głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rebelangel Tyle chciałabym Ci powiedzieć ale nie bardzo wiem od czego zacząć. Może od tego że Cię kocham? Albo że noce które z Tobą przegadałam były najpiękniejszymi nocam

rebelangel

rebelangel.moblo.pl
Tyle chciałabym Ci powiedzieć ale nie bardzo wiem od czego zacząć. Może od tego że Cię kocham? Albo że noce które z Tobą przegadałam były najpiękniejszymi nocami
Tyle chciałabym Ci powiedzieć  ale... teksty

rebelangel dodano: 30 czerwca 2011

Tyle chciałabym Ci powiedzieć, ale nie bardzo wiem, od czego zacząć. Może od tego, że Cię kocham? Albo, że noce, które z Tobą przegadałam, były najpiękniejszymi nocami w moim życiu? Lub że w tym krótkim czasie, od kiedy Cię poznałam, doszłam do przekonania, że jesteśmy jak te dwie połówki jabłka, stworzeni po to, aby być razem?

 Był stałym bywalcem klubu do... teksty

rebelangel dodano: 30 czerwca 2011

`Był stałym bywalcem klubu do którego właśnie przyszła. Wyższa liga, jej ciało mógł mieć jedynie w myślach. To było jak wystrzał na jej widok doznał szoku. Zostali tylko we dwoje nie było nikogo wokół. Nie mógł odciągnąć wzroku, od jej oczu i ust. Niemalże czuł jej zapach i słyszał stabilny puls./ Słoń ♥

Założę dużo za dużą koszulkę... teksty

rebelangel dodano: 30 czerwca 2011

Założę dużo za dużą koszulkę, włosy zepnę w kok, nałożę na nogi włochate kapcie. Zjem całą tabliczkę czekolady nie przejmując się dużą ilością kalorii. Zmyję makijaż. Będę sobą.

 I czy tego chcesz czy nie jesteśmy... teksty

rebelangel dodano: 29 czerwca 2011

`I czy tego chcesz czy nie jesteśmy tacy sami ziomek, nasze serca pompują krew, a łzy są słone./ Słoń ♥

Wiesz  jak można się przekonać... teksty

rebelangel dodano: 29 czerwca 2011

Wiesz, jak można się przekonać, czy kobieta jest naprawdę piękna? Przyjrzyj się jej rano, zaraz po przebudzeniu. Bez makijażu, bez wymyślnej fryzury, jak ją Pan Bóg stworzył. Jeżeli jest naprawdę piękna, to i wtedy będzie.

Zmierzch  ...  to tylko złudzenie... teksty

rebelangel dodano: 29 czerwca 2011

Zmierzch (...) to tylko złudzenie, gdyż słońce jest albo nad horyzontem, albo za nim. A to znaczy, że dzień i noc łączy szczególna więź; nie istnieją bez siebie, ale też nie mogą istnieć równocześnie. Jak by to było (...) być zawsze razem, a mimo to nieustannie osobno? Patrząc wstecz, dostrzegam ironię losu. A ironia polega oczywiście na tym, że teraz już znam odpowiedź. Wiem, co to znaczy być dniem i nocą; zawsze razem i nieustannie osobno.

Życie  ...  bardzo przypomina... teksty

rebelangel dodano: 29 czerwca 2011

Życie (...) bardzo przypomina piosenkę. Na początku jest tajemnica, na końcu - potwierdzenie, ale to w środku kryją się wszystkie emocje, dla których cała sprawa staje się warta zachodu.

jest cudowna!    teksty rebelangel dodał komentarz: jest cudowna! ;) do wpisu 28 czerwca 2011
Nigdzie nie jesteśmy bardziej... teksty

rebelangel dodano: 27 czerwca 2011

Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni, niż leżąc w łóżku, z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem, którym żegnamy lub przeklinamy mijający dzień.

Prawdziwa miłość oznacza  że... teksty

rebelangel dodano: 27 czerwca 2011

Prawdziwa miłość oznacza, że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jakimi bolesnymi wyborami stajesz.

 lepiej mieć nadzieje niż siedzieć... teksty

rebelangel dodano: 26 czerwca 2011

`lepiej mieć nadzieje niż siedzieć i nic nie mieć./ Grubson ♥

 szczęściem nie bój się... teksty

rebelangel dodano: 26 czerwca 2011

`szczęściem nie bój się nakruszyć, wypełnijmy nim poduszki. ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV