głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Świat wypadł mi z moich rąk.... teksty

rnm dodano: 24 czerwca 2014

Świat wypadł mi z moich rąk. Jakoś tak, nie jest mi nawet żal. ...Chciałbym umrzeć przy tobie

Czuję się tak  jakby całe życie... teksty

rnm dodano: 24 czerwca 2014

Czuję się tak, jakby całe życie trwała noc.Jakby w paźdzerniku zapadła ciemna noc i do teraz trwała. Zima mojego serca. Wszystko skute lodem. Przeszły mi już wszystkie uczucia do ciebie, ale nie potrafię wyjść z tych zamrożonych jaskiń. Nic nie będzie tak jak kiedyś, ale tęsknię za tym co było. Brakuje mi tego wszystkiego. Szlag by trafił mnie i moje chore myśli

Przyszła zima  niezbyt mroźna... teksty

rnm dodano: 17 czerwca 2014

Przyszła zima, niezbyt mroźna, piękna wiosna, kiedy wszystko zaczęło budzić się do życia, wszystko, ptaki, owady, serca... Tyle osób szczęśliwych, gorąca temperatura wokół. Ci, którzy chcieli szczęścia ze mną są szczęśliwi. Z kimś innym. Otwieramy oczy dopiero wtedy, kiedy coś jest poza nami. Też chcę mieć do kogo się przytulić i powiedzieć dobranoc.

Po co się odzywasz? Wtedy spadam w... teksty

rnm dodano: 24 maja 2014

Po co się odzywasz? Wtedy spadam w dół w ramiona puste. Wciąż pamiętam Twój numer. Kiedy Cię widzę nie bije mi mocniej serce, uśmiecham się tylko. Analizuję każde Twoje słowo. Nieśmiałe słowo. Ile bym dała, aby wrócić tam na chwilę. Chętnie bym Cię skosztowała, spotkała się, chociaż jedna rozmowa.Chciałabym cię ponownie rozkochać w sobie. To musi być coś, skoro minęło osiem miesięcy, a ja mimo miliona facetów wokół wciąż myślę o Tobie. Oni pozwalają zapomnieć. Na chwilę. Kochanie, w mojej głowie tylko wspaniałe wspomnienia. Wszystko się przypomina. Bieg podczas deszczu przeżyty z drugą wspaniałą osobą. Boże, jak ja ją kocham. Tylko ona daje mi szczęście. P+M.

Nie to mam na myśli wymawiając... teksty

rnm dodano: 18 maja 2014

Nie to mam na myśli wymawiając Twoje imię. No cóż, ta stronka już jest chyba zadedykowana Tobie. Ilekroć nie zjawi się inny adresat, znika po chwili. Mój cudowny, wcale nie jesteś idealny. Ale w moich obrazach zawsze taki będziesz. Nikogo nie ma tu prócz ciebie. Ciebie, naturalnie, też nie ma, ale jesteś chociaż w myślach. Zakorzeniłeś się w mojej głowie na dobre. Każdego innego potrafię wyplenić jednym ruchem ręki. A Ty? Wrosłeś się jak pięciometrowa plęcz w moim ciele. W moim umyśle.W mojej duszy. Jesteś częścią mnie. Bo kim bym była bez ciebie? Tęsknię, ale już nie tak jak kiedyś. Nie płaczę za tobą wcale. Śmieję się jak głupol czytając wiadomości.

Za dużo jabłek i buraków.  Nie... teksty

rnm dodano: 18 maja 2014

Za dużo jabłek i buraków. Nie chcę być w warzywniaku, mam większe ambicje.

Czemu zawsze musze trafiac na... teksty

rnm dodano: 1 kwietnia 2014

Czemu zawsze musze trafiac na pierdolone mezalianse W tym wypadku tu nie chodzi o hajs ale o umiejetnosci wiec to moze zle slowo kurwa osiagniecia ambicje, pochwaly od glowy panstwa a ja mam pochwale od nauczycielki czasem w powiatowej szkolce. Zadurzyłam się w... kim? Jak dziecko... Proszę, spotkajmy się już niebawem.

Zakochałam się wraz z przyjściem... teksty

rnm dodano: 30 marca 2014

Zakochałam się wraz z przyjściem wiosny. Skaczę, biegam, wiruję... boże, niech to się nie kończy

Po krótkiej rozmowie z Nim z Nim  w... teksty

rnm dodano: 29 marca 2014

Po krótkiej rozmowie z Nim(z Nim, w 3 osobie, nie w drugiej) wszystko odeszło. Cała miłość. Zrzuciłam kajdany. Jestem wolna. W międzyczasie przewinęło się sporo chłopaków, jeden fajniejszy, drugi gorszy... Jednak teraz pojawił się ktoś,kto jest idealny. Ideał. Cudowność. Pyszność. Piękność. Tajm tu dejt

Tęsknota zagnieździła się w moim... teksty

rnm dodano: 27 luty 2014

Tęsknota zagnieździła się w moim sercu na dobre. Co z tego, że pogodziłam się z tym, że ciebie nie ma, kiedy całując innego wyobrażam sobie, że to ty? Co z tego, że wmawiam sobie i ludziom, że już nie tęsknię, to w głowie, kiedy przychodzi wieczór... tylko ty w mojej głowie. Po co wchodzę na wszystkie twoje profile po 3 razy dziennie? Czemu paraliżuje mnie myśl o bliskości z kimś innym? Kocham Cię i wiem, że gdybym nie była pustą idiotką to byśmy byli szczęśliwi. Ale ja musiałam pokazać, jaka jestem KURWA zajebista. mam dosyć tego co robię, chorych ludzi wokół mnie i uciekania w zapomnienie. MISIU ZMIENIŁAM SIĘ, TERAZ BYM BYŁA IDEALNA ;((((

Jesteś różowy krem na cieście  I... teksty

rnm dodano: 26 luty 2014

Jesteś różowy krem na cieście I byłbym Ciebie jadł O wiele częściej, O ile zechcesz...

Pojawiasz się tylko w moich snach...... teksty

rnm dodano: 26 luty 2014

Pojawiasz się tylko w moich snach... Może dlatego tak kocham spać, cały czas, dzień i noc, nie wciąga mnie nic, prócz snul. Czy kiedykolwiek uda mi się to naprawić? Tylko mną trzeba być, żeby taką więź rozwalić.:( :( Piąty miesiąc bez Ciebie. Błagam, wróć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV