony. wziął ją na ręce, tak jak przenosi się pannę młodą przez próg. zaniósł ją pod zadaszenie, jednego z budynków. - Ty, tylko sobie mała nie schlebiaj. po prostu Twoich trampek, było mi szkoda. - powiedział, udając powagę. oboje wybuchli śmiechem. on delikatnie się nachylił. ona cała podekscytowana zamknęła oczy i zaczęła się przygotowywać do pocałunku. - to należy do mnie. - powiedział z uśmiechem, ściągając z niej bluzę. - a to do mnie. - powiedziała, całując go namiętnie.

Jestem nowa i z góry uprzedzam  że... teksty

saveitforthebedroom dodano: 2 czerwca 2012

Jestem nowa i z góry uprzedzam, że moje teksty w większości nie są autorskie. Dużo cytatów jest z bloga uczucia_pisane_slowem, ale także z moblo (głównie od zozolandii i paramolove).

Poprzednia 105 106 107 108
109
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV