głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rexona1234 Miałam rację. Większość była warta mniej. Nie mogłam tylko rozgryźć jego. Jeszcze niedawno powiedziałabym że wart jest więcej o wiele więcej. Teraz zaczęłam wąt

rexona1234

rexona1234.moblo.pl
Miałam rację. Większość była warta mniej. Nie mogłam tylko rozgryźć jego. Jeszcze niedawno powiedziałabym że wart jest więcej o wiele więcej. Teraz zaczęłam wątpić. C
Miałam rację. Większość była... teksty

rexona1234 dodano: 17 sierpnia 2014

Miałam rację. Większość była warta mniej. Nie mogłam tylko rozgryźć jego. Jeszcze niedawno powiedziałabym, że wart jest więcej, o wiele więcej. Teraz - zaczęłam wątpić. Chyba chciałam, żeby okazał się wart więcej, ale kiedy spojrzałam mu w oczy, błyszczące oczy, po raz pierwszy miałam pewność, że wart jest mniej.

 Nie otworzył oczu  kiedy łóżko... teksty

rexona1234 dodano: 17 sierpnia 2014

"Nie otworzył oczu, kiedy łóżko zaskrzypiało pod jej ciężarem. Wgramoliła się jakimś cudem za jego plecy, położyła się od strony ściany. Czuł jej rozgrzany oddech na karku. W głowie mu szumiało. Wypił za dużo, zdecydowanie. Miał ochotę zapalić. Wiedział, co za chwilę się stanie. Wiedział, że ona też wypiła za dużo. Cholera. Co stało się później? Dobre pytanie. Nie zauważył nawet momentu, w którym jej oddech zamienił się w dotyk. Nie zauważył, kiedy objął jej wargi swoimi. Nie zauważył tego, co było później. Nie zauważył jej uczuć i tego, że była spętana przez alkohol i długo ukrywane pożądanie. Albo nie chciał zauważyć... Wszystko, co wtedy się stało było puste. W jego ruchach nie było uczuć. Emocje... Emocje sam wywołał. Wyobraził je sobie i urzeczywistnił. A potem był ból i wyrzuty sumienia. Jego sumienie i jej ból. Bo to była iluzja, którą on stworzył, złączona z jej uczuciem. Ułuda. Nic więcej."

Ty uważasz  że będę... teksty

rexona1234 dodano: 16 maja 2014

Ty uważasz, że będę wystarczająco silna do końca Że będę wznosić się, gdy deszcz spada w dół Ale tak ciężko być silną Gdy tak długo się za kimś tęskni

 Kiedy pierwszy raz spojrzał w jej... teksty

rexona1234 dodano: 15 maja 2014

"Kiedy pierwszy raz spojrzał w jej oczy... Natychmiast zorientował się, że ona będzie jego największym problemem. Wiedział do od samego początku. I wiecie co? Rzeczywiście tak było. A potem stała się marzeniem."

Któregoś dnia poznasz innego... teksty

rexona1234 dodano: 11 maja 2014

Któregoś dnia poznasz innego człowieka i pójdziesz za nim, a wtedy palić się będziesz ze wstydu na myśl o tym, jak głupio ze mną marnowałeś swój czas.

Stoję w bolesnym szpagacie... teksty

rexona1234 dodano: 30 kwietnia 2014

Stoję w bolesnym szpagacie Pomiędzy "zostaję" A zuchwałym raczej - "nigdy więcej"

    Nie była dla niego dobra?    Za... teksty

rexona1234 dodano: 30 kwietnia 2014

" - Nie była dla niego dobra? - Za bardzo kochała. Te właśnie psują wszystko najszybciej i najdokładniej. Chcą dostać tyle samo, ile dają, i pewnego dnia wali się wszystko. Wtedy odchodzą. "

   Kochałam wtedy.     Milczałaś... teksty

rexona1234 dodano: 23 kwietnia 2014

"- Kochałam wtedy. - Milczałaś wtedy. Gdybyś powiedziała choć jedno słowo, wszystko byłoby inaczej"

 Jeśli ktoś był przez długi czas... teksty

rexona1234 dodano: 11 kwietnia 2014

"Jeśli ktoś był przez długi czas zakochany w wyjątkowo destrukcyjny sposób, będzie nadal posługiwał się logiką, o której dobrze wie, że jest fałszywa, będzie dokonywał posunięć, co do których ma świadomość, że przyniosą mu wyłącznie rozczarowanie. I z upływem czasu coraz wyraźniej będzie dostrzegał, że wszystko co zrobił, było niewłaściwe. Najdziwniejszą rzeczą, nad którą człowiek wcale się nie zastanawia, jest to, że nasza zdolność do logicznego myślenia nawet w najgorszych momentach nie przestaje działać i choć nie potrafi przeciwstawić się sile uczuć, z bezlitosną szczerością wciąż nam podszeptuje, że większość naszych poczynań nie przyniesie żadnego rezultatu oprócz spotęgowania miłości i zwiększenia bólu."

Cza­sami zas­ta­nawiam się ile... teksty

rexona1234 dodano: 17 marca 2014

Cza­sami zas­ta­nawiam się ile człowiek jest w sta­nie znieść, ile ciężaru unieść na swych bar­kach, za­nim upad­nie. Ile cier­pień pot­ra­fi wziąć na siebie je­go ser­ce, za­nim w sa­mot­ności pęknie, jak pęka szy­ba osłabiona nową rysą, zos­ta­wiając ból, bo prze­cież odgłos pękające­go ser­ca, to naj­smut­niej­sza me­lodia świata..

 Miłość to jest ta­kie coś... teksty

rexona1234 dodano: 24 luty 2014

"Miłość to jest ta­kie coś, cze­go nie ma. To ta­kie coś co spra­wia, że nie ma li­tości... To tak jak­by bu­dować dom i pa­lić wszys­tko wokół... Miłość to jest słucha­nie pod drzwiami, czy to jej bu­ty tak skrzy­pią po scho­dach, miłość jest wte­dy, jak do czter­dzies­to­let­niej ko­biety wciąż mówisz Mo­ja Ma­leńka i kiedy pat­rzysz jak ona je, a sam nie możesz przełknąć... Wte­dy, kiedy nie zaśniesz, za­nim nie dot­kniesz jej brzucha... Wte­dy, kiedy stoicie pod drze­wem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić."

Z punktu widzenia mężczyzny  każde... teksty

rexona1234 dodano: 13 stycznia 2014

Z punktu widzenia mężczyzny, każde jego zachowanie jest drobiazgiem, nawet jeśli wyszedł na papierosa i wrócił po trzech latach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV