głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rexona1234 Nieba prawie już nie było nad ziemią. Padał tylko śnieg taki gęsty i zimny że nawet w grobach marzły ludzkie popioły. Któż jednak powie że za tymi chmurami nie

rexona1234

rexona1234.moblo.pl
Nieba prawie już nie było nad ziemią. Padał tylko śnieg taki gęsty i zimny że nawet w grobach marzły ludzkie popioły. Któż jednak powie że za tymi chmurami nie ma słoń
 Nieba prawie już nie było nad... teksty

rexona1234 dodano: 22 października 2014

"Nieba prawie już nie było nad ziemią. Padał tylko śnieg taki gęsty i zimny, że nawet w grobach marzły ludzkie popioły. Któż jednak powie, że za tymi chmurami nie ma słońca?"

 Włóczykij przystanął: zrobiło... teksty

rexona1234 dodano: 17 października 2014

"Włóczykij przystanął: zrobiło mu się trochę przykro. Tak, Muminek, który czekał na niego i okropnie tęsknił. Muminek, który siedział w domu i czekał, i podziwiał go, i zawsze mu mówił: "Naturalnie, musisz być wolny. Jasne, że musisz wyruszyć w drogę. Jasne, rozumiem - czasem musisz być sam". Lecz jednocześnie oczy Muminka robiły się chmurne z rozczarowania i bezradnej tęsknoty."

 Nudno jest tu bez ciebie. Nudno do... teksty

rexona1234 dodano: 17 października 2014

"Nudno jest tu bez ciebie. Nudno do obłędu..."

 Tak bardzo chciałabym być twoją... teksty

rexona1234 dodano: 17 października 2014

"Tak bardzo chciałabym być twoją jedyną kobietą. Jedyną! Rozumiesz?! I wiedzieć,że będę cię miała jutro, w przyszły poniedziałek i także w Wigilię. Rozumiesz?!"

 Z jednej strony chcieli czuć tę... teksty

rexona1234 dodano: 13 października 2014

"Z jednej strony chcieli czuć tę bliskość. Z drugiej prosili Boga, aby wyzwolił ich z tego pragnienia."

 Wróć do mnie   choć na chwilę.... teksty

rexona1234 dodano: 13 października 2014

"Wróć do mnie, choć na chwilę. Pozwól pościeli przesiąknąć zapachem Twoich perfum."

Samotne poranki   bez których dzień... teksty

rexona1234 dodano: 12 października 2014

Samotne poranki, bez których dzień nie mógłby się rozpocząć. Samotna krew, przetaczająca kofeinę wprost do samotnego serca. Śniadanie podane w samotności, nie smakuje tak samo, jak samotnie przyrządzony obiad. Im bliżej wieczora, czuję się coraz bardziej samotny. W międzyczasie samotnie zapalam papierosa i wypuszczam z płuc dym obytej samotności. Samotnie dopijam lampkę samotnego wina. Samotnie przekraczam próg prysznicowej kabiny i nucę bez końca samotne piosenki. Samotnie kładę się do samotnego łóżka i znów samotnie w nim zasypiam. Bez Ciebie wszystko jest takie... ... samotne. —Mateusz Szulc 'Samotność'

 Nigdy nie jest za późno  Żeby... teksty

rexona1234 dodano: 19 września 2014

"Nigdy nie jest za późno, Żeby zacząć od nowa, Żeby pójść inną drogą I raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, By na stacji złych zdarzeń Złapać pociąg ostatni I dojechać do marzeń."

Być obojętnym. Bez duszy i serca.... teksty

rexona1234 dodano: 9 września 2014

Być obojętnym. Bez duszy i serca. Obojętnie się budzić i z taką samą wyuzdaną obojętnością zasypiać. Nosić ja w sercu, jednocześnie serca nie posiadając. Taka abstrakcja. Nikogo nie całować. Nikomu nie pozwalać się kochać. Tylko oddychać i trwać.

 Ale temu uśmiechowi nie można... teksty

rexona1234 dodano: 3 września 2014

"Ale temu uśmiechowi nie można było się oprzeć. Ten uśmiech mógłby wygrywać wojny i leczyć raka."

  Najgorsza jest nadzieja. Ta  która... teksty

rexona1234 dodano: 2 września 2014

" Najgorsza jest nadzieja. Ta, która mówi, że są jakieś szanse i Ty w to wierzysz. Siedzisz i myślisz, czy w końcu się uda, zamiast tak po prostu wstać i odejść. Zastanawiasz się, kiedy to wszystko przyjdzie, kiedy dobrniesz do celu, kiedy uda się to, na co czekasz, kiedy w końcu nadzieja spełni swoją rolę. Ale ona tego nie robi. Tylko mówi Ci, że masz wierzyć, bo są szanse. Ale skup się i posłuchaj rozumu - tych szans tak naprawdę nigdy nie było.

 Już cztery razy przestałem Cię... teksty

rexona1234 dodano: 17 sierpnia 2014

"Już cztery razy przestałem Cię kochać i zacząłem na nowo."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV