głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rexona1234 Na tym to właśnie polega że tylko ty jedna widzisz dwie jego twarze dwie osoby z których jedna zabija a druga przeprasza.” „Na umierającą miłość nie ma lekarst

rexona1234

rexona1234.moblo.pl
Na tym to właśnie polega że tylko ty jedna widzisz dwie jego twarze dwie osoby z których jedna zabija a druga przeprasza.”
 Na tym to właśnie polega  że... teksty

rexona1234 dodano: 13 stycznia 2014

"Na tym to właśnie polega, że tylko ty jedna widzisz dwie jego twarze, dwie osoby, z których jedna zabija a druga przeprasza.”

„Na umierającą miłość nie ma... teksty

rexona1234 dodano: 13 stycznia 2014

„Na umierającą miłość nie ma lekarstwa. Można tylko odejść. Próbować zapomnieć. Nie żyć złudzeniami"

„Jeśli będziesz przychodził... teksty

rexona1234 dodano: 30 grudnia 2013

„Jeśli będziesz przychodził przykładowo o czwartej, zacznę być szczęśliwy już o trzeciej.”

Błagam cię  obudź Mnie rano.... teksty

rexona1234 dodano: 22 grudnia 2013

Błagam cię, obudź Mnie rano. Zrobimy sobie na śniadanie jakieś małe Boże Narodzenie.

W końcu nadchodzi taki dzień  w... teksty

rexona1234 dodano: 3 września 2013

W końcu nadchodzi taki dzień, w którym nie wytrzymujesz. Coś w Tobie pęka i musisz uciec jak najdalej. I nie wiesz czy wrócisz. Czy warto. Czy masz po co... dla kogo. Brakuje tej cholernej pewności, że nie jesteś sama.

„ ...  czy wolno taką wiarę i... teksty

rexona1234 dodano: 26 sierpnia 2013

„(...) czy wolno taką wiarę i tyle wiary, całą taka wiarę w kimkolwiek pokładać? Chyba nie wolno. Chyba na pewno. Bo jakim prawem? Jeżeli już, to tylko w sobie można całą taką wiarę pokładać. W nikim więcej”

„każdy w sobie nosi te miliardy... teksty

rexona1234 dodano: 26 sierpnia 2013

„każdy w sobie nosi te miliardy gwiazd, gasnących powoli jedna po drugiej, zjadanych przez troski, choroby, nieszczęścia i kataklizmy, ale dużo ich – gwiazd, niezliczenie, miliardy i jeszcze ciągle nowe się rodzą, i może to jest to właśnie, co trzyma nas. Może to jest to, ten ciężki cud, za sprawą którego udaje się jednak wyleźć z mroków jamy na powierzchnię, i żyje się dalej. Świeci się dalej.”

„Nie ma nic bardziej tragicznego... teksty

rexona1234 dodano: 26 sierpnia 2013

„Nie ma nic bardziej tragicznego niż żebranie o gest, o uśmiech od ukochanej Istoty. Przy tej tragiczności blednie wielka inna tragiczność, tragiczność cielesnego kalectwa, tragiczność duchowego kalectwa... wielka tragiczność blednie przy tragiczności żebrania o miłość.”

Z milosci mozna umrzec... nie... teksty

rexona1234 dodano: 20 sierpnia 2013

Z milosci mozna umrzec... nie doslownie,umierasz w srodku,to jest wrecz nieludzki bol ... pozniej jestes taką kukłą ,ktore je ,pije ,oddycha,ale nie zyje .... jest martwa,nic nie czuje ... "

“  Właśnie  a co z 'nim'?... teksty

rexona1234 dodano: 19 sierpnia 2013

“- Właśnie, a co z 'nim'? - (Gdzieś tam sobie jest, nie? Na pewno nie wpadł pod samochód. Skurwysynom się to nie zdarza) Wiesz, nie chcę o tym gadać.

Nie ścigaj człowieka  który... teksty

rexona1234 dodano: 19 sierpnia 2013

Nie ścigaj człowieka, który postanowił od Ciebie odejść. Nie proś, żeby został. Nie błagaj o litość. On pojawił się w Twoim życiu tylko po to, żeby obudzić w Tobie to, co było uśpione. Muzykę, z której nie zdawałeś sobie sprawy. Jego misja jest zakończona. Podziękuj mu i pozwól odejść. On miał tylko poruszyć strunę. Teraz Ty musisz nauczyć się na niej grać...

prawda jest taka  że czasem patrzymy... teksty

rexona1234 dodano: 20 maja 2013

prawda jest taka, że czasem patrzymy na kogoś i przestajemy go kochać, bo zaczął lubić musztardę. a czasem trafia się taki ktoś, kto zawodzi nas najmocniej na świecie, a my chcemy być przy nim.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV