głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rebelangel Jeśli straciłeś nadzieję straciłeś wszystko. A kiedy ci się wydaje że wszystko stracone kiedy wszystko wygląda tragicznie i beznadziejnie zawsze jest nadzieja.

rebelangel

rebelangel.moblo.pl
Jeśli straciłeś nadzieję straciłeś wszystko. A kiedy ci się wydaje że wszystko stracone kiedy wszystko wygląda tragicznie i beznadziejnie zawsze jest nadzieja.
Jeśli straciłeś nadzieję... teksty

rebelangel dodano: 1 lipca 2011

Jeśli straciłeś nadzieję, straciłeś wszystko. A kiedy ci się wydaje, że wszystko stracone, kiedy wszystko wygląda tragicznie i beznadziejnie, zawsze jest nadzieja.

ah...    teksty rebelangel dodał komentarz: ah... ;( do wpisu 1 lipca 2011
Owszem  miała wspomnienia  ale... teksty

rebelangel dodano: 1 lipca 2011

Owszem, miała wspomnienia, ale wspomnień nie można dotknąć, poczuć ani przytulić. Nigdy nie były dokładnie takie jak tamta chwila, a z biegiem czasu nieubłaganie bladły.

Nawet najbardziej niepozorna z istot... teksty

rebelangel dodano: 1 lipca 2011

Nawet najbardziej niepozorna z istot może odmienić bieg przyszłości.

Jak podjąć przerwane wątki dawnego... teksty

rebelangel dodano: 1 lipca 2011

Jak podjąć przerwane wątki dawnego życia? Jak dalej istnieć, kiedy w głębi serca, zaczynasz rozumieć, że powrót jest niemożliwy… Są sprawy, których czas nie poskleja. Niektóre rany są zbyt głębokie i nie chcą się zabliźnić.

“ .. lęk   boisz się. boisz się... teksty

rebelangel dodano: 1 lipca 2011

“ .. lęk , boisz się. boisz się boisz się. widzę lęk.[...] boli Cię rzeczywistość, bo jesteś wrażliwy, tak jak ja, ja też jestem wrażliwa, bardzo.Oni nas nie rozumieją, zobacz jacy są słabi, boją się nas. Jesteśmy dziwni, odstajemy od normy.."

Tyle chciałabym Ci powiedzieć  ale... teksty

rebelangel dodano: 30 czerwca 2011

Tyle chciałabym Ci powiedzieć, ale nie bardzo wiem, od czego zacząć. Może od tego, że Cię kocham? Albo, że noce, które z Tobą przegadałam, były najpiękniejszymi nocami w moim życiu? Lub że w tym krótkim czasie, od kiedy Cię poznałam, doszłam do przekonania, że jesteśmy jak te dwie połówki jabłka, stworzeni po to, aby być razem?

 Był stałym bywalcem klubu do... teksty

rebelangel dodano: 30 czerwca 2011

`Był stałym bywalcem klubu do którego właśnie przyszła. Wyższa liga, jej ciało mógł mieć jedynie w myślach. To było jak wystrzał na jej widok doznał szoku. Zostali tylko we dwoje nie było nikogo wokół. Nie mógł odciągnąć wzroku, od jej oczu i ust. Niemalże czuł jej zapach i słyszał stabilny puls./ Słoń ♥

Założę dużo za dużą koszulkę... teksty

rebelangel dodano: 30 czerwca 2011

Założę dużo za dużą koszulkę, włosy zepnę w kok, nałożę na nogi włochate kapcie. Zjem całą tabliczkę czekolady nie przejmując się dużą ilością kalorii. Zmyję makijaż. Będę sobą.

 I czy tego chcesz czy nie jesteśmy... teksty

rebelangel dodano: 29 czerwca 2011

`I czy tego chcesz czy nie jesteśmy tacy sami ziomek, nasze serca pompują krew, a łzy są słone./ Słoń ♥

Wiesz  jak można się przekonać... teksty

rebelangel dodano: 29 czerwca 2011

Wiesz, jak można się przekonać, czy kobieta jest naprawdę piękna? Przyjrzyj się jej rano, zaraz po przebudzeniu. Bez makijażu, bez wymyślnej fryzury, jak ją Pan Bóg stworzył. Jeżeli jest naprawdę piękna, to i wtedy będzie.

Zmierzch  ...  to tylko złudzenie... teksty

rebelangel dodano: 29 czerwca 2011

Zmierzch (...) to tylko złudzenie, gdyż słońce jest albo nad horyzontem, albo za nim. A to znaczy, że dzień i noc łączy szczególna więź; nie istnieją bez siebie, ale też nie mogą istnieć równocześnie. Jak by to było (...) być zawsze razem, a mimo to nieustannie osobno? Patrząc wstecz, dostrzegam ironię losu. A ironia polega oczywiście na tym, że teraz już znam odpowiedź. Wiem, co to znaczy być dniem i nocą; zawsze razem i nieustannie osobno.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV